Pooyan Afzali

مشکل بهم ریختن قالب بخار طولانی بودن متن

6 پست در این موضوع

سلام

خیلی وقتا پیش میاد میخوام یک مطلب طولانیو بزنم توی سایت وقتی پیست میکنم داخل ویرایشگر جوملا طول خطهاش زیاده و قتی ذخیره مینم قلب سایت بهم میریزه و مجبورم بیام خط به خط طول خط هاشو کوتاه کنم واسه بعضی قالب ها خودش اتوماتیک اندازه طول خط متن ها رو تنظیم میکنه بعضی قالبها نه اگه طول بیشتر باشه قالب بهم میخوره

پلاگینی هست که خودکار طول متن با قالب رو خودش تنظیم کنه و مجبور نباشم ر سری اندازه خط هامو تنظیم کنیم؟

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام علیکم...

همونطور که خودتون هم فرمودین. این مشکل مربوط به کپی . پیست کردن متون هست!

برای اینکه این مشکل از بین بره، وقتی که متون رو داخل ادیتور کپی کردین.بروی ابزار clear کلیک کنید تا فرمتهای متن کپی شده از بین بره(چون اون با سایز صفحه قالب بندی شده(البته این عدم انعطاف متن معمولا مربوط به زمانی هست که متن در سایت اصلی در یک قالبی تعریف شده باشه . درغیر اینصورت مشکلی نبود! )

بعد روز متن خودتون هر فرمتی که خواستین اعمال کنید

موفق و ربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام. وقت بخیر دوستان،

من یه جوملا 2.5 دارم که روش ویرچومارت هم نصبه که هر دوشون از زبان فارسی پشتیبانی می کنن، ولی متاسفانه وقتی با زبان فارسی وارد سایت میشم سایت بهم ریخته میشه، آیا این امکان وجود داره که بتونم درستش کنم تا با زبان فارسی هم حالت درستشو داشته باشه؟

این هم لینک فاhttp://digitalgalaxy.ir/index.php/fa/رسی و انگhttp://digitalgalaxy.ir/index.php/en/لیسی سایتم.

متشکرم.

سلام. وقت بخیر دوستان،

من یه جوملا 2.5 دارم که روش ویرچومارت هم نصبه که هر دوشون از زبان فارسی پشتیبانی می کنن، ولی متاسفانه وقتی با زبان فارسی وارد سایت میشم سایت بهم ریخته میشه، آیا این امکان وجود داره که بتونم درستش کنم تا با زبان فارسی هم حالت درستشو داشته باشه؟

این هم لینک فافروشگاه کهکشان دیجیتالی | صفحه اصلیرسی و انگفروشگاه کهکشان دیجیتالی | صفحه اصلیلیسی سایتم.

متشکرم.

بهتر بود تاپیک جدا واسه مشکلتون ایجاد میکردید .

فکر میکنم مشکل شما مربوط به قالب سایت هست که rtl رو بخوبی پشتیبانی نمیکنه .

از قالب دیگه ای استفاده کن برای سایتت

particular: مشکلی نیست . کاربرانی که به تازگی در انجمن عضو شدند زمان میبره تا با ساختار تالار ها آشنا بشند :)

سلام. وقت بخیر دوستان،من یه جوملا 2.5 دارم که روش ویرچومارت هم نصبه که هر دوشون از زبان فارسی پشتیبانی می کنن، ولی متاسفانه وقتی با زبان فارسی وارد سایت میشم سایت بهم ریخته میشه، آیا این امکان وجود داره که بتونم درستش کنم تا با زبان فارسی هم حالت درستشو داشته باشه؟این هم لینک فارسی و انگلیسی سایتم.متشکرم.

به انجمن جوملا خوش اومدید :)

ابتدا این تاپیک ( قوانین انجمن جوملا) رو مطالعه کنید .

قبل از طرح سوال اقدام به جستجو در انجمن نمایید و در نهایت اگه جوابتون رو پیدا نکردید در تالار مناسب و مرتبط با سوال ، تاپیک ایجاد کنید .

در مورد سوالتون هم از فروشگاه هایی که در انجمن منتشر شده استفاده کنید . زیبا تر و کارآمد تر هست برای کار

‫فروشگاه ساز site:joomlaforum.ir‬‎ - Google Search

برای باقی سوالات هم تاپیک مجزا ایجاد کنید و تاپیک های قدیمی ( این تاپیک برای 2 سال پیش هست ) رو بالا نیارید . متشکرم :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری