majid.fathi

*** پلاگین اتصال درگاه بانکی پی لاین payline به فرم ساز rsform

48 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

این پلاگین فرم ساز rsform شما را به اسانی به یک سیستم پرداخت مجهز می کند. از ویژگی های این پلاگین قابلیت ارسال پیامک به مدیر و کاربر است .

دانلود افزونه:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13668390141.zip

دمو : به زودی دموی جالب به همراه یک سری فرم اماده قرار داده خواهد شد. (امشب واقعا خسته بودم انشالله فردا یا پس فردا)

ویژگی ها:

امکان ایجاد فرم پرداخت

ایجاد فرم تک محصولی و چند محصولی

ایجاد فاکتور و پرداخت

فرم محاسبه هزینه

فایل زبان و چند زبانه بودن

ارسال پیامک (sms به مدیریت ، کاربر یا هر دو)

اتصال به پی لاین (پرداخت مستقیم پی لاین ویژگی خیلی خوبی ان هست که بدون ورود به سایت واسط می توانید به درگاه بانک ملت یا سامان یا اقتصاد نوین وصل بشید بسته به تنظیمات شما)

این پلاگین با فراهم کردن چند المان به شما امکان ایجاد یک فرم فاکتور ، پرداخت چند محصولی، پرداخت یک هزینه ی ثابت .... را به اسان ترین نحو فراهم می کند.

(جهت فعال سازی به مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین RSForm! Pro payline را فعال کرده و سپس جهت تنظیمات درگاه پی لاین به تنظیمات فرم ساز (configuration ) رفته و تب درگاه پی لاین را انتخاب نمایید.

برای استفاده از این پلاگین از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید.

نکته: قابلیت حذف لایسنس در نسخه ی رایگان وجود ندارد برای حذف برندینگ می توانید نسخه ی تجاری خریداری نمایید.

آموزش ها به مرور در همین تاپیک ذکر می شود.

(قبلا پلاگین اتصال فرم ساز rsform به زرین پال توسط بنده منتشر شده بود که می تونید از اینجا دانلود کنید)

ویرایش شده در توسط majid.fathi
ویرایش 1.1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

قیمت نسخه تجاری رو لطفا بگید

با تشکر

با سلام

قیمت نسخه تجاری رو لطفا بگید

با تشکر

صبر کنید . یک مشکلی بود لینک دانلود را برداشتم. فردا صبح حل می شه.

نسخه ی تجاری فرق چندانی با نسخه ی رایگان نداره . بذارید فردا می گذارم برای دانلود.نصب می کنید می بینید فکر نکنم نسخه تجاریش را بخرید ان موقع:didi:

مجید جان میشه کمی هم اطلاعات بیشتر در مورد پی لاین بدی لطفا .... ! ایا این سرویس مثل زرین پال هست یا نه ؟

مجید جان میشه کمی هم اطلاعات بیشتر در مورد پی لاین بدی لطفا .... ! ایا این سرویس مثل زرین پال هست یا نه ؟

بهرم جان همون زرین پال خودمونه ، فقط کارمزد انتقال وجه بسیار پایینه و تصویه حسابش هم حرف نداره

لینک دانلود اضافه شد.

پی لاین شبه زرین پال هست و از نظر من یکم بهتر. چراکه سرویس پرداخت مستقیم داره . یعنی شما بدون اتصال به صفحه واسط به صفحه بانک بره (در این نوع سرویس یکم کارمزد بالاتره)

مجیدجان اگه میشه برای پارس پال هم بساز.واقعا ممنون بابت وقتی که برای این افزونه ها میزاری.

دوستان خیلی ممنون از راهنمائی تون ....

راستش من بنا به عللی (!:jan:) امکان استفاده از زرین پال رو ندارم به همین دلیل دنبال یک سیستم دیگر بودم....

میخوام وقتی که روی دکمه تایید فرم کلیک میشه درگاه پرداخت باز بشه و پس از پرداخت فرم تایید و ارسال بشه. چطور میتونم اینکار رو باپلاگین payline انجام بدم. در ضمن با rsform

نمی شه فقط بعد از پرداخت فرم در دیتابیس ثبت بشه. اصلا از نظر منطقی درست نیست. شما فرم را ایجاد کنید و یک المان پرداخت پی لاین ایجاد کنید . پس از پرداخت کاربر شماره تراکنش کاربر در فیلد مربوط به پرداخت ثبت می شه.

نمی شه فقط بعد از پرداخت فرم در دیتابیس ثبت بشه. اصلا از نظر منطقی درست نیست. شما فرم را ایجاد کنید و یک المان پرداخت پی لاین ایجاد کنید . پس از پرداخت کاربر شماره تراکنش کاربر در فیلد مربوط به پرداخت ثبت می شه.

بله درسته. اگر ممکنه همین روشی رو که فرمودین آموزشش رو لطف کنید چون اصلا نمیدونم روش کار باهاش چطوریه و اگر هم بتونید کلا این پلاگین رو توضیح بدید ممنون میشم. که مثلا منظور از چند محصولی و تک محصولی چیه و 2 تا گزینه دیگه اش هم توضیح بدید. ممنونم

ابتدا پلاگین را از بخش پلاگین های جوملا فعال کنید (اسم پلاگین System - RSForm! Pro paylin) سپس به بخش پلاگین های rsfrom رفته و در انجا مشخصات درگاه و پنل پیامک خود را وارد کنید

ارسال یک مقدار ثابت پس از فر شدن فرم به بانک با این پلاگین بسیار ساده است

ابتدا یک فرم ایجاد کنید و پس از ان یک المان از نوع تک محصول - درگاه پی لاین ایجاد کنید. پس از ان روی ان المان کلیک کرده و در تب Attributes در قسمت price مقدار ان را درج کنید.

پس از این مرحله یک المان از نوع submit ایجاد کنید . کار تمام است. جهت اشنایی بیشتر دوستان یک دمو ایجاد کردم و دمو را به صورت یک بسته نصبی در اختیار شما می گذارم.

جهت نصب این بسته به قسمت Backup / Restore فرم ساز رفته و فایل ضمیمه را از قسمت restore اپلود کنید.

دمو:

http://webus.us/index.php?option=com_rsform&formId=2

دریافت فایل:

demo-form1 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران[/url

ابتدا پلاگین را از بخش پلاگین های جوملا فعال کنید (اسم پلاگین System - RSForm! Pro paylin) سپس به بخش پلاگین های rsfrom رفته و در انجا مشخصات درگاه و پنل پیامک خود را وارد کنید

ارسال یک مقدار ثابت پس از فر شدن فرم به بانک با این پلاگین بسیار ساده است

ابتدا یک فرم ایجاد کنید و پس از ان یک المان از نوع تک محصول - درگاه پی لاین ایجاد کنید. پس از ان روی ان المان کلیک کرده و در تب Attributes در قسمت price مقدار ان را درج کنید.

پس از این مرحله یک المان از نوع submit ایجاد کنید . کار تمام است. جهت اشنایی بیشتر دوستان یک دمو ایجاد کردم و دمو را به صورت یک بسته نصبی در اختیار شما می گذارم.

جهت نصب این بسته به قسمت Backup / Restore فرم ساز رفته و فایل ضمیمه را از قسمت restore اپلود کنید.

دمو:

http://webus.us/index.php?option=com_rsform&formId=2

دریافت فایل:

demo-form1 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران[/url

ممنون از این آموزش کامل. حالا اگر ما بخوایم طبق یک textbox پرداخت کنیم چی . مثال توی فرم یه تکست باکس باشه که مبلغ رو بگیره و بریزه توی price یا از یه چک باکس بگیره یه مقداری رو . امکان \ذیر هست اصلا ؟

در این قسمت اموزشی می گذاریم که کاربر به واسطه پر کردن ان فرم و وارد کردن مبلغ و مشخصات به بانک هدایت می شه.

برای اینکار کافیه یک المان از نوع مجموع - پی لاین و المان چند محصولی (که مقدار ان را 0 می دید )ایجاد کنید و مقدار تکس باکس مورد نظر خودتان را به ان المان بدید. من دمو و پکیج ان قرار می دم دوستان می تونند نصب کنند و کدها را بررسی کنند.

http://webus.us/index.php?option=com_rsform&formId=8

دانلود بسته :

demo-form2 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

(با عرض پوزش از دوستان اگر فرصت کافی داشتم این فرم ها را استایل و rtl می کردم. یک نکته هم اینکه تقریبا کاری نیست نشه با این فرم ساز انجام داد)

ویرایش شده در توسط majid.fathi

خیلی خوبه اما یه سوال ؟ عزیز textbox رو چه جوری به المان تک محصولی می شه داد ؟

شما بسته را نصب کنید و به قسمت Properties>> css and javascript از فرم برید کدهای جاوا را ملاحظه کنید و همچین المان amounts را نگاه کنید.

با سلام اگر امکانش است خودتون یک فرم پرداخت و یا یک فرم ثبت فیش بانکی درست کنید خیلی نیاز دارم من پلاگین rsform را دانلود کردم اصلا کار باهاش بلد نیستم که طور فرم درست کنم اگه امکانش است یا به صورت تصویری و یا خودتون درست کنید به ایمیلم یا در همین پست لینک دانلودشو بزارید ممنونfarzadbjj@yahoo.com

سلام

اين پلاگين بر روي نسخه 1.4 نصب نميشه خطا ميده لطفا براي نسخه فوق پلاگين پي لاين را قرار دهيد

با تشكر

سلام

اين پلاگين بر روي نسخه 1.4 نصب نميشه خطا ميده لطفا براي نسخه فوق پلاگين پي لاين را قرار دهيد

با تشكر

این پلاگین روی نسخه r44 به بالا قابل نصب است.

دوستان این پلاگین روی اخرین نسخه نصب نمی شه دوستانی که به خود کامپونت نیاز دارند پیغام بدهند ارسال کنم ( سعی می کنم برای اخرین نسخه فرم ساز نیز منتشر کنم)

جناب فتحی عزیز. اگر بخوایم از مبلغی که توی فیلد مبلغ قرار میگیره ، نصفش بره برای پرداخت ، توی قسمت جاوا اسکریپت چه تغییراتی باید انجام بشه ؟ ممنون میشم کمک کنید.

سلام

آقاي فتحي بهتر بعد از پرداخت هزينه درخواست ثبت بشه اينجوري اگر هنگام پرداخت مشكلي پيش بياد چندين درخواست اضافه ايجاد خواهد شد . و منظقي هم همين است چون تا زماني كه پرداخت انجام نشه خدمات ارائه نميشه و درخواست ها هرزنامه محسوب ميشه و باعث سردرگمي مدير ميشه

به نظر بنده هم همینطور هست. مثلا اگر کاربر منصرف بشه پرداخت کنه یا به دلایلی سیستم پرداخت قطع بشه ، یه قرارداد یا سفارش بی جا ثبت میشه.

به نظر بنده هم همینطور هست. مثلا اگر کاربر منصرف بشه پرداخت کنه یا به دلایلی سیستم پرداخت قطع بشه ، یه قرارداد یا سفارش بی جا ثبت میشه.

یک قرار داد بی جا ثبت نشده . این اطلاعات کاربر نظیر ایمیل ... بعد ها به درد می خوره. مورد دیگه اینکه اگر به هر دلیلی پرداخت انجام شد و در سایت ثبت نشد (مثلا مشکلات سرور، کندی اینترنت..) امکان پیگیری وجود داشته باشه. بعد اینکه فرمی باید در دیتابیس باشه که بعد پرداخت تایید بشه و کد تراکنش براش ثبت بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری