nicholasman206

درخواست نصب دو کامپوننت

64 پست در این موضوع

وای خدای من شد !!!

چطوری شد نمیدونم ! اما الان یه قسمت هست که اسم و ایمیل رو وارد کنن... حالا کجا سیو میشه و چطور میتونم ایمیل بزنم رو نمیدونم... اما فکر کنم بتونم پیداش کنم به مرور زمان.

حالا مونده پلاگین پرداخت آنلاین.... اگه بانک ملت بشه که واسه من خیلی راحت تره.

چی نیاز داره ؟

دوستان اگه خسته شدن میتونم فردا شب بقیه اش رو انجام بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
وای خدای من شد !!!

چطوری شد نمیدونم ! اما الان یه قسمت هست که اسم و ایمیل رو وارد کنن... حالا کجا سیو میشه و چطور میتونم ایمیل بزنم رو نمیدونم... اما فکر کنم بتونم پیداش کنم به مرور زمان.

حالا مونده پلاگین پرداخت آنلاین.... اگه بانک ملت بشه که واسه من خیلی راحت تره.

چی نیاز داره ؟

دوستان اگه خسته شدن میتونم فردا شب بقیه اش رو انجام بدم

دیدی میشه :j58r36j3gcr4suxymup

شما حالا بگو از کدوم بانک درگاه فروش گرفتی ؟!!

پالگین پرداخت تو سطحی نیاز دارید

یک پرداخت آنلاین ساده که فقط مبلغ را بزنی و پرداخت بشه که تو همین انجمن چنین چیزی داریم یعنی رایگانه

یا اینکه پرداخت آنلاین پویا نیاز دارید که قیمت را پاس بده به درگاه و پامک بزنه و امکانات دیگه که تجاریه

نمیدونم چه فرقی دارن... اما گفتم من درگاه نگرفتم و فکر کنم دردسر داره واسه افراد حقیقی که بگیرن...

بله مبلغ از قبل مشخصه اما میخوام قبلش یه متن (یه اطلاعه رو بهشون بگم)

نمیدونم چه فرقی دارن... اما گفتم من درگاه نگرفتم و فکر کنم دردسر داره واسه افراد حقیقی که بگیرن...

خوب.. فکر کنم بچه ها خسته شدن ! ببخشید ... و ممنون... اون یکی ماژول واسه فردا

من یه سوال دیگه در رابطه با خبرنامه هم دارم... من یهدونه ایمیل واسه تست فرستادم به خودم.. و رفت تو اسپم ! سوالم اینه... الان که یه ایمیل بود میره تو اسپم... چیکار کنم که ایمیل ها اسپم نشه ؟:oom:

من پیشنهاد می کنم از درگاه امن پاسارگاد درگاه فروش بگیرید خیلی راحت میدن ماژول جوملا شم هست رایگان

paypaad.ir

و از زرین پال هم بگیرید خوبه ولی پاساگاد بهتره

موفق باشید

من پیشنهاد می کنم از درگاه امن پاسارگاد درگاه فروش بگیرید خیلی راحت میدن ماژول جوملا شم هست رایگان

paypaad.ir

و از زرین پال هم بگیرید خوبه ولی پاساگاد بهتره

موفق باشید

باید بانک پاسارگاد حساب باز کنم دیگه ؟ در مورد payline.irچطور ؟ یه جا تعریفشونو شنیدم

باید بانک پاسارگاد حساب باز کنم دیگه ؟ در مورد payline.irچطور ؟ یه جا تعریفشونو شنیدم

بله باید یه حساب باز کنید و در سایت paypaad.ir عضو بشید و بقیه ماجرا (البته راحته)

مزیتش نصبت به پی لاین و زرین پال اینه که اسم سایت چاپ میکنه بالا درگاه فروشتون که وصل میشه به بانک ولی اینا اینطوری نیستن تا جایی که من میدونم

من زرین پال پیشنهاد میکنم چون قدیمی تره و شناخته شده تر مردم به چیزی که بشناسن خوب از همون پرداختشونو انجام میدن:41:

به نظر من پی لاین تا بقیه بهتره چرا؟ چون کارمزد کمتری نسبت به بقیه داره (بقیه مثل زرین پال، پی پال و ... نه درگاه بانک مثل پاساذگاد و ملت و ...)

ُسلام مجدد خدمت دوستان گرامی

من با زرین پال صحبت کردم و مدارک رو ارسال کردم و کد فعال سازی هم واسم اومده...

پلاگین مربوطه رو هم میدونم کجاست میتونم دانلود کنم.... اما واسه تنظیمات باید چیکار کنم ؟

dz77n6nheahxtfv88di.jpg

می تونید از افزونه هایی که برای این منظور ارائه شده و تو همین انجمن هست استفاده کنید:13:

می تونید از افزونه هایی که برای این منظور ارائه شده و تو همین انجمن هست استفاده کنید:13:

امیر جان بلد نیستن تنظیم کنن مشکل ماژول ندارن که :didi:

ُسلام مجدد خدمت دوستان گرامی

من با زرین پال صحبت کردم و مدارک رو ارسال کردم و کد فعال سازی هم واسم اومده...

پلاگین مربوطه رو هم میدونم کجاست میتونم دانلود کنم.... اما واسه تنظیمات باید چیکار کنم ؟

dz77n6nheahxtfv88di.jpg

نصب کردنش کاری نداره این فایل دانلود کن

https://de.zarinpal.com/pages/labs/testip/

بریز تو روت هاست بد برو تو همون آدرس فایل آی پی تو میگه بعد بزن تو تنظیمات زرین پالت یه چند تا تنظیم دیگه داره که خاطرم نیست زنگ بزنی پستیبانی

خیلی خوب راهنمایی می کنند

موفق باشید:thanks:

!!!

روت چیه ؟! چطوری بریزم روش !!!! :didi:

باید برم تو هاست و چیزی آپلود کنم ؟ یا توی ادمین سایت ؟!

آدرس ای پی اینترنتم رو میخواد ؟ خوب اونو مگه نمیشه از طرق دیگه پیدا کرد ؟!

فکر کنم باید تو سایت آپلود کنم... یه دقیقه... ببینم میتونم !

تست کردم نشد

!!!

روت چیه ؟! چطوری بریزم روش !!!! :didi:

باید برم تو هاست و چیزی آپلود کنم ؟ یا توی ادمین سایت ؟!

آدرس ای پی اینترنتم رو میخواد ؟ خوب اونو مگه نمیشه از طرق دیگه پیدا کرد ؟!

بیبین دوست عزیز شما باید اول وارد سی پنل بشید میری تو فایل منیجر همون که Public نام داره همونجا اپلود میکنی

این روش آی پی گرفتن زرین پال که ای پی که میده با آی پی که با روش های دیگه میشه گرفت فرق داره

دوست عزیز به نظر من یکم مطالب آموزشی داخل سایت مطالعه کنید در مورد همه مسائل وب خیلی مفید براتون

شاد باشید:25:

بیبین دوست عزیز شما باید اول وارد سی پنل بشید میری تو فایل منیجر همون که Public نام داره همونجا اپلود میکنی

این روش آی پی گرفتن زرین پال که ای پی که میده با آی پی که با روش های دیگه میشه گرفت فرق داره

دوست عزیز به نظر من یکم مطالب آموزشی داخل سایت مطالعه کنید در مورد همه مسائل وب خیلی مفید براتون

شاد باشید:25:

ممنون دوست عزیز

علت اینکه از همون اول من گفتم اگه یه نفر واسم انجام بده بهتره اینه که من اصلا وقت ندارم... سه چهار تا کار دیگه مثل این که اونارو هم زیاد در موردش سر رشته ندارم باید انجام بدم... دقیقا مثل همین هی دارم سرچ میزنم... تو فرم ها میپرسم... دانلود کردم ایبوک و فیلم های آموزش رو... خلاصه دارم دیوونه میشم..استرس گرفته ام !

اما در مورد فایل... من الان تو قسمت روت کنترل پنل آپلود کردم... چون نمیدونستم فایل زیپو یا پی اچ پی... هر دوشو آپلود کردم ! الان باید چیکار کنم ؟!!

ممنون دوست عزیز

علت اینکه از همون اول من گفتم اگه یه نفر واسم انجام بده بهتره اینه که من اصلا وقت ندارم... سه چهار تا کار دیگه مثل این که اونارو هم زیاد در موردش سر رشته ندارم باید انجام بدم... دقیقا مثل همین هی دارم سرچ میزنم... تو فرم ها میپرسم... دانلود کردم ایبوک و فیلم های آموزش رو... خلاصه دارم دیوونه میشم..استرس گرفته ام !

اما در مورد فایل... من الان تو قسمت روت کنترل پنل آپلود کردم... چون نمیدونستم فایل زیپو یا پی اچ پی... هر دوشو آپلود کردم ! الان باید چیکار کنم ؟!!

دوست عزیز

https://de.zarinpal.com/pages/labs/testip/

لینک بخون کمک میکنه با کاری که میخوای بکنی :yoho:

اونو که دیدم و خوندم !

اما نمیفهمم چی میگه !

" صفحه test_ip.php را روی وبسايت خود آپلود کرده، آن را باز کنيد "

چطوری بازش کنم ؟

p11ey7e7vho9l4y5yds.jpg

اونو که دیدم و خوندم !

اما نمیفهمم چی میگه !

" صفحه test_ip.php را روی وبسايت خود آپلود کرده، آن را باز کنيد "

چطوری بازش کنم ؟

p11ey7e7vho9l4y5yds.jpg

خوب حالا دست بهش نزن اینو تو مرورگرت بزن

yourdomain.com/test_ip.php

یه ادد بهت میده

اون آی پی

:a2d3:

شرمنده... اما من عدد نمیبینم تو اون وبسایت !

واسه فروش دامینه !

یوزر پس سی پنل بده من برات درست کنم:13: البته اینجا نزاریا پیغام خصوصی کن

با سلام مجدد خدمت دوستانی که این چند وقت اذیتشون کردم حسابی !!

من کد دروازه پرداخت رو هم دریافت کردم(از زرین پال).... الان دو تا ماژول هست واسه جوملا

"ماژول پرداخت آنلاين زرين جومينا به شما اين امکان را ميدهد تا با استفاده از نرم افزار جوملا و مرچنت پرداخت زرين پال، امکان خريد آنلاين را برای مشتريان خود فراهم کنيد. مشاهده جزئيات بيشتر

فروش فايل از طريق جوملا به کمک اين افزونه امکان فروش آنلاين فايل از طريق جوملا به وجود می آيد. مشاهده جزئيات بيشتر"

کدومشو باید دانلود و نصب کنم ؟

این یکی دو روز تعطیلی فرصت داشتم یکم در مورد جوملا بخونم... یه سوال دیگه هم واسم پیش اومده.. چطور میشه قسمت نظرات رو تو وبسایت واسه ی مطالب فعال کرد ؟ نیاز به ماژول خاصی هست؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری