topoli_d

درخواست از مدیران جهت معرفی شرکت های کلاهبردار

19 پست در این موضوع

سلام

مدتی شده بعضی از کاربران انجمن که فروش هاست و دامین دارن با تکیه بر جایگاه خود در انجمن، نسبت به جذب مشتری و ارائه خدمات ضعیف و تبلیغ دروغین اقدام میکنن.

بنده در چند مورد با این مشکل برخورد کردم که همه را به دلیل اینکه در انجمن فعالیت داشتن انتخاب کردم. حالا بنده موندم واقعاً مشکل از این شرکت ها هست یا از انجمن یا از من !!!

نیازی نیست که بگم همه انتخاب ها کاربران حرفه ای انجمن بودن.

به همین دلیل و به این دلیل که یقین دارم نقش انجمن در این موارد کمتر از صفر هست درخواستی از مدیر دارم.

لطفاً بخشی جهت معرفی اینگونه موارد راه اندازی کنید. که نه به آبروی انجمن لطمه وارد شود نه سایر دوستان گرفتار چنین مشکلاتی شوند.

لطفاً توجه کنید که ممکنه شما به عنوان مدیر با اسامی دوستان خود نیز برخورد کنید ولی با بی طرفی از کنار این موضوع بگذرید.

انجمن دیگه نوپا نیست که به خاطر چند نفر کاربران زیادی ناراضی بشن

با تشکر و قدردانی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دوست عزیز به نظر من انجمن مقصر نیست چون انجمن نمیتونه وقت بزاره و بیاد صحت اطلاعات گنجانده شده در امضای کاربران رو بررسی کنه و نظر بده که کدوم درست گفته و کدوم داره دروغ میگه و به نظرم تا حالا هیچ انجمنی چنین خدماتی برای کاربران ارائه نکرده (بررسی صحت تبلیغات در امضاها)

شما هم مقصر نیستید چون طبیعتا هرکس دیگری هم می بود این تبلیغات در انتخابش تاثیرگذار بود

بهتره مشکلتون رو با مدیر ارشد انجمن بصورت خصوصی درمیان گذاشته و پیگیری کنید تا بررسی و در صورت صلاحدید به اون کاربر تذکر داده بشه

اینجور تاپیک ها هیچ وقت به نتیجه دلخواه نرسیده و عمدتا خذف یا بسته میشن:13:

منظورن رو بد گفتم

توقع ندارم مدیران همچین لطفی کنن

فقط یه تاپیک یا بخش جهت معرفی با دلیل.

یه مدیر هم داشته باشه چه بهتر- خودم حاضرم مدیر بشم و تا چایی بتونم صحت گفته ها و مشکلات رو پیگیری کنم.

مدیر هم نداشته باشه مشکلی نیست فقط کاربران بتونن مشکلشون و اسم شرکت رو بگن.

نمیخوام به خاطر مشکل خصوصی خودم مزاحم مدیر بشم

دوست عزیز گفته های شما درسته اما فکر نمی کنم خیلی قشنگ باشه از کسانی که امکانات خوبی رایه نمی دن اسم برده بشه یا شرکت های ضعیف رو اعلام کرد چون این کار هم به شخصیت دیگران هم به انجمن لطمه میزنه پیشنهاد بنده به شما اینه که با دید باز ومطمئن از دیگران خدمات بگیرین که مشکلی براتون پیش نیاد بهترین راه اینه که اگه خودتون اطلاعات کافی از شرکتی ندارین از مدیران انجمن از صحت وکیفت خدمات دیگران مشاوره بگیرین تا مشکلی براتون پیش نیاد

ما مدیران اینجا هستیم که به مشکلات شما رسیدگی کنیم .مشکلی نیست شما بصورت پیام خصوصی یا عمومی مشاوره بگیرین

ارسال شده در (ویرایش شده)

حرف شما درسته اما حرف از مشکل نیست موضوع کلاهبرداریه

من هم نمیگم مشکلات مطرح بشه

مشکل همیشه هست و باید با انعطاف و گذشت از کنارشون رد شد اما کلاهبرداری باید علاوه بر پیگیری معرفی هم بشن که دیگران گرفتارش نشن

ویرایش شده در توسط topoli_d
اشتباه تایپی

من از ابولفضل عزیز ، محمد عزیز و مهندس مردانه زاده درخواست دارم اول پیگیری کنند ببیند آیا این تهمت درست یا نه (چرا یکطرفه به قاضی بریم و صحت گفته های دوست عزیزمون ثابت بشه) ؟

ما بی جهت بکسی تهمت الکی نزنیم،

و بعدش دوست من شما برای خرید می تونید از مدیران و کاربران قدیمی سوال می کردید ؟ (حالا یکی دو روز دیرتر که بجایی بر نمی خورد)

چندتا نکته ::

شما گفتید که دامین ها منقضی شده یعنی شما دقیقا سال گذشته تقربیا همزمان با افتتاح انجمن (نمیدنم اونوقت کاربران حرفه ای ، قدیمی و... تشکیل شده بود یا نه؟؟؟!!)

در ضمن شما بصورت علنی کاربران حرفه ای رو متهم کردید : (مدرکتون کو .... )

در ضمن عنوان تاپیک ربطی آنچنایی با محتواش نداره

دوست من این انجمن آموزشیه نه تبلیغاتی !!!!

و در کل بنده مقصر 100% این جریان رو خود شما می دونم که بدون تحقیق و از روی یک آگهی خام شدید. ( اینترنته نه ..... ) {طرف میخواد شلوار بخره 45 تا مغازه رو زیرو رو میکنه}

این تاپیک شما بو داره ( مطرح کردن بعنوان مدیر )

و ..... (دیر به دیر به انجمن سرمی زنم ، ولی هستم)

....... بنظرم تاپیک محتوای جالبی نداره ........

من از ابولفضل عزیز ، محمد عزیز و مهندس مردانه زاده درخواست دارم اول پیگیری کنند ببیند آیا این تهمت درست یا نه (چرا یکطرفه به قاضی بریم و صحت گفته های دوست عزیزمون ثابت بشه) ؟

ما بی جهت بکسی تهمت الکی نزنیم،

و بعدش دوست من شما برای خرید می تونید از مدیران و کاربران قدیمی سوال می کردید ؟ (حالا یکی دو روز دیرتر که بجایی بر نمی خورد)

چندتا نکته ::

شما گفتید که دامین ها منقضی شده یعنی شما دقیقا سال گذشته تقربیا همزمان با افتتاح انجمن (نمیدنم اونوقت کاربران حرفه ای ، قدیمی و... تشکیل شده بود یا نه؟؟؟!!)

در ضمن شما بصورت علنی کاربران حرفه ای رو متهم کردید : (مدرکتون کو .... )

در ضمن عنوان تاپیک ربطی آنچنایی با محتواش نداره

دوست من این انجمن آموزشیه نه تبلیغاتی !!!!

و در کل بنده مقصر 100% این جریان رو خود شما می دونم که بدون تحقیق و از روی یک آگهی خام شدید. ( اینترنته نه ..... ) {طرف میخواد شلوار بخره 45 تا مغازه رو زیرو رو میکنه}

این تاپیک شما بو داره ( مطرح کردن بعنوان مدیر )

و ..... (دیر به دیر به انجمن سرمی زنم ، ولی هستم)

....... بنظرم تاپیک محتوای جالبی نداره ........

خوشم میاد سریع برچسب میزنید !!

تاپیک بوداره!!

اگه قصد تهمت و غیره بود اسم بردن کار سختی نبود

من هیچ جا نگفتم کار مدیرا هست و نفهمیدم منظور شما از مطرح کردن به عنوان مدیر چیه.

همینطور که در عنوان نامربوط تاپیک میبینید نوشتم درخواستی از مدیران !! شما مدیرین ؟

اگر شما در جریان باشید خیلی از کاربران جومفا به اینجا کوچ کردن پس شما 1 سال رو با 5 سال جومفا جمع کنید.

آقا لطفا جواب خواستید بدید در پیام خصوصی بدید و اجازه بدید بدون اینکه اسمی برده بشه مشکل بنده برطرف بشه

دامین های من دست یه شرکت هست که هزینه تمدید رو از من گرفته اما تمدید نمیکنه

بحث هزینه نیست به خدا بگه 3 برابر هزینه میخوام بهش میدم بدون یک کلمه اما کارمو انجام بده.

حالا دامین ها منقضی شدن و من موندم به مشتری هایی که نه اطلاعات فنی دارن نه این چیزا رو درک میکنن.

شرکت هم هیچ مدلی جوابگو نیست و بهش دسترسی ندارم. جز سایتشون که جواب تیکت نمیده

دوست گرامی این انجمن مشخصا انجمن تخصصی جوملاست و نه ارائه هاست و دومین به خاطر همین هم فکر نمی کنم این تاپیک شما در آخر نتیجه ای برای شما داشته باشه. دوست مون جناب reza.sh راست می گن باید قبل از خرید کمی تحقیقات و مقایسه می کردید مطمئنا کسی که شما هم ازش شاکی هستید دلایلی داره که برای خودش منطقیه. به خاطر همین هم نمیشه گفت اینجا مقصر اصلی کیست؟

اگر فکر می کنید سرتون کلاه رفته و طرف مقابل هم هیچ گونه حاضر به پرداخت غرامت نیست باید یا بیخیال بشید و این بها رو بزارید به حساب کسب تجربه تون یا اینکه کفش آهنی بپوشی و از طریق مراجع قانونی با ارائه دلایل و مستندات قانونی پیگیری کنی.

اختصاص دادن تاپیک برای معرفی کلاهبرداران در کلاس این انجمن نیست.

والا من فقط میخوام دامین ها رو بدن و غیر دامین هیچی ازش نمیخوام

احتمالا خودش این تاپیک رو میبینه و امیدوارم شما هم به گوشش برسونید.

تنها ازش خواهش میکنم قبل اینکه حرمت ها شکسته بشه جوابگوی کار من باشه. پول هم ازش نمیخوام فقط همکاری کنن دامین ها رو انتقال بدم یا تمدید کنم.

یه گلایه هم از شما.

سعی کنید با مهربانی و دوستی جواب بدید.

اعصاب ندارید جواب ندید

دوست عزیز شما ادرس سرویس رو و طرف مقابلتو برای من پیغام خصوصی کن اگه اشنا بود ومی شناختمش کمکت کنم

والا من فقط میخوام دامین ها رو بدن و غیر دامین هیچی ازش نمیخوام

احتمالا خودش این تاپیک رو میبینه و امیدوارم شما هم به گوشش برسونید.

تنها ازش خواهش میکنم قبل اینکه حرمت ها شکسته بشه جوابگوی کار من باشه. پول هم ازش نمیخوام فقط همکاری کنن دامین ها رو انتقال بدم یا تمدید کنم.

یه گلایه هم از شما.

اعصاب ندارید جواب ندید

ما هم دوستدار شما هستیم و تا اونجایی که بتونم در حد توان بهتون کمک خواهیم (کل انجمن)

اهل کل کل و ... نیستم ولی باید توجه کرد که :

دوست من ، شکایت شخصی شما بد مطرح شد ... ما نمی تونیم بنا به گفته ها شما نظر بدیم ، این جریان دوطرفست و فقط یک طرف حاضره و نمیشه استدال کرد و در ضمن یادمون باشه دوست من این جا دادگاه نیست به گفته سناتور عزیز مراجع ای برای رسیدگی به مشکل شما هستند .

شاید اون بندخدا هم دلایل منطقی تر از شما داشت اونوقت چیه ؟؟؟؟؟

دوست عزیز من فیلم هندی که نیست از روی احساس جواب بدیم و طرف رو ندیده و حرفش رو نشنیده اعدامش کنیم. باید به همه ی جوانب از روی منطق نگاه کنیم .

انشالله که کاربر مورد نظر شما متن رو دیده باشه و به مشکل شما (اگه طرف حق هستید) رسیدگی کنه .

لطفا برای مدیران عزیز برای حاشیه دار نشدن ، این تایپک رو ببندن ...

با سلام...

قبل از هر چیزی ، به نظرم نیازی نباشه این تاپیک بسته بشه...

خب ، دوستان مباحث خودشون رو مطرح کردند.

در این که پرهزینه ترین و گران قیمت ترین چیز این عالم بعد از زمان و عمر و وقت، تجربه ست شکی در اون نیست(که اون هم از زمان مشتق میشه و زیر سایه ی اون هست!) اگر سهواً از فرد یا شرکتی خرید داشتید که الان به هیچ عنوان پاسخگوی شما نیست، مقصر اول و آخر خودتون هستید!!!

این هیچ ارتباطی هم به مدیران این انجمن و یا سایر انجمن ها (قطعاً و مسلماً!) نداره! چون اونها توصیه گر شما برای خرید نبودند!

طبعا اگر هم بخواید تاپیکی تحت عنوان انتخاب بهترین شرکت در انجمن راه اندازی کنید، به پاس احترام به تمامی مدیران و کاربرانی که خدمات مختلف ارائه میدند، اون تاپیک بسته میشه تا حقی از کسی در جهت تبلیغات شخصی ضایع نشه.

خدمت رضای عزیز و جناب سناتور گرامی هم عرض کنم؛ ضمناً از جایی که بنده جناب toopoli رو میشناسم از کاربران خوب جومفایی ما بوده و خدای ناکرده قصد بدی نمیتونه داشته باشه. و اگر هم همچین تاپیکی ایجاد کرده معلومه که بدجور دردشون به استخون رسیده و اینجا رو تنها جایی دیده که اون دوست پشتیبانشون حضور دارند!!!

و در نهایت : جناب تپلی عزیز، اگر دامنه تون آی آر هست؛ میتونید با نیک تماس بگیرید و موضوع رو اونها در میون بذارید؛ (اگر مالکلیت حقییقی و حقوقی دامنه بنام شما باشه سریعا پیگیری میکنند) و اگر هم دامنه بین المللی باشه که دیگه باید بیخیال بشید، تا یا دامنه ازاد بشه و یا اینکه اون پشتیبان عزیزتون پاسخگوتون باشند!

در صورتی که نامی از فرد، شرکت، گروه و تیمی برده نشه ، مباحثه و گفتگو برای انتقال تجربیات مابین کاربران بلامانع هست و مشکلی نخواهد داشت. (ضمناً در سایه ی حفظ احترام متقابل!)

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ممنون از دوستان

بنده به هیچ وجه قصد متشنج کردن جو انجمن یا همچین چیزی رو نداشتم و ندارم و همینطور که جناب مردانه زاده فرمودن اگه راه دیگه ای بود قطعاً مزاحم شما نمیشدم.

اصلاً قصد اسم بردن رو ندارم چون اینکار رو خارج از شخصیت خودم میدونم

جناب مردانه زاده ممکنه شما بتونید مشکل روحل کنید . اگر این لطف رو به بنده کنید بسیار ممنون میشم.

لطفاً پیغام خصوصی رو چک کنید

ممنون از دوستان

بنده به هیچ وجه قصد متشنج کردن جو انجمن یا همچین چیزی رو نداشتم و ندارم و همینطور که جناب مردانه زاده فرمودن اگه راه دیگه ای بود قطعاً مزاحم شما نمیشدم.

اصلاً قصد اسم بردن رو ندارم چون اینکار رو خارج از شخصیت خودم میدونم

جناب مردانه زاده ممکنه شما بتونید مشکل روحل کنید . اگر این لطف رو به بنده کنید بسیار ممنون میشم.

لطفاً پیغام خصوصی رو چک کنید

با سلام و عرض پوزش بابت دیر پاسخ دادن.

پیام خصوصی تون رو چک کنید دوست عزیز...

موفق باشید و سربلند

برای این که بتونید شناسایی کنید بهتر است در انجمن وب هاستینگ ایران مطرح کنید به نظر من زودتر به نتیجه می رسید

برادر شما چرا خون خودتو کثیف میکنی ؟

شرکت هاستینگ باید ثبت شده باشه و دارای اعتبار و این تو گوگل فراروان . به نظر من اشکال از شماست که به تبلیغات بیخودِ برخی توجه میکنین و دچار مشکل میشین. حالا چه به خاطر قیمت ، چه کیفیت های شخص مدعی .

بهتر هست شما از شرکت های معتبر استفاده کنید که در این راستا خود انجمن جوملای ایران هم خدمات هاست ارائه میده و از نحوه کارش مشخص هست که سرویس هاشونم قوی هست .

]

همینطور که در عنوان نامربوط تاپیک میبینید نوشتم درخواستی از مدیران !! شما مدیرین ؟

بله عزیزم . ایشون مدیرند .

اگر کسی کلاهبرداری کنه و شما بتونید همه مدارک رو کامل و بدون نقص لیست کنید ، به جرائم اینترنتی میتونید ایمیل بدید و کمتر از 24 ساعت رسیدگی میشه .

کار مثل این میمونه که یکی از شما دزدی کنه و با اینکه میدونید دزد کیه ، شما هم بری خونش به زن و بچش بگی و توی محلش داد بزنی . اما درستش اینه که بری به پلیس یگی.

انجمن : انجمن جوملای ایران .

اسم انجمن معلومه . هر کسی کار غیر قانونی بکنه ، ما نباید رسیدگی کنیم .

امیدواریم شما هم با کسب اطاعات بیشتر از فروشنده ، دیگه طعمه این مدل کلاهبرداری ها از هیچکس نشی عزیزم .

دوستان عزیز لطفا یه نگاه به تاریخ پستها بندازید

شروع کننده تاپیک من بودم و مشکلم حل شد. تشکر از شما که نظرتون رو فرمودید.

لطفاً تاپیک رو ادامه ندید. تشکر و قدردانی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری