majid.fathi

*** پلاگین اتصال درگاه بانکی پی لاین payline به فرم ساز rsform

48 پست در این موضوع

جناب فتحی عزیز. اگر بخوایم از مبلغی که توی فیلد مبلغ قرار میگیره ، نصفش بره برای پرداخت ، توی قسمت جاوا اسکریپت چه تغییراتی باید انجام بشه ؟ ممنون میشم کمک کنید.

از دوستان کسی نمیتونه توی این قسمت منو کمک کنه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

دوستان به نسخه جدید که در تاپیک اول اضافه شده اپدیت کنید. کافیه این نسخه را نصب کنید . جایگزین قبلی می شه. (فقط این نسخه هنوز با اخرین نسخه ی rsform سازگار نیست و این اپدیت برای یک مشکل در برنامه بود. دوستانی که نسخه ی سازگار این فرم ساز را می خواهند پیغام خصوصی بدهند براشون ارسال کنم تا نسخه ی سازگار با اخرین نسخه هم طراحی بشه)

برای راه اندازی اکانت payline روی پلاگینش باید چه کار کرد ؟ آیا قبل از اینکه درگاهی از پی لاین گرفته بشه، درگاه ازمایشی هست که بشه برای آزمایش ازش استفاده کرد ؟ اگر هست لطفا ادرس درگاه و اینکه توی کدوم قسمت باید قرارش داد رو هم بفرمایید. متشکرم

مُردم بسکه سوال پرسیدم.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

دوستان توی rsform و با استفاده از پلاگین پی لاین چطوری یک مقدار رو از یک تکست باکس میشه گرفت و برای پرداخت ارسال کرد؟

برای راه اندازی اکانت payline روی پلاگینش باید چه کار کرد ؟ آیا قبل از اینکه درگاهی از پی لاین گرفته بشه، درگاه ازمایشی هست که بشه برای آزمایش ازش استفاده کرد ؟ اگر هست لطفا ادرس درگاه و اینکه توی کدوم قسمت باید قرارش داد رو هم بفرمایید. متشکرم

درگاه پی لاین خودش انقدر سریع و راحت تحویل داده می شه که نیاز به درگاه ازمایش نداره ولی درگاه تست هم برای توسعه دهندگان وجود داره ولی برای rsform من این امکان را قرار ندادم

جوابش رو به کمک آقای فتحی پیدا کردم. البته چیز ساده ای هست . پس از ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز و معرفی حساب بانکی حساب شما تجاری میشه و بعدش باید درخواست درگاه payline رو از توی پنل شخصیتون صادر کنید. که بعد از تایید شدن در خواست یه کد طولانی (API ) شامل عدد و حروف به شما میده که باید برید توی قسمت پیکربندی rsform ، و در فیلد API در پلاگین payline کپی کنید. تا درگاه شما متصل بشه.

مشکلات و سوالاتی که الان دارم : :ad54ad:

1- ایراد : ارتباط با درگاه پی لاین برقرار میشه و مبلغ هم واریز میشه اما گزارشی از شماره تراکنش و ... نمایش داده نمیشه و بر میگرده سایت رو نشون میده با یه صفحه خالی.

سوال : چطور میشه اول شماره تراکنش رو به مشتری نشون بده و بعد هم به یه صفحه خاص بره. حتی اگر امکانش باشه برای هر فرمی که ارسال شده و تراکنش انجام گرفته مشخص بشه که توی یه صفحه اختصاصی بره؟

2-ایراد : به کاربری که فرم رو تکمیل کرده و عمل پرداخت رو انجام داده ایمیلی ارسال نمیشه.

سوال : چطور میشه شماره تراکنش و یا درحد امکان یک لینک اختصاصی مربوط به آن فرم برای کاربر ارسال بشه.

3- در کل میخوام تراکنش که انجام میشه یه گزارش روی صفحه نمایش بده و یه ایمیل برای کاربر ارسال بشه و برای هر فرمی که تراکنش انجام شده ، صفحه به یک لینک اختصاصی بازگشت داده بشه و یا اینکه یه بعد از نمایش تراکنش ایمیلی ارسال بشه و لینک هم براش بره.

ای کاش بشه ؟! :j58r36j3gcr4suxymup آرزو بر جوانان عیب نیست [dasdas]

مشکلم اینه که ارتباط با درگاه پی لاین برقرار میشه و مبلغ هم واریز میشه اما گزارشی از شماره تراکنش و ... نمایش داده نمیشه و بر میگرده سایت رو نشون میده با یه صفحه خالی

مشکلم اینه که ارتباط با درگاه پی لاین برقرار میشه و مبلغ هم واریز میشه اما گزارشی از شماره تراکنش و ... نمایش داده نمیشه و بر میگرده سایت رو نشون میده با یه صفحه خالی

من پاسختون را در پیغام خصوصی دادم که.

شما روی یک جوملای خالی نصب و تست کنید اگر مشکل داشت بگید. احتملا یکجا تداخلی چیزی دارید. چون روی سایت خود من و چند تا از دوستان دیگه همین نصب هست و تراکنش انجام و نمایش داده می شه.

بله جناب فتحی ممنونم از راهنماییتون

متوجه شدم در قالب های جوملا پیامها و خصوصاً گزارش تراکنش از طریق این موقعیت به نمایش گذاشته میشه

<jdoc:include type="message" />

که با قرار دادن در موقعیت مناسب تونستم این مشکل رو حل کنم.

ویرایش شده در توسط hesooom

من این پلاگین رو نصب کردم روی RSFORM وقتی به قسمت پیکربندی RSFORM میرم پیام خطای زیر رو میده:

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: jpane in /home3/public_html/robocup1404.com/plugins/system/rsfppayline/rsfppayline.php on line 147

مشکل از کجاست؟

ضمنا نسخه RSFORM 1.4.0 R45 هست

این نسخه کاملش هست یا اونی که تو تایپیک " هدیه ویژه نیمه شعبان گذاشتین؟

دقیقا پی لاین با زرین پال چه فرقی داره؟

آیا پی لاین هم یک واسط هست؟

بله یک واسطه هست ، اما به نسبت زرین پال عملکرد بهتری داره...

سپاس از این پلاگین برای آر اس فرم

من از بریزینگ استفاده می کردم و خب این آر اس فرم و پلاگینش خیلی کار راه اندازه

اما یک مشکل کوچیک هست که توی این فایل شرح دادم و برای پشتیبانی پی لاین هم فرستادم که گفتند با انجمن جوملا مطرح کنم.

لطفا این مسئله رو بررسی کنید:

http://551.ir/551-payline.pdf

اما به طور خلاصه بگم وقتی از «آر اس فرم» وارد درگاه پی لاین میشی و بنا به دلایلی تصمیم می گیری back بزنی فرم دچار مشکل میشه

از پلاگین های این بخش استفاده کنید:

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش - صفحه 15

اگر باز مشکلی دیدید اطلاع بدید

سرچی در صفحه ای که فرموده بودید زدم و برای پی لاین این فایل بود

pkg_rsformpropaymentplugins.zip

منظورتون همینه آخه داخلش پی لاینی نیست

با سپاس

سرچی در صفحه ای که فرموده بودید زدم و برای پی لاین این فایل بود

pkg_rsformpropaymentplugins.zip

منظورتون همینه آخه داخلش پی لاینی نیست

با سپاس

عالیه همین بود و کار کرد.

مشکل این بود که با back زدن مرورگر در درگاه پی لاین فرم عملکرد خودش رو از دست میداد که با این ورژن مشکل رفع شده

سپاس

JInstaller: :Install: Error SQL DB function failed with error number 1054

Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `kycqt_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchantid', '');

SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchantid', '');

Component Install: SQL error file DB function failed with error number 1054

Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `kycqt_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchantid', '');

SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchantid', '');

من با این پیام خطا روبرو میشم

جداولی که معرفی شده وجود نداره سعی کردم اینستالر رو دستکاری کنم و جداول رو با نسخه RSForm! Pro 1.4.0 Rev 45 هماهنگ کنم اما عملیات نصب با خطا مواجه میشه

این پلاگین روی کدوم نسخه جواب میده ؟

با سلام خدمت اساتید محترم

راستش من تازه کارم پس خواهشن یه جوری بگید منم بفهمم

به این پلاگین چجوری میتونم Api پی لاین رو وصل کنم چون عنوان داشت و توضیحات و غیره بعد اطلاعات پرداخت رو چجوری ذخیره میکنه

ممنون

با سلام

دوستان این پلاگین روی جوملای من نصب نمیشه و ارور زیر رو میده . ممنون میشم راهنمایی کنید .

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `j8276_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchent', '');

SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchent', '');

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `j8276_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchent', '');

SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'payline.merchent', '');

با سلام

دوستان این پلاگین روی جوملای من نصب نمیشه و ارور زیر رو میده . ممنون میشم راهنمایی کنید .

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

SQL =

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

SQL =

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

پلاگین با نسخه کامپوننت شما سازگار نیست برای همین خطا میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری