behyan

مسدود شدن سایت به دلیل ارسال ایمیل انبوه - هک شدن هاست

7 پست در این موضوع

با سلام

دیروز ایمیلی از سمت سرویس دهنده هاست مبنی بر استفاده بیش از حد از ایمیل و فرستادن 17000 ایمیل تبلیغاتی اقدام به مسدود ساختن سایت

نمود. در صورتی که حتی 1 ایمیل از جانب من ارسال نشده بود.

به هر حال از cpanel در قسمت email trace متوجه شدم که یک ایمیل به نام admin@10kin30days.com اقدام به ارسال نموده است.

در صورتیکه آدرس سایت من متفاوت از این آدرس می باشد. حال از دوستان خواهشمندم من را راهنمایی نمایند که آیا راهی برای حل این مشکل وجود دارد؟ ضمنا پسورد هاست و سایت را عوض نمودم .

با تشکر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

دیروز ایمیلی از سمت سرویس دهنده هاست مبنی بر استفاده بیش از حد از ایمیل و فرستادن 17000 ایمیل تبلیغاتی اقدام به مسدود ساختن سایت

نمود. در صورتی که حتی 1 ایمیل از جانب من ارسال نشده بود.

به هر حال از cpanel در قسمت email trace متوجه شدم که یک ایمیل به نام admin@10kin30days.com اقدام به ارسال نموده است.

در صورتیکه آدرس سایت من متفاوت از این آدرس می باشد. حال از دوستان خواهشمندم من را راهنمایی نمایند که آیا راهی برای حل این مشکل وجود دارد؟ ضمنا پسورد هاست و سایت را عوض نمودم .

با تشکر فراوان

با سلام خدمت شما

این رو شما با مدیریت هاستتون که شما رو مسدود کرده هم در میان بگذارید. اونها در این مورد می تونن خیلی کمک کنن بهتون

درود

در واقع از پهنای باند شما برای ارسال اسپم و ایمیل تبلیغاتی استفاده شده

احتمالا شخصی تونسته یک فایل که اسکریپت ارسال ایمیل روی هاست آپلود کنه و ایمیل ارسال کنه

پسورد هاستتون هک نشده بلکه اسکریپت ارسال ایمیل روی هاستتون احتمالا آپلود و اجرا شده

بگید دیر سرور بررسی کنه وجود اسکریپت و یا مورد مشکوک رو

بدرود

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

ضمن خوشامدگویی شما به انجمن جوملا ایران

بنظر من حق با اقا پویان هست

سایتت هک نشده عزیز یک اسکریپ یا فایلی روی ان آلود شده که میتونه ایمیل ارسال کنه

برو تمام فایل های هاستتا نگاه کن بدرستی

من با این فایل ها و اسکریپ ها زیاد کار میکنم

شاید یک فایلی خودت داری تو هاستت که برای ارسال ایمیل هست و در این فایل ایمیلی برای ارسال میخواسته طرف اومده و ایمیل خودشا زده و شروع کرده به ارسال ایمیل از توی خود سایتت

اما بازم زیاد توجه کن به این جور چیزا و از پویان جان راهنمایی بخواه

با تشکر

مج مج قندی چرا نمیخندی

ویرایش شده در توسط mojtaba031

با سلام و تشکر از شما دوستان

متاسفانه موردی یافت نشد . فقط یک کامپونت rs seo بود که جدیدا نصب شده بود که کاملا پاک شد. اگر بتوانید راهنمایی دقیق تر بنمایید یا حداقل بتوانم وب سرویس را غیر فعال کنم تا مشمول جریمه مجدد سرویس دهنده نشوم ، واقعا ممنون می شوم.

با تشکر

دو تا از سایتهای من که جوملا 1.5 هست و از یه قالب استفاده شده توش مکراا داره هک میشه قالب هم 2.5 نداره !!اگهع جوملاشو ارتقا بدم مشکل حل میشه یا مشکل از جای دیگه اس laserbaran.com این سایت

دو تا از سایتهای من که جوملا 1.5 هست و از یه قالب استفاده شده توش مکراا داره هک میشه قالب هم 2.5 نداره !!اگهع جوملاشو ارتقا بدم مشکل حل میشه یا مشکل از جای دیگه اس laserbaran.com این سایت

باید دید هکر از چه راهی وارد شده تا جلوشو ببندید

ارتقا می تونه تاثیر مثبتی داشته باشه .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری