ابوالفضل طالبی

سیستم کدرهگیری P30 Trace نسخه رایگان :: هدیه ویژه شب یلدا

64 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]2879[/ATTACH]

compat_25 ext_mod ext_lang ext_com

یکی از نیازهای وب سایتهای مشتری محور امکان ایجاد سیستم رهگیری سفارش و خدمات بود به نحوی که مشتریان بتوانند با دریافت کد رهگیری کالا و یا خدمات نسبت به صورت وضعیت کالا یا خدمات خود آگاه شوند.

افزونه P30 trace نسخه رایگان این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید با تعریف کد رهگیری برای خدمات و محصولات خاص خود و برای هر مشتری امکان رهگیری را فراهم کنید.

به عنوان مثال مشتری شما محصولی را برای تعمیر به شما ارجاع داده است و یا شما به عنوان یک تعاونی مسکن وجوهی از سهامداران دریافت کرده اید.کافیست که برای هر یک از رویه های کاری خود یک مجموعه ایجاد کنید.

اولین مجموعه را دپارتمان سرویس و خدمات نامگذاری میکنید

دومین مجموعه را دپارتمان تعاونی مسکن نامگذاری میکنید

اکنون با مراجعه به قسمت تیکتها میتوانید یک تیکت جدید ایجاد کنید وو کدرهگیری برای آن لحاظ نمایید و تیکت را در مجموعه مورد اشاره خود و با جزئیات و توضیحات لازم ثبت کنید.

این کد رهگیری را به مشتری خود ارائه کنید

مشتری شما با مراجعه با سایت میتواند با درج کد رهگیری در ماژول توضیحات شما را دریافت کند.

این امکان در سیستم کدرهگیری P30 trace فراهم شده که امکان رهگیری هم از طریق ایجاد منو امکان پذیر باشد و هم از طریق ایجاد ماژول.

لینک دانلود:

P30 Trace j25 Component

P30 Trace j25 Module

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

هرچی اومدم جلوی خودم بگیرم نشد که نشد ، هرچی بود ریخت (کلک و پر بد نظران )

الان اگه اشتباه نکنم پرچم تو مشتری ه و پایین بیا نیست که نیست ........ :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:1::1:

سلام

با تشکر از شما بابت انتشار این افزونه

فیلد مجموعه برای من غیر فعال است.

سلام

ممنون بابت انتشار اين افزونه ارزشمند

فقط مشكلي كه هست اينه كه تو مجموعه ها نميشه مجموعه جديد ايجاد كرد. گزينه "جديد" وجود نداره.

joomlaforum.ir_13562680881.png

خیلی ممنون فقط تو مجموعه ها گزینه جدید وجود نداره

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون عزيز

اما يه مشكل ديگه

من مجموعه رو ايجاد كردم و بعد هم رفتم تو قسمت تيكت ها، جديد رو زدم تا يه تيكت جديد ايجاد كنم. بعد از پر كردن فيلدها و زدن دكمه ذخيره، يه صفحه به هم ريخته اومد:

[ATTACH=CONFIG]2900[/ATTACH]

حالا هر وقت مي خوام وارد صفحه تيكت ها بشم، همين صفحه مياد

* كامپوننت رو كامل حذف و دوباره نصب كردم. مشكل همچنان پابرجاست

ویرایش شده در توسط mojtabapordel

ارسال شده در (ویرایش شده)

بي نهايت سپاسگذارم استاد

اگه بخوايم ماژول امكان استايل گرفتن داشته باشه (پسوند كلاس ماژول)، چه كدهايي رو بايد اضافه كنيم؟

من كدهاي

<field                    name="moduleclass_sfx"
                   type="text"
                   label="COM_MODULES_FIELD_MODULECLASS_SFX_LABEL"
                   description="COM_MODULES_FIELD_MODULECLASS_SFX_DESC" />

<field
                   name="class_sfx"
                   type="text"
                   label="MOD_MENU_FIELD_CLASS_LABEL"
                   description="MOD_MENU_FIELD_CLASS_DESC" />

رو تو فايل xml ماژول اضافه كردم. پارامترهاش تو مديريت ماژول مياد، اما كلاس ماژول رو كه ميدم، تو سايت اعمال نميشه. درحاليكه تو ماژول هاي ديگه اعمال ميشه. تغييرات ديگه اي بايد داد؟

ویرایش شده در توسط mojtabapordel

با اجازه استاد طالبي

من كمي استايل كامپوننت رو تغيير دادم. دوستاني كه اين استايل رو مي پسندن از اين پست كامپوننت رو دانلود كنن:

[ATTACH=CONFIG]2901[/ATTACH]

دانلود كامپوننت

اگر ممکنه درباره ارتباط پاسخ ها و تیکت ها یه مثال بزنید. که کاربردشون چیه ؟ مثلا ما روند یه پروزه رو با ایجاد تیکیت و وارد نمودن کد برای مشتری ایجاد میکنیم ،توضیح میدیم. که میاد بررسی میکنه. قضیه پاسخ چیه ؟ اینجا که مشتری نمیتونه دیگه سوال کنه که ما بهش پاسخ بدیم. ممنونم

با سلام

منظور از این سیستم همون سیستمی هست که در شرکتهای فروش هاستینگ استفاده میشه، کاربر یک در خواست پشتیبانی میده بعد این درخواست در سیستم ثبت میشه و یک کد رهگیری هم دریافت میکنی بعد یکی از اپراتورها جوابتو میده و شما همون جا میتونی جوابتو ببینی البته بیشتر از یک تیکت هم میتونی بفرستی فک نکنم محدودیتی داشته باشه چون خودم الان دارم استفاده میکنم.

موفق باشید.

اون قسمت برای این هست که شما بتونی پاسخهای بیشتری برای یک تیکت قرار بدید .. مثلا مشتری شما هر بار کد رهگیری رو وارد کرد بتونه شاهد روند کار یک تیکت باشه

مثلا مشتری یک دستگاه برای تعمیر اورده:

دستگاه شما در تاریخ ... به وارد تعمیر ارسال شد

دستگاه شما دارای مشکل ... است و هزینه آن ... است

دستگاه شما تعمیر شد ...

دستگاه شما تست و تحویل گردید

ممنونم از باسختون و همچنین کامپوننت مفیدتون. مسئله ای که هست چرا وقتی کد رو اشتباه میزنیم پیامی مبنی بر کد را صحیح وارد نمایید یا این کد معتبر نمی باشد ، یا کدی وارد نگردیده مشاهده نمیشه ؟ و دوم اینکه وقتی تصویری رو برای نمایش به کاربر درون تیکت یا پاسخش قرار میدیم . تصویر به صورت عمودی جمع میشه در حد یک خط 5pixel عمودی ، البته وب سایت من در زمینه طراحی گرافیک هست و میخوام اتود هایی که برای مشتری زده میشه رو به صورت تصویر بهش نمایش بدم. باز هم ممنونم جناب طالبی و سایر دوستان:25:

ویرایش شده در توسط hesooom

خطا نمایش داده میشه

فکر میکنم مشکلی تو قالب شما باشه

لینک بدید تست میکنم

بزرگوار آدرس صفحه پیگیری کد رهگیری اینه : http://www.respina.co/index.php?option=com_p30trace&view=trace&Itemid=572 و نمونه ای هم با کد رهگیری : 1010 قرار دادم که میتونید مشاهده کنید.باز هم سپاسگزارم

استایل رو گویا خودتون تغییر دادید که تصاویر اینطوری شده

فایل زیر رو باز کنید:

http://www.respina.co/components/com_p30trace/assets/style.css

و خط 206

width: 20px;

مقدارش رو زیاد کنید

در خصوص پیام نمایش اخطار هم یک شماره اشتباهی زدم و پیام زیر نمایش داده شد:

موردی یافت نشد جهت رهگیری لطفا کد رهگیری خود را وارد نمایید

مشکلی ندیدم

استایل رو گویا خودتون تغییر دادید که تصاویر اینطوری شده

فایل زیر رو باز کنید:

http://www.respina.co/components/com_p30trace/assets/style.css

و خط 206

width: 20px;

مقدارش رو زیاد کنید

سپاسگزارم دوست عزیز. مشکلم حل شد اما سورس رو مجدد دانلود کردم دیدم از اول مقدار width: 20px همین بود که من مقدارش رو به Auto تغیر دادم و درست شد.

ببخشید آیا امکانش هست که کاربر یه پیغامی رو ارسال کنه و سیستم بهش کد رهگیری بده

ببخشید آیا امکانش هست که کاربر یه پیغامی رو ارسال کنه و سیستم بهش کد رهگیری بده

اینی که شما می خواهید راحت با سیستم های تیکتینگ میشه پیاده سازی نمود مثل rs ticket poro

سلام من از این کامپوننت استفاده کردم یه مشکل دارم اونم تو قسمت افزودن تیکت منوهای ذخیره و انصراف هیچکدوم کار نمیکنه لطفا بررسی وراهنمایی بفرمایید ممنون

سلام من از این کامپوننت استفاده کردم یه مشکل دارم اونم تو قسمت افزودن تیکت منوهای ذخیره و انصراف هیچکدوم کار نمیکنه لطفا بررسی وراهنمایی بفرمایید ممنون

سلام دوستان نماز روزه هاتون قبول درگاه حق نمیدونم چند وقته سوالای ما بیجواب میمونه عزیزان یه عنایتی بکنند مشکل ماهم رفع بشه جناب مهندس طالبی التماس دعا داریم

واقعا ممنون از افزونه زیبا و استایلی که گذاشته بودید

آقا چطور می شه بزارم بازدید کننده تیکت ارسال کنه این که تنها می شه من از داخل پنل مدیریتم ارسال کنم.:dadad4::dadad4::dadad4:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری