dayfemale

ازمیان این دو نرم افزار کدام برای ساخت فلش برای وب بهتر و آسان تر است؟؟؟

6 پست در این موضوع

سلام من با جستجوها و سوالاتی که پرسیدم متوجه شدم که با استفاده از نرم افزار swish و نرم افزار sothing easy می توان فلش ساخت البته نرم افزار های دیگری هم مانند adobe flash و... برای این کار بود ولی چون من تا به حال با هیچ نرم افزار فلشی کار نکرده ام این دو به من معرفی شدند.

من دنبال نرم افزاری هستم که با استفاده از اون برای وب سایتم فلش طراحی کنم به نظر شما کدام بهتر است برای من؟؟؟؟

اگر آموزشی هم در این زمینه سراغ دارید لطف کنید معرفی نمایید.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهترین خود فلش هست

ولی اگر

تازه کارید و ذوق بنر دارید و می خواهید تازه شروع کنید از فتوشاپ شروع کنید خیلی راحت و متنوع و بسیار بسیار گرافیکی و پرذوق است

اگر برنامه راحت و ساده میخواهید که افکتهای فراوانی هم داشته باشه به نظر من swish بهترینه.کار با اون ساده هست یکم کار کنید ،یک سرچی هم بکنید.

موفق باشید

من با محمد موافقم خود فلش امکانات فراوان و بی نظیر رو داره که اگه کد نویسی ش رو بلد باشید می تونید بهترین تصاویر متحرک رو خلق کنید

ببین دوست عزیز دوستان به نوعی پاسختون رو دادن من هم توضیحی میدم شاید به کارتون بیاد.

تمام این برنامه ها دقیقا کارشون فلشه و همشونم خوبن اما بسته به توانایی و میزان اطلاعاتتون میتونید یکیشونو انتخاب کنید.مثلا flash به جراعت میشه گفت قویترین و قدیمیترین و البته موسس فایلهای فلش هست که قبل از اینکه توسط شرکت adobe خریداری بشه متعلق به شرکت macromedia بود که کار اصلیش نرم افزارهای سازنده وب بود. بسیار هم نرم افزار قدرتمندی است اما اما اما مثل فتوشاپ همه چیزو باید خودتون بسازید و افکت و سمپل نداره (البته پلاگین هایی هیت که بتونید روش نصب کنید مثل پلاگین های افکت فتوشاپ که میتونید روش نصب کنید)

ولی اگه اونقد به کار با نرم افزارها و بخصوص نرم افزارهای گرافیکی آشنا نیستید و فقط میخواید کارتونو راه بندازید swish بهتره چون اطلاعات چندانی نیاز نداره و البته به دقت flash کار نمیتونید ازش بکشید اما افکتهای آماده زیادی داره و اصول متحرک سازیشم مثل flash هست و فرقی نداره. در واقع تمام نرم افزارهای متحرک سازی چه دوبعدی و چه سه بعدی اصولشون یکی هست (فریم کلیدی) و اگه یکی رو بلد باشید میتونید با همش کار کنید swish جز همین موضوع متحرک سازی چیز دیگه ای نیاز نیست بلد باشی و کلی هم افکت داره.

در کل احساس من میگه swish واستون از همه بهتر و البته زودتر به نتیجه میرسید. محمد جان هم که گفتن فتوشاپ اونم خوبه مشروط به اینکه فتوشاپ رو بلد باشید(چون خود فتوشاپ هم خیلی ریزه کاری داره) و بعدشم بخواید فایل gif بسازید نه انیمیشن.

این دو با هم فرق داره. یه موقع شما میخواید چند تا عکس رو پشت سر هم نشون بدید مثل لوگو و بنر تبلیغاتی واسه این حالت فایل gif و استفاده از فتوشاپ خوبه(البته همینم با فلش میشه) یه موقع میخواید انیمیشن نرم داشته باشید یا افکتهای متنوع که در این صورت فتوشاپ اصلا بکارتون نمیاد

پس اول توانایی خودتون رو بررسی کنید و بعد اینکه پروژه چی هست

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری