9 پست در این موضوع

با سلام

من مدت زیادی هست که با فتوشاپ کار نکردم ولی الان تصمیم دارم که به صورت حرفه ای کار با فتوشاپ رو برای طراحی های وبم شروع کنم.به نظر شما بهتره که چه بخش هایی از فتوشاپ رو مطالعه کنم و بیشتر تمرکز روی چه چیزی داشته باشم برای رسیدن به هدفم.درضمن شما در نظر بگیرید که هیچ چیز از فتوشاپ نمیدونم.

درضمن نرم افزار فتوشاپم ندارم لطف کنید راهنمایی بفرمایید که بهتره از کدوم نسخش استفاده کنم و اگه لینک دانلودی براش میشناسید معرفی کنید

باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

من مدت زیادی هست که با فتوشاپ کار نکردم ولی الان تصمیم دارم که به صورت حرفه ای کار با فتوشاپ رو برای طراحی های وبم شروع کنم.به نظر شما بهتره که چه بخش هایی از فتوشاپ رو مطالعه کنم و بیشتر تمرکز روی چه چیزی داشته باشم برای رسیدن به هدفم.درضمن شما در نظر بگیرید که هیچ چیز از فتوشاپ نمیدونم.

درضمن نرم افزار فتوشاپم ندارم لطف کنید راهنمایی بفرمایید که بهتره از کدوم نسخش استفاده کنم و اگه لینک دانلودی براش میشناسید معرفی کنید

باتشکر

سلام دوست عزیز

برای یادگیری فتوشاپ ( از پایه ) آموزش تو نت زیاده کافیه یه گشتی بزنید اتفاقا یکی از دوستان هم آموزش فتوشاپ رو در انجمن شروع کرده بودن یه سرچی بکنید

بعد جدید ترین نسخه فو توشاپ رو نصب کنید بهتره که الان نسخه CS6 هست فقط نسخه extanded رو دان کنید بهتره

تو نت یه گشتی بزنید لینک دانلود فوتوشاپ هست

سلام

با تشکر از پاسختون .ولی باید بگم که قبل از اینکه سوالم رو در این قسمت مطرح کنم در قسمت (اگه در مورد فتوشاپ سوال دارید از من بپرسید)که فکر میکنم آقای اکبری شروع کننده اون بودند مطرح کردم و اول از ایشون راهنمایی خواستم ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم.

بازهم ممنون

سلام دوست عزیز

اولا من پیشنهاد میکنم انتظار نداشته باشید با یه جزوه یا خوندن فلان قسمت حرفه ای بشید. حتما خودتون بهتر میدونید برنامه فتوشاپ یه برنامه ابزاری هست به این معنی که ابزارهایی در اختیار شما قرار میده که بر اساس صلیقه و ایده شما میتونید به خلق زیباییها بپردازید. منظور من اینه که ممکنه کسی پیدا بشه 1% از تمام توانایی های فتوشاپ رو بلد باشه اما بر اساس سوادش از فتوشاپ بتونه خلق تصاویر زیبایی کنه.

پس انتظار نداشته باشید مثلا اگه فلان کتاب رو خوندید یهو کولاک کنید و یا اینکه اگه قسمت کمی رو بلد باشید نمیتونید هیچ کاری کنید.

واسه همین اکثر آموزشهای توی نت بر اساس پروژه ای هست یعنی یک پوستر رو ساختن و شروع میکنن به شیوه استفاده از اون پوستر و خلاقیتها و قلق ها و افکتهایی که برای اون ایجاد کردن

توصیه من اینه اگه آشنایی نسبی با فتوشاپ دارید برید سراغ آموزش پروژه های پوسترسازی(به اندازه موهای سر هم توی اینترنت پیدا میشه)

اما اگه بقول خودتون میخواید از پایه شروع کنید و فرض بر اینه که هیچی بلد نیستید من توصیه میکنم حتما حتما از آموزشهای تصویری(ویدئویی) استفاده کنید شاید بتونید توی نت پیدا کنید "آموزش تصویری فتوشاپ پایه". اگه هم نبود فروشگاه ها زیاد هست که رایت هم میکنن.

جزوه هم زود خستتون میکنه هم یادتون باشه آموزش مسائل فنی و هنری با خوندن تئوری یاد نمیگیرید یا اگه بگیرید فراموشتون میشه. خوندن جزوه واسه کسیه که مسلطه و میخواد یه قسمت به دانسته هاش اضافه کنه و وقتی میخونه کاملا میدونه کجا رو داره اشاره میکنه و به اصطلاح نرم افزار جلو چشمش میاد با تمام اجزاش.

موفق باشید

سلام

با تشکر از پاسختون .ولی باید بگم که قبل از اینکه سوالم رو در این قسمت مطرح کنم در قسمت (اگه در مورد فتوشاپ سوال دارید از من بپرسید)که فکر میکنم آقای اکبری شروع کننده اون بودند مطرح کردم و اول از ایشون راهنمایی خواستم ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم.

بازهم ممنون

سلام

من اتفاقی به این تاپیک اومدم اما:

اولا در مورد شروع به یادگیری پیشنهاد می کنم که اول ابزارهارو بشناسید و بدونید که هرکدوم تو چه جایی کاربردی دارد.

بعدا برید سراغ یادگیری ترفندها و دیگر امکانات، منوها، پالت ها و ...

درمورد ورژن فتوشاپ هم نسخه Cs5 و هم Cs6 خوبه اما بنده 5 رو پیشنهاد می کنم چون 6 فعلا کرک درست حسابی نداره!

دوما من او تاپیک (در مورد فتوشاپ سوال دارید بپرسید!) گزاشتم و تاریخ انقضای اون 2 روز بعدش بود. چون واقعا نمیرسم جواب بدم چند وقته که حضورم تو انجمن کم رنگ شده علتش اینه که ترم آخرم و شاغل هم هستم و الان هم نزدیک امتحانات هست و وقت نمیکنم که سر بزنم به انجمن. (باز هم از اینکه به سوالتون پاسخ ندادم عذر)

سلام

من اتفاقی به این تاپیک اومدم اما:

اولا در مورد شروع به یادگیری پیشنهاد می کنم که اول ابزارهارو بشناسید و بدونید که هرکدوم تو چه جایی کاربردی دارد.

بعدا برید سراغ یادگیری ترفندها و دیگر امکانات، منوها، پالت ها و ...

درمورد ورژن فتوشاپ هم نسخه Cs5 و هم Cs6 خوبه اما بنده 5 رو پیشنهاد می کنم چون 6 فعلا کرک درست حسابی نداره!

دوما من او تاپیک (در مورد فتوشاپ سوال دارید بپرسید!) گزاشتم و تاریخ انقضای اون 2 روز بعدش بود. چون واقعا نمیرسم جواب بدم چند وقته که حضورم تو انجمن کم رنگ شده علتش اینه که ترم آخرم و شاغل هم هستم و الان هم نزدیک امتحانات هست و وقت نمیکنم که سر بزنم به انجمن. (باز هم از اینکه به سوالتون پاسخ ندادم عذر)

خواهش میکنم. از راهنماییتون خیلی ممنونم.

سلام

من هم فایل آموزشی زیر به شما هدیه می کنم و امیدوارم مفید واقع بشه

اموزش فتوشاپ

با سلام و تشکر از شما

لطفا برای آپلود فایلها از آپلود سنتر انجمن استفاده کنید تا بعدا فایلها دچار مشکل نشن و کاربران دیگه ای هم خواستن بتونن استفاده کنن

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام جناب صابر

حتما سعی خواهم کرد در ارسال های بعدی از اپلودسنتر انجمن استفاده کنم

حقیقتش اطلاع نداشتم

gift

دانلود آموزش فتوشاپ از اپلود سنتر انجمن

ویرایش شده در توسط mahnaz100100

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری