majid.fathi

**** رژیم لاغری انلاین افتاح گردید. *** برای اولین بار و رایگان

15 پست در این موضوع

majid-2.gif

برای اولین بار این افتخار را دارم که اعلام کنم سیستم رژیم لاغری آنلاین توسط تیم رژیم سلامتی افتتاح گردید.

دریافت رژیم لاغری انلاین

با ارزوی سلامتی برای همه ایرانیان

وب سایت رژیم سلامتی

foodregime-logo.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خوشحال می شم نظر دوستان را در مورد این برنامه بدونم.

واقعا تبریک می گم سایت جدید رو مجید جان امید وارم موفق باشی زیاد نتونستم تخصصی سایت رو بازرسی کنم اما سایت خوبی شده واولین نفر خود برنامه رژیمی در خواست دادم امیدوارم نفر دوم هم مهندس دلجو باشن

خیلی سایت جالبی بود... قالب قشنگی هم داشت... آینده خوبی داره... موفق باشی:yoho:

فقط برا چاقاست؟

خیلی ها هم هستن می خوان کمی افزایش وزن پیدا کنن

واقعا تبریک می گم سایت جدید رو مجید جان امید وارم موفق باشی زیاد نتونستم تخصصی سایت رو بازرسی کنم اما سایت خوبی شده واولین نفر خود برنامه رژیمی در خواست دادم امیدوارم نفر دوم هم مهندس دلجو باشن

برای این برنامه هم خودم و هم پدرم وقت زیادی گذاشتیم امیدوارم به خیلی ها کمک کننه . ممنون از لطفتت سعی کردم قالب خیلی سنگین نشه و از java , css زیاد استفاده نشده

خیلی سایت جالبی بود... قالب قشنگی هم داشت... آینده خوبی داره... موفق باشی:yoho:

ممنون . برای قالب ایمیل به تنهایی خودم و اقای عابدین پور 2 روز وقت گذاشتیم.!book]

فقط برا چاقاست؟

خیلی ها هم هستن می خوان کمی افزایش وزن پیدا کنن

اره دیگه فقط لاغری :دی

قضیه چاقی یکم مشکل تر هست و نمی شد در قالب برنامه پیدا بشه و حتما توسط پزشک باید باشه که امکان دریافت رژیم توسط پزشک را داریم در سایت.

جناب فتحی واقعا خسته نباشید. هم شما و هم جناب آقای دکتر فتحی. سایت بسیار جالبیه من خودم که یکی از مشتریان شما خواهم شد. (البته بنده که خوش تیپ هستم ولی همینجور واسه سرگرمی عرض می کنم) :5: اعتماد به نفس رو می بینی

به همه دوستانم هم حتما آدرس این مطب رایگان و آنلاین رو خواهم داد.

پیروز باشید

آفرین یاسین جان.... عالیه... اگر اپلیکیشن خواستی بگو تا با هم دربیاریم اگر خواستی عزیزم..در خدمتم .

مجید کار ترو تمیزی انجام دادی خیلی جالب بود ، تقربیا مطالب رو خوندم برای من خیلی جالب و مفید بود ،

عضو نیمچه ثابتت هم خودمم ......

ماشالا مجید جون ، عالیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بود اخوی

سعی کن همون پیشنهادی که اول دادم رو هم لحاظ کن ، همون برنامه ایی که راه چاق شدن رو بگه :)))

جناب فتحی واقعا خسته نباشید. هم شما و هم جناب آقای دکتر فتحی. سایت بسیار جالبیه من خودم که یکی از مشتریان شما خواهم شد. (البته بنده که خوش تیپ هستم ولی همینجور واسه سرگرمی عرض می کنم) :5: اعتماد به نفس رو می بینی

به همه دوستانم هم حتما آدرس این مطب رایگان و آنلاین رو خواهم داد.

پیروز باشید

ممنون ما کاربرامون یا مثل شما خوش تپن یا دوست دارن خوش تیپ بشن مثل من:motat:

ممنون از تلاشتون،سایت خوب و کاربری ای هست...

ممنون . شما لطف دارید. تلاش اصلی را پدرم داره و انگیزه و تلاش ان هست که منم ترغیب می کنه.

آفرین یاسین جان.... عالیه... اگر اپلیکیشن خواستی بگو تا با هم دربیاریم اگر خواستی عزیزم..در خدمتم .

نیما.... بعد 2 سال تازه می گی یاسین به من؟ عجب

می شه در قالب یک کامپونت پیدا کرد ولی 2تا مشکل هست اینکه نیاز هست هر از چند وقت یک باز نگری و تغییرات لحاظ بشه و بعد اینکه روی این سیستم خیلی کار کردیم هم من و هم پدر نمی خوام یک جورایی اپن سورس بشه

راستی یک تست بزن فکر کنم نحوه ارسال ایمیل و مشاهده رژیم را بپسندی. می دونی یک تجربه که داشتم برای کاربران ایرانی نباید سیستم را پیچیده کرد . البته باید مخاطب را دید و مشخصا خیلی از کاربرای سایت ما اشنایی زیادی با نت و کامپیوتر ندارن

مجید کار ترو تمیزی انجام دادی خیلی جالب بود ، تقربیا مطالب رو خوندم برای من خیلی جالب و مفید بود ،

رضا جان لطف داری شما . یک چیزه دیگه . ما عضو نیمچه نیمه نمی خواهیم ها. شما باید عضو دائم باشی یعنی چی اخه نیم چه نیمه:دی

ماشالا مجید جون ، عالیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بود اخوی

سعی کن همون پیشنهادی که اول دادم رو هم لحاظ کن ، همون برنامه ایی که راه چاق شدن رو بگه :)))

به به اندوید دوست داشتنی خودمن. ما می خوایم با اموزشهای شما به سطحی برسیم 1-2 هفته دیگه اپلیکیشن این برنامه را هم بدیم بیرون ها :didi:

ببخشید... نمیدونم چرا با یاسین اشتباه گرفتم.... دوست دارم عزیزم .... من در خدمتم... تست کردم .. همه چیز عالیه

سلام علیکم

مجید جان کار خوبی انجام دادی.کلاً خوب داری میای تو سمت توسعه و برنامه نویسیهای مختلف! امیدوارم که بیخیال نشی این روند رو هر چند که گفتی بودی از این شغل یا حرفه یا علاقه میخوای کنار بکشی و روی کار خودت تمرکز کنی ولی به نظرم کاملا بیخیال نشو!. همینجوری دست گرمی هم که شده ادامه بده... (من از پشت هواتو دارم عزیزم!!!:5::yeah::5:)

ها!؟؟

نیما بعد یه مدت اومدی ، بازم داری زیر آبی میریا پسر!!!

اصلا واسه من سواله؛ این یاسین کی میشه اینجا!؟؟؟ :5::5::25r30wi::5::5:

عه!! تو دیگه چرا رضا!!؟ تو که مثل من بـــــــاربـــــــی بودی پسر!!! ای بابا از تو دیگه انتظار نداشتما از این چیزا استفاده کنی!!!بابا آخه تو بیش از یه تیکه پوست و استخون مگه چیزی داری که میخوای رژیم بگیری آخه!!!:5::a54d65a::5: بابا نکن اینکار رو...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری