حجت مردانه زاده

اطلاعیه* جذب همکار انجمن فعال در زمینه ساماندهی آرشیو افزونه های انجمن

29 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت کاربران گرامی...

در جهت ادامه ی روند صعودی انجمن و سیر رو به رشد ارتقای انجمن در بین کاربران ایرانی عزیز، بهتر دیدیم که زحمت های فراوانی که در انجمن کشیده میشه توسط کاربرانش . و برای اینکه این زحمات بی استفاده و راکت نمونه و همیشه یک ارشیو خوب و مناسب در اختیار کاربران وجود داشته باشه، تصمیم گرفتیم که فردی انتخاب کنیم که زحمت ساماندهی و رسیدگی به اوضاع شلوغ پلوغ افزونه های منتشرشده و معرفی شده در انجمن برعهده بگیرند.

مطمئنا از زحمات خوب این عزیز( عزیزان) تقدیر و تشکر بعمل خواهد اومد و بعنوان یک دوست و همکار عزیز در کنار خودمون در بخش مدیریتی از وجود ایشان استافده خواهیم کرد.

اهداف و کارهای موردنیاز ما انجمن که میبایست توسط این دوست (دوستان) انجام بگیره:

1. حضور پیوسته و فعال در انجمن داشته باشند .رصد کلی ای از فعالیتهایی که در انجمن میشه بتونند انجام بدند.
  2. وقت کافی برای انجام امور مورد انتظار تیم مدیریتی انجمن داشته باشند.
  3. به فعال مقطعی و جسته و گریخته به هیچ عنوان نیازی نیست چون انسجام و پیوستگی کار از دستشون به سرعت در میره(چون حجم تولید دیتای انجمن بسیار بالاست و سریعا بعد از انتظار باید ساماندهی و رسیدگی بشوند!)
  4. جمع آوری و ارشیو افزونه های منتشر شده در انجمن ؛ در بخش مربوط به خودش.
  5. و...

دوستانی که تمایل به همکاری دارند آمادگی خودشون رو اعلام کنند.پس از بررسی، نفر یا نفرات انتخاب شده و در همینجا اعلام میشوند.

با تشکر

حجت مردانه زاده

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
تصحیح عنوان اشتباه تایپی...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر از زحماتی که در انجمن میکشید

آیا برای این امر , فرد مورد نظر باید اطلاعات بخصوصی داشته باشه ؟

میزان آشنایی با جوملا و ملحقات آن در چه حد باید باشه ؟

سلام

اگر صلاح بدونید من حاضر به همکاری هستم. به نظر من با توجه به زیاد بودن کار این مسئولیت بین چند نفر تقسیم بشه.

با تشکر

با تشکر از زحماتی که در انجمن میکشید

آیا برای این امر , فرد مورد نظر باید اطلاعات بخصوصی داشته باشه ؟

میزان آشنایی با جوملا و ملحقات آن در چه حد باید باشه ؟

با سلام...

خیـــــر... هیچ چیزی نیاز نیست.

فقط کمی وقت آزاد؛ حوصله و مهمتر از اون تعهد!

سلام من هم اگر موافق باشید هستم فقط قبلش لطفا کارش رو بگید دقیقا چی هست ممنون

دوستان عزیز اگر ملاحظه کرده باشید بخشی داریم تو انجمن با نام معرفی افزونه های جوملا با این لینک http://joomlaforum.ir/showthread.php/1046-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7 که متاسفانه آپدیت نشد .

نوین فرد ، من و وحید جان آپدیت کردی ولی باز هم فرصت نشد.

فکر کنم منظور مهندس مردانه کاری با نظم بیشتر و طبقه بندی بهتر می باشد .

دوستان عزیز اگر ملاحظه کرده باشید بخشی داریم تو انجمن با نام معرفی افزونه های جوملا با این لینک http://joomlaforum.ir/showthread.php...85لا که متاسفانه آپدیت نشد .

نوین فرد ، من و وحید جان آپدیت کردی ولی باز هم فرصت نشد.

فکر کنم منظور مهندس مردانه کاری با نظم بیشتر و طبقه بندی بهتر می باشد .

دقیقا بهرام جان...

خیلی خوشحال می شم منم باشم. آشنایی کاملی با جوملا دارم و بیشتر از خود جوملا افزونه هاش رو می شناسم. به نظرم برای این کار بتونم کمک خوبی کنم.

با سلام و عرض ادب و احتارم خدمت استاد گرامی

من اعلام همکاری میکنم

تسلط کامل به جوملا-فارسی سازی استاندارد افزونه ها-تسلط کامل به دیتابیس -آشنایی با امنیت جوملا+علاقه +وقت+روحیه کار گروهی=در انتظار تایید:65d6a5d6s::didi:

یادش بخیر اون موقع که بهرام جان گفتن من آپدیتش کنم.چقدر سرگرمی خوبی بود :dadad4: . من هم دوست داشتم به این کار ادامه بدم ولی این جور که از مقامم و تعداد پست هام وکلا فعالیتم پیداست سرم شلوغه.ولی در آینده که سرم شلوغ شد اگر دوستان دیگر مشغله هاشون زیاد شد و به دلایلی نتونستن ادامه بدن سعی خودمو میکنم که آپدیت کنم(صندلی ذخیره ....)

ولی یه پیشنهاد دارم:

از اونجا که کمی وقت گیره و افراد زیادی تمایل به این کار دارن بهتر هر ماه یا هر دو هفته یه نفر این مسئولیت رو بر عهده بگیره یعنی یه لیست تهیه بشه و مشخص بشه از این تاریخ تا این تاریخ فلانی و ...

در پایان هم میتونم بگم ممنون از زحمات و تلاشتون در انجمن و وقتی که براش میزارین gift

وحید جان ... این بار کمی مساله فرق میکنه و باید با دقت بیشتری دسته بندی بشن.... ولی در کل روال کار همونه....

ممنون از اعلام آمادگی و پیشنهادت

با سلام...

خب با گذشت چند روز ؛ به نظرم دوستانی که میبایست اعلام امادگی میکردند، کردند.و بهتره که حالا کار رو شروع کنیم.

دوستانی که تابحال اعلام آمادگی کردند :

1. آقایان رضا داسدار

2. محمدمهدی فلاح
  3. رسانه

4. tenoos
  5. ymahdavian
  6. sdns
  7. mohammad2232
  8. mahdi711

خب از این دوستان عزیز، تشکر میکنم که برای اینکار بی منت و بیمزد (مستقیم!) اعلام آمادگی کردند و میخوان که کمکی به هموطنان خودشون برای دسترسی هرچه بهتر و سالمتر به محتوای منتشره در سایت داشته باشند.

عزیزان اعلام کنند که هرکدام از آنها بطور میانگین چقدر میتونند تایم برای این کار اختصاص بدند در روز تا بسته به حجم کار؛ و زمانی ازاد اونها تقسیم کارها صورت بگیره و بگیم که چگونه روال رو در پیش بگیرند.

موفق و سربلند و پایدار باشید

باتشکر

حجت مردانه زاده

خواهش می کنم آقای مردان زاده

این کار ها در مقابل زحمات شما که هیچه

آق من در روز حدود 5 ساعت و 3 ساعت هم شب

روز بین ساعت 10 تا 3 --- شب هم بین ساعت 8 تا 11

البته خوب ممکن هم هست بعضی روزها نتونم دقیقا تو این ساعت ها باشم.

با سلام و عرض ارادت

من بطور ميانگين 3 ساعت ميتونم برا اين كار وقت بذارم .

(البته اين ميانگين رو با در نظر گرفتن تمامي جوانب اعلام ميكنم چرا كه مدت زماني كه هر روز معمولاً در انجمن سپري ميكنم خيلي بيشتر از اين حرفهاست)

سلام

من از ساعت 10 صبح تا ساعت 5 بعد از ظهر

بطور میانگین 3 ساعت میتونم در خدمتتون باشم

با سلام...

با توجه به شروع دور جدید هدایای انجمن و همچنین با توجه به اینکه در یک سال فعالی انجمن جوملای ایران صدها افزونه کاربردی ترجمه؛ بهینه سازی و معرفی شده ، بهتره که دوستانی که اعلام آمادگی کردن برای کمک ساماندهی این حجم عظیم ، استفاده کنیم و کارها رو استارت بزنیم...

تابحال 8نفر اعلام آمادگی کردند. که طبق تقسیم بندی ای که انجام دادم هر کدوم 2بخش رو خواهند داشت. در کل ما در انجمن 16بخش داریم که عبارتند از :

ماژول جوملا 1.5

کامپوننت جوملا 1.5

پلاگین جوملا 1.5

قالبهای فارسی جوملا 1.5

قالبهای انگلیسی جوملا 1.5

ماژول جوملا 2.5

کامپوننت جوملا 2.5

پلاگین جوملا 2.5

قالبهای فارسی جوملا 2.5

قالبهای انگلیسی جوملا 2.5

ماژول جوملا 3.0

کامپوننت جوملا 3.0

پلاگین جوملا 3.0

قالبهای فارسی جوملا 3.0

قالبهای انگلیسی جوملا 3.0

دوستان عزیز میبایست در تاپیک مرجعی که در هر کدوم از این زیر انجمن ها توسط بنده ایجاد خواهد شد( طی امروز یا فردا) تمامی افزونه ها، قالبها، و.... از سطح تاپیکهای موجود در یک سال فعالیت انجمن جوملای ایران جمع آوری و در اون تاپیک مرجع لینک کنند.(یعنی بصورت عنوان و لینک اراجاع بدند.) دقیقا عین تاپیک افزونه هایی که در حال حاضر در انجمن موجوده، البته این خیلی ناقص و درهم و برهم هست و واقعا سردرگم کننده ست...

ما میخوایم با اینکار یک تقسیم بندی وسیع و گسترده از تمامی چیزهایی که منتشر میکنیم در اختیار کاربران قرار بدیم.

خب به ترتیب تفکیک میکنیم. هر کدام از دوستان مسئول کدام بخش هست.

جناب :

رضا داسدار

ماژول جوملا 1.5

محمدمهدی فلاح

کامپوننت جوملا 1.5

رسانه

پلاگین جوملا 1.5

tenoos

قالبهای فارسی جوملا 1.5

قالبهای انگلیسی جوملا 1.5

ymahdavian

ماژول جوملا 2.5

sdns

کامپوننت جوملا 2.5

mohammad2232

قالبهای فارسی جوملا 2.5

ماژول جوملا 3.0

کامپوننت جوملا 3.0

پلاگین جوملا 3.0

قالبهای فارسی جوملا 3.0

mahdi711

پلاگین جوملا 2.5

دوستان عزیز میبایست که تاریخ رو ملاک قرار بدند و از اولین افزونه یا قالب منتشر شده در انجمن شروع کنند تا به امروز برسند!!!

بطور مثال:

نکته * تفکیک کار بر اساس تایم ازادی که دوستان معمولاً به انجمن اختصاص میدادند و مشاهده میکردیم که چه مقدار زمان صرف میکنند.

هیچ گونه محدودیتی در کمک رسانی به دوستان همکار نیست. عزیزان میتونند در انجام به همدیگه بطور داخلی؛ همکاری داشته باشند .(فقط نباید سررشته ی کار از دستشون در بره و مباحث قاتی بشه و پیوستگی خودش رو از دست بده)

دسترسی دوستان بالا؛ به همکار انجمن تغیییر پیدا خواهد کرد.

تاگیکهای مرجع طی امشب یا فردا ایجاد و در همینجا لینک داده خواهد شد.

به پاس مطالبی که از این سایت یاد گرفتم من هم اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم اقای مهندس

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام.

پیرو قراری که بر ساماندهی محصولات انجمن گذاشته بودیم. و دوستانی که اعلام آمادگی کرده بودند .در این پست روند کلی کار رو شرح میدم.

بعنوان مثال در بخش انجمن جوملا1.5 و زیر انجمن "ماژولهای جوملا 1.5 " همکار منتخب میبایست به لیست اولین تاپیک ارسال شده در این بخش(از نظر زمانی یعنی تاپیکی که حدود یکسال پیش ثبت شده است)مراجعه کنه و از اول شروع به بررسی و لینک کردن و درج اونها در تاپیک مرجع خودش، یعنی

*مهم*تاپیک مرجع ماژولهای جوملای 1.5 منتشرشده در انجمن جوملای ایران

بپردازه.

در لینک کردن هها هیچگونه توضیحی نیاز نیست که نوشته بشه .فقط عنوان افزونه و اینکه برای چه کاری هست .

مثلا ؛

کامپوننت مدیریت مطالب و کاربران K2

لینک(تستی):

http://joomlaforum.ir

و یا

ماژول اسلایدر فارسی Simple Slider

لینک(تستی):

http://joomlaforum.ir

و....

ضمنا در تاپیک مرجع ؛ حتما تاریخ ذکر شود بطور مثال بدین ترتیب : بروزرسانی از تاریخ 2011-05-20 الی 2011-07-10 .

تاریخ رو هم از تاریخ ایجاد تاپیکی که افزونه یا قالب موردنظر منتشر شده میبایست، ذکر بشه.

با انصراف mohammad2232 از کار ؛ همچنین اعلام دو دوست عزیز دیگر؛ بنام های

و alirezazare

javancop

بخشی که مربوط به محمد میشد مابین این دو عزیز تقسیم میشه .

بدین ترتیب جناب alirezazare مسئول انجمنهای

قالبهای فارسی جوملا 2.5

و جنابjavancop مسئول انجمنهای

ماژول جوملا 3.0

کامپوننت جوملا 3.0

پلاگین جوملا 3.0

قالبهای فارسی جوملا 3.0

خواهند بود.

لینک کلی تاپیکهای مرجع که ؛ همکاران متحرم ، میبایست مختص به بخش مربوط به خودشون ، مطالب رو داخلشون لیست کنند.:

*مهم*تاپیک مرجع کامپوننتهای جوملای 1.5 منتشرشده در انجمن جوملای ایران

*مهم*تاپیک مرجع ماژولهای جوملای 1.5 منتشرشده در انجمن جوملای ایران

*مهم*تاپیک مرجع پلاگینهای جوملای 1.5 منتشرشده در انجمن جوملای ایران

*مهم*تاپیک مرجع قالبهای جوملای 1.5 منتشرشده در انجمن جوملای ایران

*مهم*تاپیک مرجع ماژولهای جوملای 1.6 و 1.7 و 2.5 منتشرشده در انجمن...

*مهم*تاپیک مرجع کامپوننتهای جوملای 1.6 و 1.7 و 2.5 منتشرشده در انجمن...

*مهم*تاپیک مرجع پلاگینهای جوملای 1.6 و 1.7 و 2.5 منتشرشده در انجمن..

[h=1]*مهم*تاپیک مرجع قالبهای جوملای 1.6 و 1.7 و 2.5 منتشرشده در انجمن جوملای ایران[/h]

*مهم*تاپیک مرجع ماژول،پلاگین وکامپوننتهای جوملای 3و3.5 منتشرشده..

*مهم*تاپیک مرجع قالبهای جوملای 3 و 3.5 منتشرشده در انجمن جوملای ایران

باز هم اگر سوالی بود در این تاپیک مطرح کنید. تا شرح بدم.

با تشکر از شما

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh