mohammad2232

مشکل در پسوورد گذاری روی پوشه ادمین

16 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز من وقتی روی پوشه ادمینم پسوورد قرار میدم وقتی میخوام وارد مدیریت بشم خطای 404 میده قبلا اینطوری نبود در ضمن از طریق cpanel این کارو انجام میدم ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

یعنی پسورد ازتون میخواد وقتی آدرس مدیریت میدین ازتون یوزر و پس می خواد که ماله cpanel که وارد میکنید ارور 404 میده ؟

یوزر و پسورد ادمین جوملا ازتون نمیخواد؟!

نه دوست عزیز کلا دیگه هیچ پسووردی نمیخواد نه پسوورد سی پنل نه پسوورد جوملا فقط صفحه خطا 404 میاد و وقتی توی سی پنل پسوورد رو غیر فعال میکنم درست میشه میخوام بدونم مشکل از کجاست

نه دوست عزیز کلا دیگه هیچ پسووردی نمیخواد نه پسوورد سی پنل نه پسوورد جوملا فقط صفحه خطا 404 میاد و وقتی توی سی پنل پسوورد رو غیر فعال میکنم درست میشه میخوام بدونم مشکل از کجاست

اگه درست پسورد گذاشته باشی محمد جان نباید ارور بده:21:

درسته دیگه نباید ارور بده ولی حالا زورش زیاده ارور میده :didi::65d6a5d6s::bala:

خطای 404 یعنی اینکه این مسیر درست نیست. روی پوشه ی administrator پسورد گذاشتید دیگه؟ احیانا با افزونه ای چیزی ، مسیر پیش فرض مدیریت سایت رو تغییر ندادید؟

کش مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره چک کنید. با یه مرورگر دیگه هم چک کنید. کاربری که در سی پنل برای پسورد گذاشتن روی فولدر ساختید ، حذف کنید و دوباره بسازید.

خطای 404 یعنی اینکه این مسیر درست نیست. روی پوشه ی administrator پسورد گذاشتید دیگه؟ احیانا با افزونه ای چیزی ، مسیر پیش فرض مدیریت سایت رو تغییر ندادید؟

کش مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره چک کنید. با یه مرورگر دیگه هم چک کنید. کاربری که در سی پنل برای پسورد گذاشتن روی فولدر ساختید ، حذف کنید و دوباره بسازید.

دوست عزیز کش مرورگر رو پاک کردم یوزر هم پاک کردمو دوباره ساختم با یک مرورگر دیگه هم چک کردم ولی بازم همون خطا رو میده ولی وقتی پسوورد رو برمیدارم از همون آدرس وارد مدیریت میشه ؟؟ لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای تست میتونید این کد رو به فایل htaccess که البته باید از حالت htaccess.txt به .htaccess (نقطه در ابتدای نام فایل ) تغییر نام پیدا کرده باشه اضافه کنید احتمال زیاد مشکل حل میشه

[root@sever~]# cat .htaccess

AuthName "Restricted Area"
AuthType Basic
AuthUserFile /home/user/public_html/cgi-bin/testdir/.htpasswd
AuthGroupFile /dev/null
require valid-user

ErrorDocument 401 401.html

و testdir دایرکتوری مورد نظر شماست

و یه احتمال دیگه. اگه user friendly URL و rewrite mod رو در تنظیمات سئو فعال کرده باشید هم این خطا روی میده.

یه تست کنید. پسورد رو از پوشه ادمین بردارید، وارد مدیریت بشید و تنظیمات سئو رو غیرفعال کنید. بعد دوباره پسورد ست کنید

لطفا نتیجه رو هم تو همین تاپیک بگید

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

دوست عزیز پیغام Internal Server Error رو میده با انجام این کارا !!

خب تغییرات رو به حالت اول برگردونید که پیغام خطای جدید رفع بشه. من الان دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

وقتی رمز پوشه admin رو بر میدارید درست میشه محمد جان ؟

محمد جان راهشو درست رفتی دیگه ؟؟؟

میخوای روشتو با این راهنماها یه چکی بکن .

لینک اول

لینک دوم

تو لینک اولی فیلم خیلی خوبی قرار داده شده

موفق باشید

کمیل عزیز راهو که درست رفتم اصلا روی یک پوشه ی دیگه هم پسوورد قرار دادم ولی نمیدونم چرا وقتی برای این پسوورد میزارم اینطوری میشه فکر کنم مشکلم از دیتابیس و اینا باشه من که قاطی کردم همه جوملا ها به جز این یکی رو پاک کردم از نو از جوملا جهانی نصب کردم ولی اینو نمیدونم چی کار کنم توش مطلب دارم ممنونم

دوستان عزیز من هم مشکل مشابه این دوستمون رو پیدا کردم. وقتی روی پوشه ادمین پسورد میذارم ارور 404 میده . برام جالب این بود که وقتی محل فایل configuration را تغییر می دادم یعنی به خارج از پوشه root انتقال می دادم و بدون اینکه به فایل configuration مسیر جدید رو بدم رمز اول عمل می کرد اما به محض اینکه مسیر configuration را تصحیح می کنم مجددا خطای 404 ظاهر میشه ...

راه حل اول :

فایل .htaccess را در روت جوملا باز کنید و خطا زیر را پیدا کنید

RewriteRule .* index.php [L]

و با این خط جایگزین کنید

RewriteRule ./ /index.php [L]

امکان داره با این کار با فایرفاکس باز نشه اما با کروم معمولا مشکلی نداره .

راه حل دوم :

از جوملایی که در لوکال دارید فایل htaccess.txt را با ویرایشگر باز کنید و محتویات فایل را با فایلی که در هاست دارید جایگزین کنید (توجه کنید فایل را جایگزین نکنید و تنها محتویات را کپی و پیست کنید)

راه حل سوم :

از قراردادن پسورد خودداری کنید و بجاش از افزونه rsfirewall برای امن کردن مسیر ادمین استفاده کنید

خیلی ممنون این کد رو روی .htacses ست کردم اما صفحه هم تو فایرفاکس و هم در گوگل کروم به این صورت شده در ضمن هیچ پلاگینی جهت تغییر مسیر ادمین نصب نکردم

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@shinagasht.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری