saber

قالب زیبای joomspirit76 جوملا 2.5

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب زیبای joomspirit76 که کامل راست چینش کردیم و rtl ساپورت شده

برای استفاده از این قالب پس از دانلود آنرا از حالت فشرده خارج و سپس نصب نمایید

داخل بسته یک پوشه راهنما هستش که به شکل تصویری نحوه استفاده از این قالب رو نشون میده

مثلا برای ایجاد منوها از چه کلاسی باید استفاده بشه و موارد دیگر

این قالب کاملا با css3 و html5 و بدون استفاده از جاوااسکریپت طراحی شده که مشکل تداخل هم بوجود نمیاد

دارای 17 موقعیت ماژول و امکان مدیریت عرض سایت و فونتها و موارد دیگر از مدیریت و همچنین

طراحی شده به شکل Responsive که در رزولیشنهای مختلف مشکلی نخواهد داشت همچنین دارای دو بک گراند سفید و مشکی

و هفت رنگ برای انتخاب رنگ لینکها و زمینه منوها و تعیین ستونهای قالب که 1 یا 2 و یا 3 ستونه باشه

دمو از شرکت سازنده

توضیحات و نحوه استفاده از قالب

[ATTACH=CONFIG]2925[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط saber

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من این قالب زیبا رو نصب کردم . ولی یه مشکلی داره . وقتی مطلبی می نویسم و لیستی رو شماره گذاری می کنم با اینکه ترتیب اعداد لیست در جوملا نشون داده میشه ولی در سایت خبری از اعداد نیست . متن را این جوری نوشتم :

برای ثبت نام غیر حضوری از طریق خانه ی ارتباط با ما اطلاعات شخصی خود اعم از

1. نام و نام خانوادگی
  2. نام کلاس اموزشی منتخب
  3. شماره تماس
  4. ادرس کامل محل سکونت

را به ما ارجاع دهید.

ولی اعداد لیست را حذف می کند و اینطوری نمایش می دهد :

برای ثبت نام غیر حضوری از طریق خانه ی ارتباط با ما اطلاعات شخصی خود اعم از

نام و نام خانوادگی

نام کلاس اموزشی منتخب

شماره تماس

ادرس کامل محل سکونت

را به ما ارجاع دهید.

باسلام خدمت دوست خوبمون که این قالب را معرفی کرده ولی یه سوال آیا این قالب فارسی شده یا خیر؟

ببخشید من یه مشکل با قالبم دارم و اون اینه که منوهای سمت راست رفته زیر مطالب میشه کمک کنید البته سایز عکسا را کم کردم ولی بازم نشد لطفا راهنمایی کنید ادرس سایت : www.esfahankf.com

الان روی سایتتون این قالب نیست ولی این قالب کامل rtl ساپورت هستش و مشکلی با سایت فارسی نداره

سلام مجدد. این قالب مطالب ویژه رو به صورت کاشی کاشی نشون میده . یعنی مطلب اول رو تو یه ستون و بقیه مطالب رو تو سه ستون می زنه . من می خوام همه رو تو یه ستون بزنه . ممنون میشم کمک کنید

این قسمت رو باید به مدیریت جوملا برید و ودر منوی اصلی به خانه برید و در انتخابهای طرح تعداد مطالب برجسته رو افزایش بدید

مربوط به تنظیمات جوملاتون میشه از قالب نیست

اب سلام قالب جالبی هست . اما راه راه بک پراند به شدت چشم رو خسته میکنه

ارسال شده در (ویرایش شده)

اب سلام قالب جالبی هست . اما راه راه بک پراند به شدت چشم رو خسته میکنه

سلام قالب دقیقا همون چیزی هست که شرکت سازنده زده ولی میتونید به سلیقه خودتون ویرایش کنید و بک گراند دلخواهتون رو بکار ببرید

ویرایش شده در توسط saber

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری