ابوالفضل طالبی

سیستم کدرهگیری P30 Trace نسخه رایگان :: هدیه ویژه شب یلدا

64 پست در این موضوع

آقا منتظر 3 روز :65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:پاسخ شما هستم

باید سفارش بدید براتون اختصاصی ویرایش کنند .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام .ممنون بابت این کامپوننت خوبتون.

من این رو نصب کردم خیلی عالی هست فقط یه مشکل دارم وقتی می خوام یه تیکت رو حذف کنم بهم این ارور رو میده ممنون میشم اگه کمکم کنید.

p30tracecomputerTableTicket: :انتشار با شکست مواجه شد - Unknown column 'published' in 'field list' SQL=UPDATE pasvand_p30tracecomputer_tickets SET published = -2 WHERE id = 11

چه جوری باید به rsform متصل کرد؟

ینی من سفارش میدم بعد یه کد رهگیری میده اون وقت کد رهگیری تو سیستم کدرهگیری P30 Trace ثبت بشه؟

براي تغيير عبارت هاي: ((جهت رهگیری لطفا کد رهگیری خود را وارد نمایید )) و (( كد رهگيري خود را وارد كنيد...)) كه به صورت كم رنگ در فيلد جستجو نمايش داده مي شود چه بايد كرد؟

ممنون از راهنمائيتون

با اجازه استاد طالبي

من كمي استايل كامپوننت رو تغيير دادم. دوستاني كه اين استايل رو مي پسندن از اين پست كامپوننت رو دانلود كنن:

[ATTACH=CONFIG]2901[/ATTACH]

دانلود كامپوننت

سلام من اول دانلود کردم و یه کم ایراد داشت ظاهرا الان بخوام دوباره نصب کنم قبلیو باید حذف کنم >>> ؟؟؟ اگر آره چه جورهحذفش کنم از کجا ؟؟ ممنون

سلام و خسته نباشید به این کامپوننت عالی

چند تا سوال داشتم

1 - فایل هایی که بهش میدیم رو کجا ذخیره میکنه ؟ (منظورم همون کد رهگیری و بقیه مشخصات هستش )

و اینکه امکانش هست به صورت یک جا کد هارو وارد کنم ؟

دوستان عزیز یک نکته تقریبا مهمی اینجا هستش

ما که خودمون کمی کار با اینترنت رو بلدیم میدونیم شماره تیکت و این چیزا چیه

شما فکر کنید کسی که زیاد با اینترنت سر و کار نداره وارد سایت ما میشه و چشمش به این قسمت میخوره،نمیدونه اونجا باید چی وارد کنه،بنظر شما نباید یه قسمت روبروی دکمه " بررسی " باشه که مثلا توش بشه نوشت، شماره شناسنامه خود را وارد کنید یا شماره فاکتور خود را وارد کنید؛یعنی یه تولتیپ 20 کارکتری مثلا

فکر کنم این موضوع خیلی مهم باشه

ای کاش راهی بود که بشه مشتری خودش تیکت بزنه و خودش هم کد رهگیری دریافت کنه [ghelyion][ghelyion][ghelyion][ghelyion][ghelyion]

چطور میتونم این کامپوننت را به rsform وصل کنم که خودکار بعد از ثبت فرم یک کد رهگیری ایجاد شود و به کاربر کد را بدهد

نمیشه به کامپوننت دیگه ای متصل کرد.مستقل کار میکنه

سلام مهندس

مهندس من کردم اونم چی با سه خط کد

جالب ن

حالا تو یک تایپیک میگم که چطوری وصلش کردم

سلام من هنوز مشکل گزینه جدید رو دارم کسی از دوستان هست بتونه کمک کنه

آقا سوال من و میشه جواب بدید

-----------------

تیکت هایی رو که من ذخیره می کنم کجا ذخیره میشه ؟

اصلن امکان دسترسی بهشون هست ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و خسته نباشید به این کامپوننت عالی

چند تا سوال داشتم

1 - فایل هایی که بهش میدیم رو کجا ذخیره میکنه ؟ (منظورم همون کد رهگیری و بقیه مشخصات هستش )

و اینکه امکانش هست به صورت یک جا کد هارو وارد کنم ؟

سلام

راستش من درست متوجه اشکال کار شما نشدم

اما نحوه کار این افزونه به این ترتیبه

شما از قسمت کامپوننت ها رهگیری رو انتخاب میکنید،3 تا گزینه میاد،1 مجموعه که مجموعه تیکت ها رو تعریف میکنیم،تو قسمت تیکت ها هم جدید رو میزنید شماره رو وارد میکنید بعد مجموعه بعد توضیحات،تو قسمت یادداشت هم اگر توضیح اضافه ی بود مینویسیم

منظور شما از یکجا یعنی اینکه یه فایل اکسل توش اکسپورت کنین ؟

بعد ماژول رو فعال میکنین یه موقعیت بهش میدین و کاربر شماره تیکت رو بده انجام میشه بقیه کارش

دقیقا نمیدونم مشکل کار شما کجاست !

ویرایش شده در توسط amirahmad

salam

سلام بله منظورم منم همینه دوست عزیز میخام بشه یک فایل توش ایمپورت کرد بر اساس یک فیلد کلیدی مثلا شماره ملی و بتونه هر بار اطلاعات جدیدی رو به هر کاربر نمایش بده بهد از ورود

این امکان توی افزونه تعبیه نشده.

درصورت نیاز باید درخواست بدید تا مهندس طالبی نویسنده افزونه به صورت تجاری براتون اضافه کنند.

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من در خصوص نصب و کار با جوملا تازه کار هستم و در سایت خودم نیاز دارم که از طریق کد رهگیری که به مشتری دادم اطلاعاتی که در یک فایل اکسل هست را بررسی و پاسخ مناسبی به ایشان بدهم تا بتواند در جریان کار خود باشد

سوالم این هست که :

اولا این برنامه میتواند مشکل منو حل کنه یا خیر ؟

دوم به هر ترتیب هر دو فایل را در دایرکتوری Public آپ کردم و سپس Extarct در جایی ردی از آن ندیدم

لطفا مراحل نصب رو در صورت امکان برام توضیح بدید .

در ضمن اگر این افزونه اینکار رو برای من انجام نمیده کسی هست که این قسمت رو برام بنویسه ممنون میشم اطلاع رسانی بفرمایید ..

با تشکر

ویرایش شده در توسط liyaghata

شما پست های قبلی رو خوندید؟!

چندین بار قید شده ورودی اکسل ندارد

این افزونه یک کامپوننت است و باید نصب شود.اکستراکت کردن داخل فولدر معنی نداره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری