ali_basaeri

مشکل با کامپونت جوم شاپ

11 پست در این موضوع

سلام من کامپونت جومشاپ رو نصب کردم ولی نمیدونم چطوری باید فعالش کنم ممنون میشم کمکم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فعال کردن لازم نداره فقط باید واردش بشید مجموعه های مختلف خودتون را بسازید و محصولات را نعرفی کنید مشخصات را کامل وارد کنید.

تنظیمات موجود را هم با توجه به نیاز خود انجام بدیدو از طریق (فکر کنم) منو باید محصولات را فراخونی کنید و نمایش بدید ممکنه از طریق ماژول هم باشه. من تا حالا با هاش کار نکردم ولی خب نباید زیاد سخت باشه با آزمایش و خطا جلو برید

این راه رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد چیزی نمایش نمیده داخل پلاگین و ماژول ها رو هم برسی کردم ولی چیزی نبود

سلام

برای نمایش باید از طریق منو در سایت نمایش بدید .

به قسمت منوی بالا رفته و جدید رو بزن و بعد جومشاپ رو پیدا کن و عنوان رو بنویس و ذخیره کن

دوست عزیز همینطور که mehdininja گفتن شما میتونید وارد منو ی اصلی بشین و جدید رو انتخاب کنید بعد از اون بنا به نیازتون (مثلا میخواین کل محصولات رو نمایش بده یا جدیدترین ها و..) یک صفحه بهش اختصاص بدین یا توی قسمت ماژول ها برای یک ماژول توی موقعیت مناسب منتشر کنید

موفق باشید

سلام . یه مشکلی که تو جومشاپ افتاده برای من اینه که

منو فروشگاه هست ولی نوشته هاش نیست

چیکارش کنم

میتونید اینجا ببینید

فـتو اسپورت | PhotoSport | فـتو اسپرت | PhotoSport.ir | اولین سایت تخصصی عکس ورزشی استان یزد - راهـنـمـای سایت

تورو خدا کممممممممممممممک

منو هست ولی لینک هاش نیست

چی شده ؟ کجا رفته ؟ چرا رفته ؟

فروشگاه ساییتون که داره کار میکنه پس مشکل کجاست ؟

از منو ............ نوشته هاش نیست

منو تصاویر هیچی توش نیست ولی بود نمیدونم چی شد که رفت

باید برای محصولات مجموعه تعریف کنید.و هر محصول رو درون مجموعه ی خودش قرار بدید

باید برای محصولات مجموعه تعریف کنید.و هر محصول رو درون مجموعه ی خودش قرار بدید

همه این کار ها رو کردم

مشکلی هم نداشت

یهم صفحه رو باز کردم دیدم منو هست ولی نوشته ها نیست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری