reza.sh

▼▲معرفی شد ▼▲ کامپوننت زیبای نمایش تصاویر به صورت فوق العاده

21 پست در این موضوع

ext_modext_comcompat_30compat_25compat_17

با استفاده از افزونه زیر می تونید یک گالری زیبا و جذاب درست کنید ، این افزونه دارای افکت بسیار جالبی برای نمایش تصاویر می باشد

هنوز اورجیناله و فرصت ترجمه ش رو پیدا نکردم ، بنظرم به حدی زیباست که ورژن انگلیسیش می تونه کارها ..ا راه بندازه

لینک دمو : http://www.j-download.com/index.php?option=com_content&view=article&id=66&Itemid=64

لینک در جوملای جهانی : http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images/galleries/photo-display/22869?qh=YToxOntpOjA7czoxMToianBob3Rvc3RhY2siO30%3D

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

راستی رضا تشکر واسه همیچین افزونه باحالی که دادی فقط یه چیزی این افزونه فقط منوآل اصلا اوتو نیست نست؟

راستی رضا تشکر واسه همیچین افزونه باحالی که دادی فقط یه چیزی این افزونه فقط منوآل اصلا اوتو نیست نست؟

ممنون ، برای چی ، همه چیزش معلومه .....

؟؟؟

ممنون ، برای چی ، همه چیزش معلومه .....

؟؟؟

نه رضا جان نصب کردم تو لوکال ولی هیچی نشون نداد حالم گرفته شد

من دمو رو که دیده بودم دیدم فقط منوال بود گفتم که اگه اتو هم بود خوب میشد ولی حالا که تو لوکال نصب کردم دیدم هیچی نشون نمیده کلی حالم گرفته شده

واسه شما چیزی نشون میده ؟

سلام رضا جان من نصب کردم لذت بردم فقط چطور عکسی که خودم میخام را بزارم تو قسمت Thum لینک عکس خودم را گذاشتم کار نکرد میشه بگی کجاش باید لینک عکسی که خودمون میخایم را بزاریم

سلام رضا جان من نصب کردم لذت بردم فقط چطور عکسی که خودم میخام را بزارم تو قسمت Thum لینک عکس خودم را گذاشتم کار نکرد میشه بگی کجاش باید لینک عکسی که خودمون میخایم را بزاریم
نه رضا جان نصب کردم تو لوکال ولی هیچی نشون نداد حالم گرفته شد

من دمو رو که دیده بودم دیدم فقط منوال بود گفتم که اگه اتو هم بود خوب میشد ولی حالا که تو لوکال نصب کردم دیدم هیچی نشون نمیده کلی حالم گرفته شده

واسه شما چیزی نشون میده ؟

سوالات رو بررسی می کنم و امشب جواب میدم

سوالات رو بررسی می کنم و امشب جواب میدم

سلام رضا جان بررسی کردی ؟

چون خیلی از این افزونه خوشم اومده اگه بگی چی کار کنیم که درست کار کنه ممنونتم میشیم

شرمنده دیر شده ، گرفتار بودم

mahan3 عزیز

منو روی لوکال نصب کردم مورد نداشت

joomlaforum.ir_13562489471.jpg

احتمالا داره تو تعیین پوزیشن دارای خطا های فاصله و ..... رخ داده ، چک کنید

rahdan عزیز

شما باید یک تصوی نمونه در روت هر آلبوم به ادرس زیر درست کنید

مثل زیر :

modules/mod_jphotostack/tmpl/albums/album1/thumb/thumb.jpg

و سپس تصاویری که می خواید رو باید در آدرس زیر قرار بدید

modules/mod_jphotostack/tmpl/albums/album1/thumb

بهترین کار اینه که تو آلبوم های خودش تصاویر تون رو جای گزین کنید ( کدهاش رو چک کردم ، یه مشکل کوچلو از لحاظ تشخیص داره که اصلا مهم نیست ، نه باگه ، نه سایت رو خرابه میکنه و نه اصلا مشکل سازه)

تصاویری از افزونه :

joomlaforum.ir_13562489472.jpg

joomlaforum.ir_13562489473.jpg

سلام دوستان من قبلا از این افزونه استفاده کردم خیلی زیباست اگر کسی تو راست چین کردن نوشته ها و تغییر اندازه نمایش عکس و .. در باره این افزونه سوالی داشت بگه کمکش کنم.

mahan3 عزیز

منو روی لوکال نصب کردم مورد نداشت

احتمالا داره تو تعیین پوزیشن دارای خطا های فاصله و ..... رخ داده ، چک کنید

رضا جان من چک کردم از چیزی که فمودید نبود

چیز عجیبی که منو گیج کرده نمایش اون فلش های چپ راست قبلی و بعدی هست ولی نمایش داده نشدن باقی چیز ها

حالا نظرت چیه ؟

سلام دوستان من قبلا از این افزونه استفاده کردم خیلی زیباست اگر کسی تو راست چین کردن نوشته ها و تغییر اندازه نمایش عکس و .. در باره این افزونه سوالی داشت بگه کمکش کنم.

داداش من گفتم این رو فارسی سازی کنم تو همین تایپیک بذارم ولی هنوز رو سیستم خودم تو لوکال نتونستم ازش جواب بگیرم به همین خاطر منتظرم

اگه وقت کردی خوب فارسی سازیش کن و تو همین تایپیک بذار که دوستان استفاده کنن اگه هم وقت نداری من بعد از اینکه از این افزونه جواب بگیرم اون رو rtl و فارسی سازیش میکنم که دوستان استفاده کنن

داداش من گفتم این رو فارسی سازی کنم تو همین تایپیک بذارم ولی هنوز رو سیستم خودم تو لوکال نتونستم ازش جواب بگیرم به همین خاطر منتظرم

اگه وقت کردی خوب فارسی سازیش کن و تو همین تایپیک بذار که دوستان استفاده کنن اگه هم وقت نداری من بعد از اینکه از این افزونه جواب بگیرم اون رو rtl و فارسی سازیش میکنم که دوستان استفاده کنن

اگر وقت کنم چشم . حتما فارسی و rtl میکنم .

این افزونه رو من قبلا نصب کرده بودم نسخه انگلیسی شو فکر کنم

ولی یک مشکلی که داشت این بود که کپی نمیشد گرفت یعنی میشه گرفت ولی کار نمیکنه تو یک صفحه ...

آیا این مشکل برطرف شده ؟

این افزونه رو من قبلا نصب کرده بودم نسخه انگلیسی شو فکر کنم

ولی یک مشکلی که داشت این بود که کپی نمیشد گرفت یعنی میشه گرفت ولی کار نمیکنه تو یک صفحه ...

آیا این مشکل برطرف شده ؟

سلام

از چی نمیشد کپی گرفت ؟؟

هیچ مشکلی نداره و طبق نمونه تصویری که گذاشتم سالمه سالمه .......

سلام

از چی نمیشد کپی گرفت ؟؟

هیچ مشکلی نداره و طبق نمونه تصویری که گذاشتم سالمه سالمه .......

نه دوست عزیز دقت کنید من میخوام دوبار ماژول رو استفاده کنم تو یک صفحه ...

از ماژول کپی میگیرم در یک پوزیشن دیگه قرار میدم ...

منظورم این هست.

نه دوست عزیز دقت کنید من میخوام دوبار ماژول رو استفاده کنم تو یک صفحه ...

از ماژول کپی میگیرم در یک پوزیشن دیگه قرار میدم ...

منظورم این هست.

تداخل بوجود میاد ، برای رفع این مشکل فکر کنم دوستان افزونه ای معرفی کردند ، که باید جستجو کنید و با از لینک های زیر استفاده کنید

لینک 1 و لینک دو

سلاممممممممم

رضا جان واقعا ممنون افزونه فوق العاده هستش دموشو دیدم

ولی من نصب کردم وقتی کلیک می کنم که لایت باکس باز بشه تا عکس هارو نشون بده فقط ایکون لودینگ میاد ولی هر چقدر صبر میکنم نشون نمیده

میشه لطفا راهنمایی کنید

باید جی کوئریش فعال باشه.

اگه انلاینه ادرس بده...........

ارسال شده در (ویرایش شده)

رضا جان گزینه ای برای فعال کردن جی کوئیری نداره این ماژول:37:

آدرس براتون پ .خ کردم

ممنونم

ویرایش شده در توسط saman etasi

دوستان عزیز همونطور مهندس گفتند این افزونه تداخل ایجاد می کنه ، برای رفع تداخل از تاپیک 15 استفاده کنید

افزونه خوبی ولی یه کم تو کداش مشکل داره

من رو هاست نصب كردم بدون اشكال كار ميكنه ولي وقتي افزونه فعال ميشه بكراند قاليم رنگ سياه ميشه:21:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری