topoli_d

مشکل اساسی با تمدید دامنه

3 پست در این موضوع

سلام

خسته نباشید

بنده چندتا دامنه دارم که منقضی شدن.

دامین ها رو از شرکت یکی از کاربران همین انجمن ثبت کردم اما الان که درخواست تمدید دادم بعد 4 هفته هنوز هیچ کاری نکردن و پاسخگو هم نیستن.

کنترل پنل دامین رو دارم و میتونم ترنسفر کنم.

دوستان کسی هست راه حلی به بنده بده.

شرکت معتبر و کار درست که سریع کارمو انجام بده سراغ ندارید ؟

باور کنید در یک ماه گذشته 3 بار جلو شرکت بنده ابرو ریزی راه انداختن به خاطر این دامنه ها و هرچی هم به این دوستمون میگم انگار نه انگار. دلیل اینکه اسم نمیبرم برای اینه که پستم پاک نشه وگرنه کوتاهی نمیکردم که شما هم گرفتار همچین ادمی نشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من تو این 1 سال و خورده ایی که تو انجمن هستم یک بار هم سایتی را با این مضامین معرفی نکردم ولی چون یک بار سر همین قضیه (انم با یکی از کاربران همین انجمن) اعصابم حسابی بهم ریخت پیشنهاد می کنم سریع کد انتقال بگیرد و به جایی مثل برتینا انتقال بدید. ولی از انجا که می گید دامنه منقضی شده نمی دونم چی کار می شه کرد چون باید 3 روز قبل از پایان تمدید می کردید.

ممنون از کمکتون

قیمت ها دامین خوبه اما قیمت رسیلر خیلی بالایی داره

جایی که رسیلر ایران ارزون مناسب داشته باشه سراغ ندارید ؟

topoli_d

در صورت امکان تو مسنجر راهنمایی کنید که به قوانین هم بی احترامی نشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری