admin1

انتقاد بسیار بسیار مهم مهم مهم

13 پست در این موضوع

سلام بر مدیریت گرامی و آرزوی موفقیت روز افزون

بنده از هنگام انتشار جوملا 1.5 تا کنون از جوملای عزیز استفاده می کنم و همچنین از زمان آشنایی من با این تالار عزیز تا کنون با چنین شخص غیر مسئولی مواجه نشدم.

چند روز قبل ایمیلی از طرف انجمن برای من ارسال شد با این عنوان : هدیه ای دیگر افزونه پیشرفته سئو sh404SEF فارسی

و همچنین لینک زیر رو معرفی کرده بود :

http://joomlaforum.ir/showthread.php/8226-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D9%84%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-gt-gt-gt-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%B3%D8%A6%D9%88-sh404SEF-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-lt-lt-lt

مدیریت گرامی :

لطفا این تاپیک رو مشاهده کنید و بنده خواهش می کنم که تاپیک رو ببندین تا افراد بیشتری مثل من گرفتار نشن .

شخصی با کاربری senator کامپوننت رو معرفی کردن و خیلی هم آب و تاب دادن و انگار که خودشون ساختن ، چنان تعریفی کردند که منه بیچاره فورا نصبش کردم و پس از نصب ، سایت شرکتمون از هم پاشید

هر چی التماس کردم و پیام دادم ، هیچ کمکی داده نشد و مجبور شدم کل سایت رو دوباره درست کنم . الان 2 روزه نخوابیدم و بالاخره تموم کردم ولی خدا نگذره از سناتور که من فریب *** ایشون رو خوردم

دلیل انتقاد من این هست که بعد از چند روز ، به تازگی حرفه ای های انجمن دارن میگن این کامپوننت اشکال داره و مخصوص حرفه ای هاست .

آیا نباید همون زمان معرفی میگفتن که من و امثال من نصبش نکنیم و آیا نباید بعد از معرفی پشتیبانی می کردن ؟

شاید بگید ایشون معرفی کردن چرا من نصب کردم ؟ بله . اگر ایشون در تاپیک معرفی می کرد شاید من نصب نمی کردم مگر تمام افزونه ها رو نصب میکنم ؟ ولی وقتی توسط ایمیل به من اطلاع داده شده ، من به این افزونه و به خصوص به شما اعتماد کردم . فقط همین

خواهش می کنم برخورد کنید و حداقل یا تاپیک رو ببندین و یا اینکه در ابتدا بگید که مخصوص حرفه ای ها . خواهش میکنم این جناب senator رو که شخصی بی نهایت غیر حرفه ای و **** هستند رو از هدیه دادن منع کنید . فقط همین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

اگر قرار هست پست ، یا تایپکی گزارش شود میتوانید بصورت خصوصی به مدیران انجمن ارجاع دهید. قرار نیست که در تایپک عمومی شروع به توهین به افراد یا تخریب آنها بکنیم.

کافی بود به یکی از مدیران پیام خصوصی بزنید تا بررسی کنند ببینند که ایا فایل سالم هست. یا نه !

ضمنا کامپوننت h404SEF کامپوننت هست که اگر قبل از کار باهاش تجربه نداشته باشید حتما سئو خود را خراب می کنید. نتها h404SEF بلکه ار اس سئو و دیگر کامپوننت های سئو به این ترتیب می باشد.

کافی بود مشکل را به یک فرد باتجربه انتقال میدادید تا مشکل شما رو حل کند و سایت را به شکل روز اول باز گرداند .

لطفا قوانین را مطالعه بفرمایید و از توهین به افراد در تایپک های عمومی خوداری نمایید.

با تشکر

موفق پایدار

سلام

من یک کاربر مبتدی هستم

من خودم استفاده کردم خدا رو شکر مشکلی پیش نیامده

با کمی گشت تو خوده افزونه فکر نکنم برا کسی بخواد مشکلی پیش بیاره دوما من عصبانیت شما دوست عزیر درک می کنم که به بن بست وحشتناک خوردید

بهتر گشتی بزنید و فکر کنم خیلی سادس

بعضی از وقت ها که خراب کاری می کنم تو سایتم به سرور اطلاع می دم بک رو برام می گذاره

سلام جناب آقای مهندس

از شما انتظار نداشتم . شما خودتون این محل رو به نام : پیشنهادات و انتقادات ایجاد کردید. یعنی شما هم مثل دکتر ...... نمیتونید انتقاد رو قبول کنید . پس چرا این محل رو ایجاد کردید ؟

باید به چه شخصی بگم ؟ از کدوم محل ؟

در ضمن ، در خود تاپیک بارها و بارها کمک خواستم . بارها رو بارها التماس کردم . کی پاسخی گفت ؟ مگر تاپیک ها ناظر ندارن ؟ یا ندارن ؟

من به چه شخصی توهین کردم ؟ البته حق خودم میدونم که توهین کنم . من تو تاپیکها نگشتم که بگم خودکرده را تدبیر نیست ، بلکه شما توسط ایمیل به بنده دعوت نامه دادین ؟

آیا از قوانین انجمن ها و مکانهای مجازی اطلاع ندارین ؟

من مهندس کامپیوتر هستم . ادم بی اطلاعی نیستم . ولی در جوملا به اندازه نیازم میدونم و وظیفه گردانندگان این مکان مجازی هست که نظارت کنند .

لطفا به این سئوال من پاسخ بدهید :

بنده در ضمینه هک و تروجان ها فکر میکنم چیزهایی میدانم . به نظر شما ، بنده نمیتوانم افزونه ای رو به نحوی ترجمه و آماده سازی کنم و دستکاری کنم و بگذارم به عنوان هدیه و دوستان نصب کنند و من هم سیستمشون رو هک کنم ؟ یا ویروسی رو مخفیانه قرار بدم ؟

آیا بنده نمیتونم افزونه ای رو دستکاری کنم که شما پس از نصبش تمام سیستمتون نابود بشه ؟

منظورم اینه که شما به عنوان مدیریت تالار ، میبایست قبل از انتشار افزون ها یا اونها رو بررسی کنید و یا آگاهی بدهید که این افزونه ها مورد تایید شما نیست و خود اشخاص باید .........................

و حداقل اینکه اشخاصی که بهشون اعتماد دارید ، اجازه انتشار داشته باشند .

به هر حال ، بنده به عنوان شخصی که این انجمن رو گرامی میداشتم ، در محلی که خود شما اجازه داده بودید ، انتقاد کردم که گویا از شخص محبوب شما انتقاد کرده بودم که خوشتون نیومده .

اشتباه کردم .

سلام

من یک کاربر مبتدی هستم

من خودم استفاده کردم خدا رو شکر مشکلی پیش نیامده

با کمی گشت تو خوده افزونه فکر نکنم برا کسی بخواد مشکلی پیش بیاره دوما من عصبانیت شما دوست عزیر درک می کنم که به بن بست وحشتناک خوردید

بهتر گشتی بزنید و فکر کنم خیلی سادس

بعضی از وقت ها که خراب کاری می کنم تو سایتم به سرور اطلاع می دم بک رو برام می گذاره

مشکل این نیست عزیزم . مشکل اینه که ما انتقاد رو قبول نمیکنیم . انگار من به شما بگم ایرادات من رو بگو و وقتی شما ایرادات من رو گفتی ، بزنم تو گوشت .

مطمئن هستم و شک ندارم که یا پستهام حذف میشه و یا اینکه کاربری من برای ارتباط با انجمن حذف میشه . چون انتقاد کردم . نمیدونستم فقط باید تشکر می کردم . جناب سناتور ممنونم بابت افزونه درجه یک شما . خودم سایتم رو داغون کردم . اصلا مشکل از افزونه شما نبود . ببخشید

دیدی دوست عزیزم ، تو این محل باید فقط تشکر کنی . الان چندین نفر لینک پسندیدم رو کلیک میکنن

ببین

از شما انتظار نداشتم . شما خودتون این محل رو به نام : پیشنهادات و انتقادات ایجاد کردید. یعنی شما هم مثل دکتر ...... نمیتونید انتقاد رو قبول کنید . پس چرا این محل رو ایجاد کردید ؟

بله ما هم منکر این قضیه نیستیم. ما هم انتقاد پذیر هستیم. اما انتقاد کردن با توهین کردن خیلی تفاوت دارد. شما شخصی را اینجا مورد توهین قرار دادید. و این عمل ناپسند هست. ضمنا انتقاد زمانی انجام میشود که گفته های شما صحیح باشد. و اثبات شود پس به خاطر همین گفتم که بهتر بود قبلش گزارش میدادید. اونوقت اگر ثابت میشد. میتونستید بیاید اینجا و انتقاد کنید که اقا کاربرای شما اومده فایلی رو قرار داده که باعث تخریب شده است.

باید به چه شخصی بگم ؟ از کدوم محل ؟

ما در این انجمن مدیران عزیزی داریم که معمولا همشون هر روز سر میزنند. میتونستید در پیام خصوصی به این مدیران اعلام کنید . حالا یا این عزیزان خوشون پیگیری میکردن یا ارجاع میدادند به افراد خبره تر یا مسئول تر !

در ضمن ، در خود تاپیک بارها و بارها کمک خواستم . بارها رو بارها التماس کردم . کی پاسخی گفت ؟ مگر تاپیک ها ناظر ندارن ؟ یا ندارن ؟

شما در تایپک مشکلی را مطرح کردید که برای شما پیش آمده هست. خوب باید صبر کنید ببینید چه کسی با این مشکل آشنایی دارد. ناظران و مدیران مسئول برقراری نظم و کنترل ،تایپک ها و ضمنا به خاطر تجربه بالایی که دارند برای کمک انتخاب شده اند. مسئول جواب گویی 100 درصد به مشکلات نیستند. اما مطمئن باشید اگر کسی با مشکل شما اشنایی داشت و مطلب شما را میدید حتما شما را راهنمایی میکرد.

من به چه شخصی توهین کردم ؟ البته حق خودم میدونم که توهین کنم . من تو تاپیکها نگشتم که بگم خودکرده را تدبیر نیست ، بلکه شما توسط ایمیل به بنده دعوت نامه دادین ؟

به شخص مهندس یزدی توهین شده و الفاظ زشتی به کار بردید که من اون الفاظ را از میان جملات شما حذف کردم. شما حق ندارید در تایپک های عمومی همچین توهینی کنید.

اما حق دارید انتقاد کنید. و همینطور حق داردی خارج از فضای این انجمن با این شخص هر برخورد یا صحبتی کنید. البته این قانون شامل من ، مدیران و همه کاربران هست. که استفاده از الفاظ زشت ممنوع است.

آیا از قوانین انجمن ها و مکانهای مجازی اطلاع ندارین ؟

من در اکثر انجمن های با موضوع ای تی در ارتباط هستم و در اونجا به عنوان یک کاربر معمولی هستم. و اطلاع دارم که قوانین همه این انجمن های حرفه ایی و کار درست میگه که نباید در هیچ شرایطی در تایپک و پست عمومی به یک دیگر توهین کنید و الفاظ زشت بکار ببرید.

من مهندس کامپیوتر هستم . ادم بی اطلاعی نیستم . ولی در جوملا به اندازه نیازم میدونم و وظیفه گردانندگان این مکان مجازی هست که نظارت کنند .

ما هم منکر این قضیه نیستم که شما فرد نابلد و نااگاه هستید. ما کاملا در حال نظارت هستیم. و کوچکترین تخریب گری را اجازه نمیدهیم که در فضای ما فعالیت و اقدام به انتشار افزونه های مخرب کند.

بنده در ضمینه هک و تروجان ها فکر میکنم چیزهایی میدانم . به نظر شما ، بنده نمیتوانم افزونه ای رو به نحوی ترجمه و آماده سازی کنم و دستکاری کنم و بگذارم به عنوان هدیه و دوستان نصب کنند و من هم سیستمشون رو هک کنم ؟ یا ویروسی رو مخفیانه قرار بدم ؟

دوست عزیز در فضای نت و برای نفوذ از تروجان یا ویروس استفاده نمی کنند. از شل یا خط فرمان برای نفوذ استفاده می کنند.

و البته این امکان هست که هر شخصی فایل های تخریبی قرار بدهد . اما در حال حاضر شما در مورد محصول شخصی صحبت می کنید که یکسال با این انجمن و چند سال در پروژه های دیگر مشارکتی فعالیت می کند. ممکن هست که باگ داشته باشه اما اینکه بخواهد در محصولش کدهای تخریبی خودش برازه ممکن نیست. (این را تجربه من و دیگر افرادی که با این شخص کار کردند و رزومه خود مهندس یزدی میگه)

و البته بگم فایل های افراد ناشناس در این انجمن فورا بازبینی میشه.

آیا بنده نمیتونم افزونه ای رو دستکاری کنم که شما پس از نصبش تمام سیستمتون نابود بشه ؟

قطعا میتوانید این کار را بکنید. و این بسته به انسانیت اون شخص داره.

اما اینکه سیستم من اتفاقی براش بی افته بعید میدونم . چون من تمام محصولاتی را که دریافت میکنم. قبل از نصب اسکن میکنم. و خط فرمان ها و شل ها را از درونش بیرون میکشم . و ضمنا روی هاست نصب نمیکنم روی لوکال هاست نصب و کاملا تست مینکم. که کدهای مخرب درونش نباشه.

منظورم اینه که شما به عنوان مدیریت تالار ، میبایست قبل از انتشار افزون ها یا اونها رو بررسی کنید و یا آگاهی بدهید که این افزونه ها مورد تایید شما نیست و خود اشخاص باید ......................... و حداقل اینکه اشخاصی که بهشون اعتماد دارید ، اجازه انتشار داشته باشند .

ما نمیتوانیم هیچ افزونه ایی را تایید کنیم. چون در جایگاهی نیستم که بخواهیم افزونه های شرکت ها و تیم های مختلف را تضمین یا تایید کنیم. جوملا با این همه اعتبارش هنوز داره باگ از خودش میده بیرون ، آیا شما شخصی را پیدا می کنید که جوملا یا هر سیستم دیگری را تایید یا تضمین کند . ما انجمن پشتیبانی هستیم و قرار مشکلات دوستان را توسط خود و دیگران حل کنیم. و در کنارش آموزش ها ، معرفی محصولاتی و دانلود سرویس های غیر تجاری نیز ارئه کنیم.

به هر حال ، بنده به عنوان شخصی که این انجمن رو گرامی میداشتم ، در محلی که خود شما اجازه داده بودید ، انتقاد کردم که گویا از شخص محبوب شما انتقاد کرده بودم که خوشتون نیومده .

ما نیز شما را گرامی میداریم و همچنان حاضر به پشتیبانی هستیم. محل را درست اعلام کردید اما نحوه ارائه موضوع انتقاد کمی نامناسب بود. البته فقط بخش هایی نامناسب بود

از نظر ما همه افرادی که به این انجمن سر میزنند محبوب و دوست داشتنی هستند. و ما نیز برای همه احترام قائل هستیم. وبین دیگران هیچگونه تبعیضی قائل نمیشویم. و من در هنگام اعلام این پست نه به رزومه و ارتباطم با شما نگاه کردم و نه به رزومه و ارتباطم با مهندس یزدی نگاه کردم. فقط قوانین را اشاره کردم.

موفق پایدار

دلجو

با عرض سلام خدمت شما admin1

عرض کنم که این افزونه را نزدیک 1500 نفر دانلود کردند و اکثرا از اون استفاده کردند و شاید عده معدودی با اون یه مشکل خوردند که مطمئنا آن موارد هم مشکل از طرف کاربرا بوده پس نتیجه می گیریم افزونه مشکل جدی نداشته (شاید یه باگ های کوچولو داشته باشه)

و در آخر عرض کنم که شما قبل از نصب هر افزونه ای رو هاست می تونید اونا روی لوکال نصب کنید و ببینید که اگه به مشکل نخوردید روی هاست نصب کنید و یا اینکه حداقل یک یک آپ از هاست بگیرید و بعد تغییرات را اعمال کنید (این قسمت مشکل از شماست)

و این را هم اضافه کنم که آقای سناتور دارای یک رزومه کاملا مشخص و شناخته شده هستند که مطمئنا هدف ایشون برای این هدیه کمک به امثال من و شماست

بله ما هم منکر این قضیه نیستیم. ما هم انتقاد پذیر هستیم. اما انتقاد کردن با توهین کردن خیلی تفاوت دارد. شما شخصی را اینجا مورد توهین قرار دادید. و این عمل ناپسند هست. ضمنا انتقاد زمانی انجام میشود که گفته های شما صحیح باشد. و اثبات شود پس به خاطر همین گفتم که بهتر بود قبلش گزارش میدادید. اونوقت اگر ثابت میشد. میتونستید بیاید اینجا و انتقاد کنید که اقا کاربرای شما اومده فایلی رو قرار داده که باعث تخریب شده است.

ما در این انجمن مدیران عزیزی داریم که معمولا همشون هر روز سر میزنند. میتونستید در پیام خصوصی به این مدیران اعلام کنید . حالا یا این عزیزان خوشون پیگیری میکردن یا ارجاع میدادند به افراد خبره تر یا مسئول تر !

شما در تایپک مشکلی را مطرح کردید که برای شما پیش آمده هست. خوب باید صبر کنید ببینید چه کسی با این مشکل آشنایی دارد. ناظران و مدیران مسئول برقراری نظم و کنترل ،تایپک ها و ضمنا به خاطر تجربه بالایی که دارند برای کمک انتخاب شده اند. مسئول جواب گویی 100 درصد به مشکلات نیستند. اما مطمئن باشید اگر کسی با مشکل شما اشنایی داشت و مطلب شما را میدید حتما شما را راهنمایی میکرد.

به شخص مهندس یزدی توهین شده و الفاظ زشتی به کار بردید که من اون الفاظ را از میان جملات شما حذف کردم. شما حق ندارید در تایپک های عمومی همچین توهینی کنید.

اما حق دارید انتقاد کنید. و همینطور حق داردی خارج از فضای این انجمن با این شخص هر برخورد یا صحبتی کنید. البته این قانون شامل من ، مدیران و همه کاربران هست. که استفاده از الفاظ زشت ممنوع است.

من در اکثر انجمن های با موضوع ای تی در ارتباط هستم و در اونجا به عنوان یک کاربر معمولی هستم. و اطلاع دارم که قوانین همه این انجمن های حرفه ایی و کار درست میگه که نباید در هیچ شرایطی در تایپک و پست عمومی به یک دیگر توهین کنید و الفاظ زشت بکار ببرید.

ما هم منکر این قضیه نیستم که شما فرد نابلد و نااگاه هستید. ما کاملا در حال نظارت هستیم. و کوچکترین تخریب گری را اجازه نمیدهیم که در فضای ما فعالیت و اقدام به انتشار افزونه های مخرب کند.

دوست عزیز در فضای نت و برای نفوذ از تروجان یا ویروس استفاده نمی کنند. از شل یا خط فرمان برای نفوذ استفاده می کنند.

و البته این امکان هست که هر شخصی فایل های تخریبی قرار بدهد . اما در حال حاضر شما در مورد محصول شخصی صحبت می کنید که یکسال با این انجمن و چند سال در پروژه های دیگر مشارکتی فعالیت می کند. ممکن هست که باگ داشته باشه اما اینکه بخواهد در محصولش کدهای تخریبی خودش برازه ممکن نیست. (این را تجربه من و دیگر افرادی که با این شخص کار کردند و رزومه خود مهندس یزدی میگه)

و البته بگم فایل های افراد ناشناس در این انجمن فورا بازبینی میشه.

قطعا میتوانید این کار را بکنید. و این بسته به انسانیت اون شخص داره.

اما اینکه سیستم من اتفاقی براش بی افته بعید میدونم . چون من تمام محصولاتی را که دریافت میکنم. قبل از نصب اسکن میکنم. و خط فرمان ها و شل ها را از درونش بیرون میکشم . و ضمنا روی هاست نصب نمیکنم روی لوکال هاست نصب و کاملا تست مینکم. که کدهای مخرب درونش نباشه.

ما نمیتوانیم هیچ افزونه ایی را تایید کنیم. چون در جایگاهی نیستم که بخواهیم افزونه های شرکت ها و تیم های مختلف را تضمین یا تایید کنیم. جوملا با این همه اعتبارش هنوز داره باگ از خودش میده بیرون ، آیا شما شخصی را پیدا می کنید که جوملا یا هر سیستم دیگری را تایید یا تضمین کند . ما انجمن پشتیبانی هستیم و قرار مشکلات دوستان را توسط خود و دیگران حل کنیم. و در کنارش آموزش ها ، معرفی محصولاتی و دانلود سرویس های غیر تجاری نیز ارئه کنیم.

ما نیز شما را گرامی میداریم و همچنان حاضر به پشتیبانی هستیم. محل را درست اعلام کردید اما نحوه ارائه موضوع انتقاد کمی نامناسب بود. البته فقط بخش هایی نامناسب بود

از نظر ما همه افرادی که به این انجمن سر میزنند محبوب و دوست داشتنی هستند. و ما نیز برای همه احترام قائل هستیم. وبین دیگران هیچگونه تبعیضی قائل نمیشویم. و من در هنگام اعلام این پست نه به رزومه و ارتباطم با شما نگاه کردم و نه به رزومه و ارتباطم با مهندس یزدی نگاه کردم. فقط قوانین را اشاره کردم.

موفق پایدار

دلجو

خیلی خیلی ممنونم از پاسخی که دادید . واقعا داشتم دیوونه میشدم چون بینهایت به این انجمن دلبسته هستم . البته ادمین قبلی من فکر کنم fann بود که چون رمز ایمیلم رو فراموش کرده بودم مجبور شدم ادمین جدیدی بسازم ولی آشنایی من با انجمن مدتهای زیادی است

دوست عزیزم ، من منتظر چنین پاسخی بودم و همین انتظار رو داشتم حداقل به عنوان کاربر قدیمی . من جوملا رو با این انجمن شناختم . تا قبل از این انجمن ، از وردپرس استفاده می کردم که بینهایت افتضاح بود

انجمنهای زیادی در زمینه جوملا فارسی در ایران فعالیت میکنند و هر کدوم ادعایی دارند . به خداوند قسم میخودم و اگر پستم رو پیدا کنم همینجا منتشر میکنم . چند روز گذشته ، تالار ...... که مدتها قبل وقتی افزونه مورد نیازم برای پارس پل رو در اینجا پیدا نکردم ، از اون انجمن که قرار داده بود دانلود کردم ( البته بعدا دیدم در خود پارس پل موجود بوده ) . ایمیلی برام ارسال کرده بود و 1 قالب رو معرفی کرده بود و مثلا هدیه .

باور نمی کنید ، فقط 2 کاربر تشکر کرده بودند چون قالب بینهایت زشت و مبتدیانه ای بود و مجبور شدم این جمله رو بنویسم : دوستان عزیز ، ممنون ولی ای کاش قبل از انتشار این قالب ، یک سر به قالبهای هدیه ای که انجمن جوملای ایران در عید غدیر قرار داده بودند میزدید و از اونها یاد می گرفتید .

خب دوست عزیزم ، کوتاه سخن میگم :

اولا به این دلیل انتقاد کردم که لطف کنید و به ناظر اون تاپیک بگید برن به تاپیک نگاه کنن . اولا ببینن چقدر التماس کردم که بهم کمک کنن که نکردن . دوما ببینید که جناب یزدی با چه آب و تابی افزونه رو تبلیغ کرده بودن و حتی 1 کلمه ننوشتن که دقت کنیم قبل از استفاده . سوما ببینید که چه افرادی بجز من دچار مشکل شدن با این افزونه

شما خودتون استادین . هزاران نفر افزونه معرفی کردن و شما مسئول نیستید همه رو چک کنید . هر شخصی دوست داشت نصب میکنه و نداشت نه . من قبول دارم . اصلا شدنی نیست . مگر اینکه صدها ناظر داشته باشید . ولی وقتی یکی از مدیران ، مثلا شما ، افزونه ای رو معرفی میکنید ، چون به شما اعتماد دارم ، نصب می کنم .

البته واقعا بسیاری از مدیران گرامی ، بارها افزونه هایی رو معرفی کردند که نوشتن : مخصوص حرفه ای ها . یعنی مخصوص من نیست . پس خیالم راحته و نصب نمیکنم

مدریت محترم ، به این دلیل که شما رو میشناسم و میدونم شخص باوجدانی هستید عرض می کنم : اصلا قصد توهین نداشتم . 2 روز هست نخوابیدم و سایتم رو تعمیر می کنم و انتقاد من به این دلیل بود که وظیفه خودم دونستم تا اطلاع بدم که حداقل در ابتدای تاپیک ، اخطارها رو قرار بدن تا دوست عزیز دیگری مشکلی براش پیش نیاد . فقط همین

به خصوص از شما و با بی میلی و به این دلیل که شما جناب یزدی رو قبول دارید ( چون از ایشون ناراحت و دلگیرم که به التماسهام پاسخ ندادن ) از ایشون هم پوزش میخوام و آرزوی موفقیت دارم

ببخشید مزاحم وقتتون شدم . همیشه 1 چیز هست که از همه بهتره . انجمن جوملا هم فقط " انجمن جوملای ایران عزیز " که بینهایت باعث موفقیت در کارهام شد .

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای admin1 بنده به شما چنین اجازه ای رو نمی دم که تا دلت می خواد تخریب کنی بعد بیای بگی من پوزش می خوام و انجمن جوملای ایران عزیز و از این حرف ها من جوابت رو تو تاپیک افزونه دادم

این افزونه قبل از انتشار اول به ایمیل مهندس طالبی فرستاده می شه بعد داخل انجمن قرار می گیره تا احیانا کد تخریبی یا چیزی که شما تخیل می زنید توش نباشه.

در ضمن این توضیحاتی که بنده راجع به افزونه دادم عینا کپی توضیحات سایت اصلی بود و محصول خودم نبوده. شما که مهندس کامپیوتری باید اینو درک کنی.

بعدش هم شما لطف کن برو این افزونه رو بخر دست از سر ما بردار.

هنوز دو هفته نشده اومدی تو انجمن اینقدر حرف می زنی. من 10 ماه فقط نظاره گر بودم و دو ماهه که تصمیم گرفتم دین خودم رو به انجمن ادا کنم. شما هنوز جوهر ایندکست تو انجمن خشک نشده اینقدر بی ادبی می کنی یکسال دیگه لابد ادعای صاحب انجمنی می کنی.

ویرایش شده در توسط senator

ضمن سلام حضور آقای مهندس یزدی عزیز، دوست و همکار جوملا فوروم، بنده هم از سیستم sh404sef استفاده کردم و هیچ مشکلی نداشت و صحبت های کاربر عزیز admin1 هم که میگفتن برای سایتشون مشکل پیش اومده رو هم قبول دارم اما نه اینکه افزونه ترجمه شده توسط شما دارای مشکل باشه، اما از ایشون تقاضا میکنم که من بعد، در گفتارشون رعایت احترام رو به جا بیارن و البته در استفاده از افزونه ها حتما از گفته های دوستان که فرمودند توی لوکال چک بشه و همینطور در صورت عدم آشنایی با افزونه با احتیاط استفاده بشه رو هم مد نظر قرار بدند.

از جناب مهندس هم تقاضا دارم که به بزرگی خودشون بحث رو پیش نبرند و صحبت ها اینجا ختم بشه.

با آرزوی موفقیت های روز افزون:ds6a5d:

البته دوست عزیز admin1 حتی فارسی ساز رو هم ایشون فارسی نکردند بلکه از گروهی که اسم نمی برم دزدی نمودند با دلیل مدرک نیز می تونم بیام اینجا ثابت کنم ولی

می دونم چون پست بنده پاک می شه تاحالا این چنین حرفی رو نزدم ولی پای انتقاد اومده وسط گفتم اگر قول بدهند دوستان پست بنده رو پاک نکنند

بنده قرار می دم کجا ها اسم اون گروهی که ایشون از اون گروه دزدی کردند رو قرار دادند تا بدونند این افزونه برای اون گروه هست

من با خود اون گروه نیز صحبت کردم متن ایمیل رو ببنید

با سلام خدمت شما ..... می خواستم بپرسم چه فرقی می کنه بین افزونه شما و افزونه ای که دیروز گروه ... منتشر نمودند

جواب :

با درود خدمت شما دوست عزیز اون افزونه درجریان نیستم ولی با برسی های انجام شده این افزونه با اسناد زیر دزدی از ما می باشد با یک فرق که ما در هر نسخه ویرایش فایل پی اچ پی با نسخه لایسنس دار خودمون فیکس می کنیم و پشتیبانی و روی وب سایت مشتریمون تا یک ماه مشاوره و پشتیبانی کانفیگ می دهیم و روی نسخه نیز تضمین کافی رو خدمت مشتری با برگشت پول نیز ,انجام می گیرد

اسم اون گروه و هرجا اسمشون نشوته بود رو بر داشتم نگید که ما اون بری یا این بری هستیم

البته چه فایده پست بنده پاک می شه

ظاهرا دوستان می خوان شرایط رو به گونه ای نشون بدن که همکاران انجمن جوملافوروم هم مثل برخی ها ..... هستند.shotup

با احترام به کاربر جوملافوروم بودنتون، پستتون رو تغییری نمی دم اما مطمئن باشید پاسخ درخوری براتون ارسال می شه.

موضوع بسته می شه و تصمیم گیری در مورد این ماجرا رو به مهندس طالبی واگذار می کنیم!book]

parinaz به نظرم شما یک دزد همه فن حریف هستید اینطور نیست؟! البته قصد جسارت ندارم ولی خب دزد هستید البته بازم قصد جسارت ندارم فقط میخوام مثل خودتون بدون مدرک و دلیل بگم دزد هستید ..

تاپیک بسته شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری