it-net

دانلود بهترین کامپوننت تیکت دهی جوملاWATicketSystem‏

12 پست در این موضوع

برای توضیحات این کامپوننت باید بگم که این کامپوننت بهترین سیستم تیکت دهی برای جوملا هست در عین این که کاملا گم نام و کسی شناختی از اون نداره که حجت برای عموم ترجمه کرد که تیم جومینا یک بخش کوچک کاربری رو ترجمه کرده و در سایت اصلی به اسم آنها ثبت شده (همون طور که در سایت جومینا ذکر کردن فقط بخش کاربری ترجمه شده) که حجت کل سیستم رو ترجمه کرد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
این اصلا نصب نمیشه ؟؟؟؟!!!!

با سلام ...

دوست عزیز یعنی چه که نصب نمیشه!؟

لطفاً خطای پیش آمده رو در همینجا بیان کنید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

به به دست شما و حجت جان درد نکنه ....

خواهش میکنم عزیزم. امیدوارم که گره ای از کار، کاربران و دوستان عزیز را برطرف کرده باشیم.

1.7 , 2.5 هم داره این دوست من gift

خیر متاسفانه هنوز ، به ورژنهای جدید آپدیت نشده...!

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام خسته نباشید من کامپوننت رو نصب کردم. با پیغام خطای " ایراد در ساخت منوی مدیریت" مواجه شدم

دوستان وقطی یک افزونه اضافه میکند ورژن افزونه و ورژن جوملایاون رو بنویسید

الان مشکل دوستانی که میگن نصب نمیشه از اونجا شروع میشه که این افزونه رو روی 2.5 نصب میکنن

دوستان این مناسب جوملا 1.5روی 2.5 نصب نمیشود :13:

دوستان وقطی یک افزونه اضافه میکند ورژن افزونه و ورژن جوملایاون رو بنویسید

الان مشکل دوستانی که میگن نصب نمیشه از اونجا شروع میشه که این افزونه رو روی 2.5 نصب میکنن

دوستان این مناسب جوملا 1.5روی 2.5 نصب نمیشود :13:

دوست عزیز اگه بالای همین صفحه رو بخونید متوجه میشید که اینجا بخش افزونه های جوملا 1.5 هست نه 2.5

دوستان دیگه هم که این مشکل رو دارن از بی دقتی خودشونه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری