10 پست در این موضوع

دوستان در مورد دستورات cmd ویندوز سون یک مشکل دارم . ظاهرا با xp خیلی فرق داره . میخوام آدرس یک فایل رو بهش بدم . مثلا : c:\joomla داخل xp بود : c:\ cd joomla . اما داخل seven چیه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست گرامي دستورات Command Prompt در ويندوز هاي 7 و xp مشابه هستند و فرقي ندارند.

شما مي توانيد با درگ کردن پوشه خودتون به صفحه cmd به اون پوشه دسترسي داشته باشين. منظورم اين هستش که شما در ويندوز 7 خودتون مسير اون پوشه رو باز کنيد و اول قسمت آدرس اون رو با موس بگيريد و به صفحه cmd ببريد و رها کنيد. البته قبلش بايد در مقابل اعلان داس دستور cmd رو بنويسيد.

چون ويندوز به طور پيش فرض روي يک درايو ديگه قرار داره. (معمولا درايو ويندوز) شما بعد از درگ کردن کافي اسم اون درايو رو در جلوي دستور بنويسيد.مثلا درايو D: اين طوري مسير همون پوشه که شما آدرس اون رو توي صفحه آورديد رو بهتون نشون ميده.

موفق و مويد باشيد

سلام من تازه دیدم تاپیکتو نیما

اما متوجه نشدم یعنی چی از پراپرتیز مسیر رو درست کردی؟

همون

cd c:

cd c:\joomla

اوکی هست

تنها از اول پس نیم و کامل بدی میگه پس نیم رو پیدا نمی کنم

مشکل دیگ ای داشتی با دستور به جز کل مسیر رو دادن؟

نیما این آدرس دیفالت که وقتی وارد cmd میشی رو مشخص می کنه.

از دستور cd \

بزن ساف میره رو آدرسی که داخل اون درایو قرار داری

خوب من میخواستم فقط برم توی c . میخواستم برم توی درایو c فایل exe داخل یک فولدر رو اجرا کنم .. یک فایل مشخص.. اینجوری راحت میرفت .. از cd استفاده کردم اما جواب کامل به من نداد .

دستوری که من گفتم مستقیم به ریشه شاخه منتقل می کنه

cd \

1 کاربر پسند دیده است

سلام نیما حان مرسی از عکس

یه چی بگم ؟ الان فهمیدم پراپرتیز رو واسه چی تغییر دادی دستور مصطفی هم متوجه شدم / کلا معنی روت رو میده توی سیستم عامل ها . اما متوجه نمی شم چرا دستوره کار نکرده؟ :Embarrasment:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری