nicholasman206

درخواست نصب دو کامپوننت

64 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

دو تا مورد هست که میخوام به وبسایت اضافه کنم اما چون بلد نیستم و وقتش رو هم ندارم برم دنبالش از دوستان اگه کسی هست که بتونه مراحل نصب رو واسه من انجام بده خیلی ممنون میشم

1- کامپوننت پرداخت آنلاین

2- اضافه کردن خبر نامه

جهت تشکر هم در حد توان یه مبلغی رو تقدیم میکنم

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پرداخت آنلاین برای چه بانکی و چه نسخه ای و همینطور با چه امکاناتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کامپوننت خبرنامه رو هم که بسته به سلیقه باید نصب کنی ولی پیشنهاد میکنم که از acymailing استفاده کنی، فارسی هم هستش

واقعا هم کاری نداره نصب کردنش شاید یک دقیقه با سرعت اینترنت متوسط:auau:

حالا اگر نشد پیغام خصوصی بفرمائید.

سلام و با تشکر از محمد یوسف عزیز

والا من تجربه ای تو کار با جوملا ندارم..یه دفعه اومدم acymailing رو نصب کنم کلا دیگه سایت بالا نیومد ! مجبور شدم قطعش کنم.

در مورد پرداخت آنلاین هم اطلاع زیادی ندارم اما فکر کنم چون درگاه مستقیم سخته گرفتنش سیستم های واسطه مثل payline.com هستن... البته مطمین نیستم

و خیلی هم سرم شلوغه و از جوملا هم خیلی زده شده ام !

به هر حال اگه شما زحمتشو بتونید بکشید که ممنون میشم... خودم هم دوست دارم یه مبلغی رو(البته زیاد نیست) تقدیم کنم تا روم بشه دفعه بعد هم یه سوال ازتون بپرسم... خیلی ممنون gift

با نصب کردن صحیح بسته های کامپوننت ها هیچ اتفاقی برای جوملای شما نخواهد افتاد!!

بهتره خودتون نصب کنید و با صبر به مشکلات پی ببرید

برای درگاه شتاب از افزونه های p30joomla که کار جناب طالبی هستن استفاده کنید نیاز به سایت واسطه ای نیست

بهر حال اگر مشکل حل نشد بفرمایید در پ خ من برای شما نصب می کنم. هزینه هم نمیخواد!

با نصب کردن صحیح بسته های کامپوننت ها هیچ اتفاقی برای جوملای شما نخواهد افتاد!!

بهتره خودتون نصب کنید و با صبر به مشکلات پی ببرید

برای درگاه شتاب از افزونه های p30joomla که کار جناب طالبی هستن استفاده کنید نیاز به سایت واسطه ای نیست

بهر حال اگر مشکل حل نشد بفرمایید در پ خ من برای شما نصب می کنم. هزینه هم نمیخواد!

بسیار ممنون از لطف شما... رفتار شما منو یاد معلم ها یا بابام میندازه ! "خودت باید انجام بدی یادبگیری" ! ها ها

منم میخوام یاد بگیرم... سی دی آموزشی هم گرفتم اما بد قلقه و من هم سرم خیلییی شلوغه.... اگه یه نفر مراحل کار رو توضیح بده من خودم سعی میکنم اما چیزی از جوملا سرم نمیشه....

دوست عزیز مطمئن باشید این چیزی که خانم ملکی می گن به نفع خودتونه. چون به دانسته های جوملای خودتو زیاد میشه.

کافیه قبل از نصب هر چیزی یه بک آپ بگیری اونوقت می تونی هر بلایی که می خوای سر سایتت در بیاری:auau::auau:

هر جا هم به مشکل برخوردید تاپیک بزنید تا دوستان راهنماییتون کنند.

ممنون از دوستان...

اکی... سعی خودمو میکنم..فکر کنم بهتر باشه از یکیش شروع کنم...

من acymailing رو آپلود کردم(فقط آپلود... و بعد دکمه ی اکتیو رو زدم (البته خیلی گزینه داشت... و دیگه سایتم بالا نیومد....)

خوب... مرحله ی اول... من از کجا نرم افزار ویژه ی جوملا 1.5 رو دانلود کنم ؟ و بعد از آپلود چکار کنم ؟

اگه یه نفر یه شماره تلفن بهم بده... یا سرویس گفتگوی انلاین که بشه مستقیم صحبت کرد خیلی خوبه... یا همین جا سریع حواب بدن دوستان که یه شبه کلکشو بکنم...

ممنون از دوستان...

اکی... سعی خودمو میکنم..فکر کنم بهتر باشه از یکیش شروع کنم...

من acymailing رو آپلود کردم(فقط آپلود... و بعد دکمه ی اکتیو رو زدم (البته خیلی گزینه داشت... و دیگه سایتم بالا نیومد....)

خوب... مرحله ی اول... من از کجا نرم افزار ویژه ی جوملا 1.5 رو دانلود کنم ؟ و بعد از آپلود چکار کنم ؟

سلام دوست عزیز

ورژن acymailing joomla 1.5 از لینک زیر دانلود کنید و نصب کنید خیلی هم ساده هستش نمی دونم چرا انقدر برای خودتون مثله رو سخت می کنید:didi:

http://extensions.joomla.org/extensions/content-sharing/newsletter/10341

بله... ممنون... خودم هم پیداش کردم از تو همین انجمن.. خوب من الان آپلودش میکنم... بعدش باید چیکار کنم ؟

آپلودش یکی دو دقیقه باید طول بکشه

خب شما زحمت بکشید وارد مدیریت سایت بشید

قسمت حذف و نصب و انتخاب فایل مورد نظر و نصب افزونه تا اینجا را برید جلو تا ببینیم چی میشه:oom::didi:

تا اونجاش انجام شد دوست من... الان برم تو قسمت کامپوننت و تیک فعالی رو بزنم ؟

فعال کردم و سایت هم بالا میاد !!! :128fs318181:

خوب بعدش ؟؟ چطور میتونم یه قسمت از سایت اضافه کنم که "جهت دریافت اطلاعیه ها ایمیل...." ؟؟ و چطور میتونم ایمیل ارسال کنم ؟ و آیا ایمیل ها اسپم میشه ؟!:auau:

فعال کردم و سایت هم بالا میاد !!! :128fs318181:

خوب بعدش ؟؟ چطور میتونم یه قسمت از سایت اضافه کنم که "جهت دریافت اطلاعیه ها ایمیل...." ؟؟ و چطور میتونم ایمیل ارسال کنم ؟ و آیا ایمیل ها اسپم میشه ؟!:auau:

باید برید تو قسمت مدیریت ماژول ها و ماژول مورد نظر فعال کنید و انتسابش بدین به یه موقعیت قالبتون حالا هر کجا که دوست دارید باشه

یه دقه صبر کن ببینم میتونم... باید اول اسمشو پیدا کنم.. یعنی حدس بزنم ! چون خیلی هست... 20-30 تا هست

از نوار ابزار بالا اگه اشتباه نکنم یه گزینه داره بنام جدید باید روی اون کلیک کنید و لیست ماژول های که روی جوملا شما نصب است میاد

البته اول باید پلاگین خبر خوان فعال کنی دوست عزیز

به مدیریت ماژول ها برید توی تنظیمات ماژول یه پوزیشن بهش نسبت بدید ضمن اینکه تنظیمات ایمیل را هم تو قسمت مربوطه وارد کنید

وای خدای من شد !!!

چطوری شد نمیدونم ! اما الان یه قسمت هست که اسم و ایمیل رو وارد کنن... حالا کجا سیو میشه و چطور میتونم ایمیل بزنم رو نمیدونم... اما فکر کنم بتونم پیداش کنم به مرور زمان.

فقط اون پلاگینی که نوشته "جهت اطلاع از.. عضو شوید" رو چطور میشه تغییرش داد ؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری