majid.fathi

مشکل سرور انجمن

14 پست در این موضوع

سلام

من چند روزه که رفتم دانشگاه خوابگاه پیش دوستام برای مطالعه ...

تو این چند روز هرچی می خوام تو سایت بیام یک مشکلی داره یا اصلا نمی ره، یا سرعت کمه....

این سرور انجمن اصلا خوب نیست ، از نظر امنیت نمی دونم (که فکر نکنم خیلی بالا باشه) از نظر سرعت ، اپتایم... که واقعا افتضاح.

بابا یک فکر برای سرور کنید .

(البته در جریان هم هستم که گرفتن همین سرور برای انجمن چه هزینه ایی داشته و هزینه های ان هم به مهندس هست که تحمیل می شه ولی چه کنیم واقعا اوضاعش خرابه دیگه...:13:)

نمی دونم شاید برای من تنها اینطور هست .....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلا مجید جان

عزیز برای ما هم همینطوره و دسترسی نصفه شب اصلا یه انجمن وجود نداره و تا صبح باید صبر کرد

یا موقع دانلود با دانلود منیجر ها قاعدتا باید 8 نقطه شروع باشه که فقط 2 نقطه هست و مابقی ایجاد نمیشه

حالا اینا رو بی خیال

تا وقتی که وضعیت اینترنت ایران ملوم نشه وضع به همین منواله الان بهترین سرور ها هم از این مشکلات دستپاچه شدن که چه جوری یه سری مشکلات رو حل کنن

البته من هم قبول دارم سرور انجمن کفاف کار انجمن رو نمیده و برای انجمن که اینهمه روزانه بازدید کننده و دانلود و ... داره ضعیفه ولی چی کار میشه کرد که هزینه های زیاده و همه و همه هم بدوش مهندس عزیز هست

امیدوارم که این مشکلات هم به زودی حل بشه

مجید جان درسته مخصوصا بعد از ظهر ها وشب ها و12 به بعد که کلی باز نمی شه امیدوارم درست بشه

راستش یک بار این موضوع رو با حجت مطرح کردم گفت احتمالا اون زمانها سرور مورد حمله قرار میگیره که بالا نمیاد.... !!!!؟؟؟:21::21:

آقا یعنی تو اون تایم ها که انجمن برای من باز نمیشه برای همه اینجوریه یا نه فقط برای من باز نمیشه.

آخه حداقل روزی 2,3 بار دسترسیم به انجمن قطع میشه و دیگه بالا نمیاد.

خیلی بده کلا تا چند دقیقه میام انجمن چندتا پیج باز می کنم ارور میده

خوب چاره چیه مهندس طالبی عزیزgift

امروزم همین طوری شد 1 ساعت انجمن مشکل داشت

حداقل سرور سایت را عوض کنید هر روز قطعی دارد انجمن

امروز هم سرور سایت چندین بار قطع شد

لطفا مدیران در صورت امکان هاست را تعویض کنند

حیف است انجمنی به این خوبی دارای یک هاست بسیار ضعیف باشد

امروز هم سرور سایت چندین بار قطع شد

لطفا مدیران در صورت امکان هاست را تعویض کنند

حیف است انجمنی به این خوبی دارای یک هاست بسیار ضعیف باشد

به احتمال زیاد دلایل امنیتی داشته باشه چون گاهی اوقات وقتی یه ده یا بیست بار سایت رو تو یه روز باز کنم ip اصلی من به طور موقت بلوک میشه و وقتی ip عوض می کنم سایت به راحتی برام باز میشه ، شاید مشکل دوستان هم به همین دلیل باشه ، البته این مشکلی هست که من با انجمن دارم

این حرف شما مصداق عذر بدتر از گناه است

فایروال ها ی نصب شده روی هاست معمولا آی پی هایی را مسدود می کنند که در یک ثانیه به تعداد زیادی درخواست ارسال شود تا جلوی حملات داس گرفته شود

نه اینکه در یک روز به یک سایت زیاد سر بزنیم آی پی ما مسدود شود

نقطه نظرات دوستان؛ کاملا متین و درست است.

مشکل انجمن بطور 100% مربوط به ضعیف بودن سرور نیست.بلکه سهمی کمی مربوط به این قضیه ست.

متاسفانه یا حالا خوشبختانه به دلیل اینکه انجمن خیلی خوب داره به اهداف خودش میرسه و رو به جلو حرکت میکنه.

انجمن بطور مستمر تحت حملات Ddos از سوی رباتهاست... برای همین دی داس هم چیزی نیست که بشه جلویش رو گرفت!!!

ایشالله که بزودی فکر اساسی ای در این زمینه گرفته و اجرا میشه.

ارادتمند تمامی دوستان عزیز جوملافرومی که اینقدر ، بـــودن و مهمتراز اون ، خوب بودن و همیشه بودن ؛ انجمن براشون مهمه....

با احترام :ds6a5d::ds6a5d::35::ds6a5d::ds6a5d:

پرچم بالاست:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری