hiss

یک انتقاد کوچک از سایت

5 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان عزیز .

راستش انجمن های جوملایی تو ایران چندتا هست ولی هیچ کدام مرجع و خیلی خوب کار نمیکنند (نظر شخصی)

به نظرم اگر انجمن 1 کار انجام بده بهتر از این هست که هیچ کاری رو درست انجام نده !

یک مقدار حرفه ای تر به انجمن برسید که حداقل یک مرجع خوب برای جوملا داشته باشیم .

من انجمن وی بی رو میبینم کلی پست میخوره سوال ها بی جواب نمیمونه و سی ام اس های دیگر ...

بطور مثال از تاپیک های خودم شروع میکنم من تازه عضو انجمن شدم نگید میخواد جواب بگیره اومده اینجا تاپیک زده ...

http://joomlaforum.ir/showthread.php/8149-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86

http://joomlaforum.ir/showthread.php/8196-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-Easy-Language

http://joomlaforum.ir/showthread.php/8149-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7669-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%85**%D8%A8%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-Widgetkit?p=45477#post45477

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7380-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%DA%86%DB%8C%D9%87-%D8%9F

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7624-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%DB%8C%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D9%88-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF-%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D9%86%D9%88-%D8%AE%DB%8C%D8%B1?p=45305#post45305

خوب میبینید که شش تاپیک زدم هیچ کدام به نتیجه نمیرسه !!

یا تعداد کاربر فعال کمه یا نمیخواهیم اطلاعات خود را با دیگران اشتراک بگذاریم یا کم کاری میکنیم

یا این فروشگاه جدید که مدیران گذاشتند بابا یک دمو حداقل !! یا بزارید تکمیل بشه بعد معرفی کنید ...

یا کلاس سئو خسته شدیم از بس اون بالا زده بزودی :yeah: (الکی) خوب من حضوری هم این مورد رو در نمایشگاه سوال کردم فرمودند

سالی یکی دوبار به صورت سمینار ...

ولی خوب چند سایت با جوملا سالی طراحی میشه یکم وقت بیشتر بزاریم بهتر نیست ؟!

البته نه که بگم همش بدی ولی خیلی راحت میشه حرفه ای و یک مرجع شد ...

با تشکر .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
یا تعداد کاربر فعال کمه یا نمیخواهیم اطلاعات خود را با دیگران اشتراک بگذاریم یا کم کاری میکنیم

مطمئن باشد اگر دوستان در زمینه مشکلاتی که برای شما به وجود اومده تجربه داشته باشند به طور قطع اطلاعاتشون را در اختیارتون قرار میدن.

من که خودم به شخصه خیلی از جوابهام را از این انجمن گرفتم.

من انجمن وی بی رو میبینم کلی پست میخوره سوال ها بی جواب نمیمونه و سی ام اس های دیگر ...

شما تو همین انجمن یه روز حساب کن ببین چه تعداد تاپیک به جواب میرسند! شما اونها را نمی بینی؟ :33::33::33::33:

به نظر من شما باید نیمه پر لیوان را هم ببینید. هر چند که انتقاد سازنده خوبه

اینا نظر شخصی بنده بود.

با سلام....

انتقادها رو همیشه باید شنید و در صورت درست بودن میبایست که پذیرفت.

انتقادهای شما دوست گرامی هم بجا و درسته و اما چون هدف دید شما فقط حول جنبه ی پاسخ داده نشدن ، سوالاتتون میچرخید، کمی از همه جانبه بودن انتقادتون کم کرد.

همونطور که محمد عزیز هم فرمودند ، انجمن یک مکان کاملا تعاملی هست، کسی هیچ گونه تعهدی رسمی نداره .اما همگان تعهد اخلاقی دارند.چون همه از همین انجمن ها به اینجا ر سیدند و سعی میکنند به دلیل همون تعهد اخلاقی و قلبی ای که دارند، با اشتراک گذاری دانسته ها و تجربیات خودشون به دوستان تازه کار کمی خودشون رو سبک کنند و دین خودشون رو ادا کنند.چون دقیقا یک زمانی، همین افراد دستشون توسط افراد دیگر گرفته میشده و به اینجا رسیدند!

شما هم به همچنین...

مطمئن هستیم شما هم بعد از یه مدت به جمع فعالان و حتی مدیران و سرپرستان این انجمن درمیاد. چون چیز به دور از انتظاری نیست. فقط باید تمرین کنید و تمرین و تمرین...

یک علت بزرگ دیگه ای هم که میبیند انجمن کمی خلوت شده و پاسخدهیش کمی طول میکشه بخاطر اینه که فصل امتحاناته.انشالله بعد امتحانات بازهم خیلی خیلی شلوغ میشه و زمان پاسخدهی به کمتر از 2-3دقیقه (بعد از درج سوال) میرسه.

امیدوارم که از این به بعد سوالاتتون هم زود به زود به پاسخش برسه.

با احترام...

موفق و سربلند و پایدار باشید :ds6a5d:

مطمئن باشد اگر دوستان در زمینه مشکلاتی که برای شما به وجود اومده تجربه داشته باشند به طور قطع اطلاعاتشون را در اختیارتون قرار میدن.

من که خودم به شخصه خیلی از جوابهام را از این انجمن گرفتم.

شما تو همین انجمن یه روز حساب کن ببین چه تعداد تاپیک به جواب میرسند! شما اونها را نمی بینی؟ :33::33::33::33:

به نظر من شما باید نیمه پر لیوان را هم ببینید. هر چند که انتقاد سازنده خوبه

اینا نظر شخصی بنده بود.

با سلام....

انتقادها رو همیشه باید شنید و در صورت درست بودن میبایست که پذیرفت.

انتقادهای شما دوست گرامی هم بجا و درسته و اما چون هدف دید شما فقط حول جنبه ی پاسخ داده نشدن ، سوالاتتون میچرخید، کمی از همه جانبه بودن انتقادتون کم کرد.

همونطور که محمد عزیز هم فرمودند ، انجمن یک مکان کاملا تعاملی هست، کسی هیچ گونه تعهدی رسمی نداره .اما همگان تعهد اخلاقی دارند.چون همه از همین انجمن ها به اینجا ر سیدند و سعی میکنند به دلیل همون تعهد اخلاقی و قلبی ای که دارند، با اشتراک گذاری دانسته ها و تجربیات خودشون به دوستان تازه کار کمی خودشون رو سبک کنند و دین خودشون رو ادا کنند.چون دقیقا یک زمانی، همین افراد دستشون توسط افراد دیگر گرفته میشده و به اینجا رسیدند!

شما هم به همچنین...

مطمئن هستیم شما هم بعد از یه مدت به جمع فعالان و حتی مدیران و سرپرستان این انجمن درمیاد. چون چیز به دور از انتظاری نیست. فقط باید تمرین کنید و تمرین و تمرین...

یک علت بزرگ دیگه ای هم که میبیند انجمن کمی خلوت شده و پاسخدهیش کمی طول میکشه بخاطر اینه که فصل امتحاناته.انشالله بعد امتحانات بازهم خیلی خیلی شلوغ میشه و زمان پاسخدهی به کمتر از 2-3دقیقه (بعد از درج سوال) میرسه.

امیدوارم که از این به بعد سوالاتتون هم زود به زود به پاسخش برسه.

با احترام...

موفق و سربلند و پایدار باشید :ds6a5d:

ممنون از پاسختون ...

من تاپیک های خودم رو مثال زدم فقط

پاسخ گویی در انجمن در پشتیبانی یک سایت حرف اول رو میزنه

و مهمترین عامل بازگشت یک بازدید کننده به سایت ، مفید بودن اون سایت هست.

باید قبول کرد که بیشتر تاپیک ها در انجمن به مشکلات و سوالات میرسه ...

که اگر این موارد حل بشه بازدید کننده یک مرجع برای خود پیدا کرده ...

امیدوارم انتقاد باعث پیشرفت در انجمن بشه ...

با تشکر .

دوست عزیز تا حدی درست میگید که بعضی از سوالات بی پاسخ میمونه ولی خیلی از اوقات جواب داده میشه و تاپیک به نتیجه میرسه من مستقیم با بعضی مدیران انجمن در ارتباطم با گرفتاری زیادی که دارند بازهم تو انجمن وقت میذارن و سعی میکنند کاربران رو راهنمایی و جوابگویی کنند

خود من به شخصه بیشتر اوقات آخرین مطالب رو نگاه میکنم و اگر راجعب موضوعی اطلاعات داشته باشم سریعا پاسخ میدم چون توی انجمن تا حالا خیلی به نتیجه رسیدم و خودم رو مدیون انجمن میدونم

:128fs318181:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری