samira afra

اندازه صفحات وب

5 پست در این موضوع

چگونه اندازه صفحات وب سایت را تنظیم کنیم که در همه سایز مانیتور ها درست نشان داده شود؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

استاندارد فعلی برای طراحی وب اندازه 1024x768 پیکسل هست یعنی در این حالت صفحه وب شما نباید اسکرول افقی خورده باشه.

در وب دیزاین، مهم ترین چیز عرض صفحه س. وگرنه طول میتونه اسکرول بخوره یا نخوره. ولی عرض مهمه که در هر عرض استانداردی، صفحه ی شما درست دیده بشه.

بصورت کلی در طراحی شما باید حداکثر عرض رو 960px در نظر بگیرید.

همچنین اگر کمی به روز تر باشیم و از طراحی respononsive استفاده کنیم، مشکلاتمون برای نمایش در اسمارت فون ها، مانیتورهای عریض و سایز بزرگ و تبلت ها کمتر و کمتر میشه. خوندن مقالات زیر به شما دید بهتری میده:

عرض استاندارد صفحه وب

طراحی ریسپانسیو

استاندارد فعلی برای طراحی وب اندازه 1024x768 پیکسل هست یعنی در این حالت صفحه وب شما نباید اسکرول افقی خورده باشه.

در وب دیزاین، مهم ترین چیز عرض صفحه س. وگرنه طول میتونه اسکرول بخوره یا نخوره. ولی عرض مهمه که در هر عرض استانداردی، صفحه ی شما درست دیده بشه.

بصورت کلی در طراحی شما باید حداکثر عرض رو 960px در نظر بگیرید.

همچنین اگر کمی به روز تر باشیم و از طراحی respononsive استفاده کنیم، مشکلاتمون برای نمایش در اسمارت فون ها، مانیتورهای عریض و سایز بزرگ و تبلت ها کمتر و کمتر میشه. خوندن مقالات زیر به شما دید بهتری میده:

عرض استاندارد صفحه وب

طراحی ریسپانسیو

خیلی ممنون دوست عزیز

یه نفر که طراح قالب هست به من گفته عرض div هاتو به درصد وارد کن تا سایت تو همه مانیتورها یکسان دیده بشه.

این درسته؟

و یک سوال دیگه ام دارم وقتی برای یک div از position استفاده میکنم دیگه نمیشه براش از margin:0 auto استفاده کنم:oom: برای همین توی مانیتورهای مختلف جاش عوض میشه :(

راه دیگه ای وجود نداره؟

خیلی ممنون دوست عزیز

یه نفر که طراح قالب هست به من گفته عرض div هاتو به درصد وارد کن تا سایت تو همه مانیتورها یکسان دیده بشه.

این درسته؟

و یک سوال دیگه ام دارم وقتی برای یک div از position استفاده میکنم دیگه نمیشه براش از margin:0 auto استفاده کنم:oom: برای همین توی مانیتورهای مختلف جاش عوض میشه :(

راه دیگه ای وجود نداره؟

سلام

اینکه اندازه دایو ها به درصد وارد بشه بله درسته و در همه مانیتورها درست نشون داده میشه اما مسئله این قسمت اینه که درصد تنها برای کلاس ها و دایوهای شما اعمال میشه یعنی اگه عکس داشته باشین یا ویدئو و یا حتی منو هاتون ... همه اینا بهم میریزه . پس باید بری سر قالب واکنش گرا و فوت و فن طراحی اونا . البته هم آموزشههای هستن برا این کار هم میتونی یه قالب ریسپانسیو رو برداری ادیت کنی متوجه میشی چی به چیه

در مورد استفاده از css -> position در قالبتون چند حالت وجود داره و وقتی بهش این کد رو میدی باید با left , right تنظیمات رو انجام بدی در ضمن اگه از posititon:relative; استفاده کنی هر جا که قرارش بدی با کوچیک و بزرگ شدن مانیتور دیگه جاش تغییر نمیکنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری