mrazimi1

مشکل تداخل کامپوننت k2 با جوملا

18 پست در این موضوع

با سلام و درود

مشکل تداخل کامپوننت k2 با جوملا

بنده از قالب فارسی سازی شده اوپال شرکت joomlart در جوملا 1.5 که توسط بسته نصبی خریداری شده استفاده میکنم .

نمایش دمو قالب : لینک به دلیل تبلیغات حذف گردید. شما میتوانید لینک سازنده قالب را قرار بدید.

تصمیم گرفتم با توجه به امکانات کامپوننت k2 آن را نصب کنم . بعد از نصب با مشکلات زیر مواجه شدم.

1_در کنترل پنل مدیریت سایت قسمت مدیریت مطالب خود جوملا همچنان است و مدیریت مطالب k2 هم اضافه شده .( دارای عکس)

عکس صفحه مدیریت سایت : http://8pic.ir/images/7bp1omqy5ab6vwjrume.jpg

2_ بعد از انتقال مطالب جوملا به k2 اما همچنان در سایت مطالب جوملا نمایش داده میشود.

لطفا راهنمایی کنید که چطور در کنترل پنل فقط مدیریت k2 نمایش داده شود؟

لطفا راهنمایی کنید که مطالبی که به k2 منتقل شده در سایت به نمایش در بیاید؟

با تشکر از سایت شما که این فرصت را در اختیار بنده قرار داد. خواهشمندم با توجه به اینکه از سایت های دیگه یه جواب کلی گرفتم و نتونستم مشکل را حل کنم ، به سئوالات بنده یه جواب کامل و با ذکر جزئیات و مراحل دهید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

برای اینکه در کنترل پنل فقط k2 رو داشته باشید به مدیریت ماژولها برید و در تب مدیر ماژول Quick Icons رو پیدا کرده و غیر فعالش کنید

برای مطالبتونم نوع گزینه منوهاتون رو برای k2 قرار دادید یا نه؟ گزینه منو از k2 باشه مطالب k2 رو در سایتتون نمایش میده

ویرایش شده در توسط saber

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام اقا صابر عزیز

مشکل اول حل شد . فقط گزینه های منو صفحه مدیریت همان محتوای جوملا هستند. آن ها هم قابلیت تغییر و حذف شدن و جابجایی با k2 را دارند؟

در مورد مشکل دوم که عدم نمایش مطالب موجود در k2 در وب سایت هست من متوجه عرضتون نشدم .....

لطفا بیشتر توضیح دهید

ویرایش شده در توسط mrazimi1

شما بریا اینکه مثلا مطالبتون در صفحه اصلی باشه باید مطالب رو ویژه کنید و نوع گزینه منوی صفحه اصلی رو هم روی مطالب ویژه بذارید

الان چک کنید نوع گزینه منوی اصلیتون روی k2 باشه

سلام اقا صابر عزیز

از این موضوع اطلاع دارم که باید ویژه باشه اما اینکه میگید چک کنم نوع گزینه منوی اصلیتون روی k2 باشه را نمیفهمم.

لطفا بگید چطور چک کنم

من الان همون مطلب ویژه ای که در محتوای جوملا دارم در k2 هم با قابلیت ویژه بودن دارم . اما با کمی تفاوت عنوان. اما در سایت مطلب ویژه موجود در محتوای جوملا نمایش داده میشه..

بازم میگم لطفا بصورت واضح تر بگید از چه مسیری و چطوری چک کنم؟؟؟

صابر عزیز

سلام مجدد

مشکل اصلی من با نمایش مطلب ویژه است

چون اگر فرض کنیم قالب من 20 تا موقعیت نمایش داشته باشه و هر کدوم از این موقعیت های نمایش یه ماژول بهشون اختصاص داده شده باشه میتوان از قسمت مدیریت ماژول ها آن ها را فعال یا غیر فعال کرد و یا ویرایش کرد و تنظیمات مطالب k2 را لحاظ کرد

اما موقعیت نمایش مطالب ویژه هیچ ماژولی ندارد و فقط با عدم انتشار مطلب میتوان کاری کرد که مطلب را نمایش نده اما عنوان کادرش از بین نمیره و از مطالب محتوای جوملا تغذیه میشه. باید کاری کنیم که از مطالب ویژه k2 تغذیه بشه

اینم به نظرم با کد اصلی در ارتباط باشه

اینا همه نظرات شخصی من بود که این چند ساعت باهاش کلی کلنجار رفتم. از درست بودنش اطمینانی ندارم

منتظر نظر شما هستم

نه اینجوری نیست که بخواید توی هر موقعیت یه مطلب نمایش بدید

شما اگر میخواین در صفحه اصلیتون مطالب k2 باشه در مدیریت جوملا به منوی اصلی برید و روی اون کلیک کنید و وارد ویرایشش بشید

اونجا تغییر نوع رو بزنید و روی k2 قرارش بدید

دوست خوبم چرا سوال رو نمیخونم من کاملا متوجه هستم شما چی میگید

شما مگه نمیخواین مطالب رو از k2 در سایتتون نمایش بده؟ برای اینکار باید منویی برای مطالب k2 داشته باشید

و چون منوی شما الان روی مطالب خود جوملا هستش مطالب رو از اونجا میاره برای اینکه مطالب رو از k2 بیاره باید نوع منو به k2 تغییر کنه...

این چیزی بود که من از همون تاپیک اولتون متوجه شدم اگر بازم کار دیگه ای میخواید بکنید بگید تا راهنمایی کنیم

[ATTACH=CONFIG]2848[/ATTACH]

سلام

آقا صابر عزیز

بنده با نمایش مطلب ویژه مشکل دارم

الان مطلب ویژه در موقعیت mainbody نمایش داده میشه و از روی محتوی جوملا خونده میشه

و ما در مدیریت ماژول ، ماژولی برای main body نداریم و بنظرم در کد قالب اصلی به این صورت تنظیم شده است .

حرف من اینه که چطور نحوه نمایش مطالب ویژه محتوی جوملا را که بصورت خودکار روی mainbody هست به k2 منتقل کنم

خب نمایش مطالب در سایت به یک منو متصل هستش معمولا هم به منوی اصلی متصل هست و وقتی صفحه اصلی رو میزنیم

در قسمت content یا همون mainbody مطالب رو میاره حالا برای تغییر اون شما باید تنظیمات منوی اصلی رو تغییر بدید.

شما منوی اصلی سایتتون رو چک کردید یا نه؟؟؟

توی تاپیکهای قبلی با تصویر نشونتون دادم روی منوی اصلی کلیک کنید ببینید نوعش روی چی تنطیم شده باید نوعش رو روی مطالب k2 بذارید

ممنون. جواب گرفتم . فقط اینکه آیا k2 قسمتی داره که کاربران ثبت شده اقدام به ارسال مطلب کنند. در محتوای جوملا این امکان بود

بله

این امکان در k2 هست

شما باید در گروه های کاربری k2 تنظیمات رو انجام بدید و یک گروه خاص ایجاد کنید که امکان ارسال مطلب رو داشته و همچنین می تونید یک یا چند مجموعهن رو به این گروه اختصاص بدید

در وایان کاربر رو به این گروه اخصاص بدید...

حتما گزینه های گروه های کاربری رو با احتیاط تنظیم کنید

بنده میخوام ارسال مطلب برای تمام بازدیدکنندگان باز باشه .

امکانش هست که مطلب ارسال کنند و با تایید بنده منتشر بشه؟

میتونید به کاربران ثبت نامی دسترسی بدید موقع تنظیم دسترسی گزینه انتشار مطلب ها رو خیر بذارید تا پس از تایید شما منتشر بشن

سلام

در تصویر بالا : تغییر گزینه منو>کا2>مجموعه ها را انتخاب کنید

در صفحه بعد در قسمت سمت راست کلیه مجموعه های مطالب کا2 را انتخاب کنید

در همان قسمت در پایین صفحه گزینه نمایش مطالب ویژه را بر روی "فقط نمایش مطالب ویژه" تنظیم کنید.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری