Behransat

من یک هنرمند هستم !

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر موافق هستید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و اون پایید کلیک روی می پسندم فراموش نشه

دیگه خسته شده ام هر روز با افرادی سرو کله میزنیم که برای سفارش طراحی پی ام میدن و بهانه هایی برای پرداخت هزینه طرح می آورند

استاد امکان داره بجای هزینه بنر سایتتون رو بذارم؟ مهندس امکان داره بعدا حساب کنم؟ دمت گرم خعلی باحله خدایی گرافیکی ایشالا بعدا جبران کنم! و....

خسته شدم آخه چرا ما ایرانی ها همش دنبال چیز های راگان هستیم؟ وقتی یک فرد برای یک پروژه یا کاری زحمت می کشه چرا نباید هزینه حق و زحمتی که کشیده رو بهش بدید ، تو قرآن هم اومده گفته عرق کارگر خشک نشده باید حق و زحمتش رو پرداخت کنید....

joomlaforum.ir_13572173571.jpg

ویرایش شده در توسط Behransat

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

یکی از مشششششششششششکلات (واقعا نمیدونم با چه فونتی بزرگش کنم که عمق فاجعه رو بهش پی ببرین!!!) بسیار بزرگ خود بنده بوده ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت...

حالا نکته ی جالبش اینجاست...

بعضی ها واقعا دیگه آدم خودش میمونه چه برخورد و عکس العملی باهاشون در پیش بگیره و بهشون نشون بده؛ میبایست حتما بهشون جواب بدی؛ همیشه باید در دسترسشون باشی، همیشه باید ایشان طلبکار باشند و هستند از شما(از نظر لفظی!) و همیشه هم اگر کاری انجام میدید.به جز وظیفه؛ در پیش اونها معنیه دیگه ای نداره!!!!:5: یعنی مثل اینکه سند دادین که اقا من بی چونه و چرا موظفم که شبانه روز در رکابت باشم و بهت پاسخ بدم و کارت رو حل کنمم!!!!

یعنی واقعا اینجوری هستنا!!!(کم هم نیست تعدادشون متاسفانه!!)

باز هم هستند افرادی که واقعا درک و شعور بالایی دارن وقتی یک قدمی براشون برمیداری (کسی هم منتی نداره) کسی هم مجبور نکرده آدم رو که به کس دیگه ای کمکی کنه اما خب طرف مقابل هم باید یه چیزی از درک وو شعور و ادب نشون بده((حداقل!!)) ) اما خب متاسفانه کم نیستن کسایی که همیشه طلبکارندو باز هم هستند دوستانی که واقعا درک و شعورشون مثال زدنیه اما از شانس بده ما از این دوستان خیلی خیلی خیلی کم پیدا میشن!! و انگشت شمارن!

امیدواریم که روزی برسه کسی خوبی کسی رو از روی بی عقلی ؛ بی کاری ، موظف بودن،یا هرچیز دیگگه ای به جز مهر و محبت و علاقه به دوست و همکار و هموطن و هم نوعش و... ندونه!!!

واقعا تو این زمینه ، مخصوصا توی محیط مجازی ، فرهنگ خیلی خیلی یخلی بدی جا افتاده و باعث خیلی کدورتها میشه...

کـــــــــــــــــــــــــاش کـــــــــــــــــــــــــــه یــــــــــــــــــــاد بگیریــــــــــــــــــــــم...

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

سلام

بالاخره یکی حرف دل ما رو هم بازگو کرد

اینقدر دیگه با این جور چیز ها سروکار داشتم در زمان تحویل کار ها دیگه بعضی مواقع گفتم چرا اصلا اومدم تو چنین کار هایی

تا حالا دیدین کسی بره بقالی بعد بگه اقا این بیسکوییت رو به من بدید حالا ما همسایه هستیم و از اینجور چیزا که به ما تخفیف بدین ؟

نه ولی تا نوبت به پرداخت هزینه کار هایی ما میرسه باور نمیکنین جیب همه خالی میشه

و همه شروع میکنن به قربون صدقه رفتن و تو الی ، تو بلی و ... که آدم نمیدونه واقعا چی بگه

و خوب چاره چیه ما هم فعلا می سوزیم و میسازیم تا قشنگ فرهنگسازی بشه

تاجایی که متونید با هاشون رسمی برخورد کنید

اول پولتونو بگیرن یا بییشترشو بعد کار کنید براشون

این که خیلی تعریف میکنن بعد پول نمیدن ادم و کفری میکنه اگه بدگن اقا به درد نمیخوره انقد بیشتر نمیدم ادم کمتر میسوزه

ای گفتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی !! واقعا ادم نا امید میشه دیگه از این کار !!

در کل فرهنگ ایرانی طوری هست که . . . :37: خوب گفتی در کل

با این نظر موافقم....

چون خود من یه سری با این مشکلات دست و پنجه نرم میکردم...

اول سعی کنید که خودتون مستقیما بر خورد نکنید...

دوم هم سعی کنید به زیر دستی هاتون بگید حتما و حتما صمیمانه + رسمی صحبت کنند

نتیجه:گرفتن کامل حق ...

آقا omid

فرهنگ ایرانی هیچ طوری نیست یادت نره بهترین ها مال ما بود....

و برترین ها مال ما هست...

تمدن...

یادت نره

حالا تو همین انجمن جوملا در خواست کمک ها یا در خواست ها به لحنی هست که انگار وظیفه هست که جواب بدن به سوالش و کمکش کنن ! :bala:

من این رو تقصیر کاربران نمیزارم...!

تقصیر مدیران هست...!

نه مدیران این انجمن ها....کل انجمن ها.....

برخی از انجمن ها برای این که کاربر داشته باشند کارایی میکنند که کاربر فمر میکنه خبراییی هست

بگذریم

ولی در کل فرهنگ مون زخمی شده باید ترمیم کنیم...کنیم

راست میگی داداش حق با شماست !! :28:

راست میگه!؟ حالا حق با داداش شماست، اقا امیددددد!!؟؟؟

جناب joom دیشب هم بهتون اخطار داده شد...

کاربریتون به مدت 7روز مسدود میشه...

واقعا دیگه در تمام وقاحت به سر میبرین، متاسفم برات عزیزم....!

انجمن نیازی به کاربران با تمدن و با فرهنگ بالایی مثل شما نداره....

موفق و سربلند و پایدار باشید!

راست میگه!؟ حالا حق با داداش شماست، اقا امیددددد!!؟؟؟

جناب joom دیشب هم بهتون اخطار داده شد...

کاربریتون به مدت 7روز مسدود میشه...

واقعا دیگه در تمام وقاحت به سر میبرین، متاسفم برات عزیزم....!

انجمن نیازی به کاربران با تمدن و با فرهنگ بالایی مثل شما نداره....

موفق و سربلند و پایدار باشید!

اصلا به من چه مگه من فزولم :sarma: در کل اقا حجت من راجبه مطلب که گفته بود یعنی اولین حرفش راجبه مطلب بود گفتم حق با شماست !!

حــــــــــــــــرف حـــــــــــــــــــق جـــــــــــوابــــــــــــــ نــــــــدارهgift

من واقعه یاد مفت کار کردانم میوفتم واقعا غصه میخورمـــــــــــــــــ

ولی اشکال نداره تجربه بود

ولــــــــــــــــی تــــــــــجـــــربـــه را تـــــــجــــربــه کــــــردن خـــــــطـــــــــــــاســـــــــــت:1:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری