ali.masoudkhah

حتما بخونید *** ایمیلی که از طرف هاستینگم اومده

13 پست در این موضوع

72 ساعت قبل یکی از بزرگترین و ناگوارترین فجایع وب در ایران شکل گرفت و سه عدد از دیتاسنترهای بزرگ جهان دسترسی هزاران کاربر ایرانی به اطلاعاتشان را مسدود کردند، در پی تحریم های جدید جهانی بر علیه ایران شرکت هتزنر به طور کامل سرویس خود را قطع کرد و شرکت آیوب نیز دسترسی بسیاری را قطع کرده است

تعداد بسیار زیادی از وب هاستینگ های ایرانی روز گذشته به ناچار مجبور به کناره گیری از دنیای وب شدند و وب سایت بسیاری دیگر کماکان غیرفعال بوده و دسترسی به کوچکترین اطلاعاتی از مشتریان خود ندارند

دیروز سایت بزرگ iranhost نیز به جمع این وب سایت ها اضافه شد و هیچ آینده روشنی برای به دست آوردن اطلاعات قبل وجود ندارد، در طول این 3 شبانه روز گذشته حتی 2-3 ساعت خواب شبانه برای تمام همکاران ما در وب هاستینگ های ایرانی همراه با کابوس بود و بی وقفه در تلاش بودیم تا اطلاعات کاربران را بازگردانیم

اما جای تاسف دارد که تمام دنیا بر علیه ما شده اند و دولتمردان عزیز ما اصلا به فکر اینکه چه اتفاقات ناگواری در حال شکل گیری برای مردم است نیستند، و تنها با لبخند زدن به تحریم ها در روند افزایش آن به جهان کمک می کنند

این سه روز سخت ترین و پر استرس ترین روزهای کاری شرکت را گذراندیم و به لطف اینکه بکاپ هفته قبل را بر روی سرور پشتیبان نگه داری می کردیم توانستیم حداقل اطلاعات هفته قبل کاربران عزیز را به نمایش درآوریم، از تمام شما عزیزان عذرخواهی می کنیم اما از اینکه همین بکاپ را بر روی سروری دیگر و برای روز مبادا نگهداری می کردیم خوشحالیم، به این دلیل که اگر بکاپ را روی سرور اصلی به مانند دیگر هاستینگ ها نگه می داشتیم هم اکنون هیچ اثری از اطلاعات شما عزیزان نبود و دیگر از صفر شروع کردن معنایی نداشت، اتفاقی که برای بیشتر از 100 هاستینگ کشور افتاد

تمام اطلاعات شما طی 48 ساعت آینده به سرورهای ایران منتقل می شوند که دیگر چنین مشکلاتی پیش نیاید، سرورهای ایران با 2 الی 3 برابر سرعت بیشتر لود شده و پایداری مناسب تری دارند اما هزینه سرور ایران بسیار بالاتر است که بنا بر وظیفه این هزینه را پرداخت خواهیم کرد با وجود خسارت مالی سنگینی که طی 72 گذشته بر ما و تمام شرکت های ایرانی تحمیل شد، و هیچکس نیز جوابگوی ما نخواهد بود

به شما اطمینان می دهیم که کماکان برای به دست آوردن بکاپ نهایی سایت با شرکت هتزنر آلمان مذاکره می کنیم، لطفا تا 48 ساعت آینده سایت های خود را آپدیت نکنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

راستش هاستینگ طرف قرار داد من انگار تونسته به طور موقت دسترسی داشته باشه و سایت ها بالا اومدن.... در حال انتقال به سرور های دیگری هستند...این موضوع من رو هم ناراحت کرده و الان دارم از همه سایت هام فول بکآپ می گیرم.... بهتره دوستان خودشون هم در اولین فرصت بکاپ داشته باشن....

72

اما جای تاسف دارد که تمام دنیا بر علیه ما شده اند و دولتمردان عزیز ما اصلا به فکر اینکه چه اتفاقات ناگواری در حال شکل گیری برای مردم است نیستند، و تنها با لبخند زدن به تحریم ها در روند افزایش آن به جهان کمک می کنند

در اینکه کارشون( شرکت هتزنر و .. ) نادرسته شکی نیست

ولی اینکه اتفاق ناگوار برای مردم :21::21::37::37:

خوب یه شرکت دیگه !

ناگوار زمانی هست که شما هیج دسترسی به اطلاعات خود نداشته باشید که بتوانید به شرکت دیگری منتقل کنید.

پیشنهاد میشود از سرور های هلند استفاده کنید. این کشور هیچگاه در تحریم ها علیه ایران شرکت نمی کند. سرورهای مناسب داره . البته من هنوز ندیدم یا نشنیدم.

موفق پایدار

درود

توصیه می کنم حتما قبلش یک ایمیلی به همشون بزنید . من با لیز وب هلند مکاتبه کردم و خودشون گفتن که نمی تونن بیشتر از این به ایرانی ها خدمات بدهند و باید قانون تحریم ها را رعایت کنند . هر جایی خارج از ایران سرور می گیرید فضای بک آپ جدا هم بگیرید ، چون هیچ کس به خاطر ما منافع خودشو به خطر نمی ندازه . به خصوص کشور های اروپایی که منافع مشترکی دارند و اصلا ریسک نکنید . شاید امروز خدماتشون را قطع نکنند ولی فردا معلوم نیست !!!!

با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان

اصلا ربطی به تحریم نداره

مشکل از چیز دیگه بوده

ما هم با این مشکل روبرو شدیم ولی سریعا با کلی زحمت بک آپ گرفتیم (با اینکه آی پی سرور بلوک شده بود !) و الان انتقال دادیم به یه سرور دیگه و تمامی اطلاعات کاربرانمون در دسترس هستش

موفق باشید

ویرایش شده در توسط Tikweb

سلام هاست ما هم تونست مشکل رو حل کنه اتفاقا با هتزنر کار میکنه و اتفاقا هم کل اطلاعاتمون رو ساعت آخر فعالیت سایت برگردوندن و مشکلی نداشتیم

قضیه ربطی به تحریم نداشته بلکه به دلیل مشکلات Abuse فراوان از سوی مشتریان بوده ، شرکت گذرگاه جهانی (پرشین هویز) به زور تونسته تا 72 ساعت وقت بگیره تا مدیران شرکت های هاستینگ وقت انتقال رو داشته باشن

اینجا رو بخونید متوجه میشید

http://www.webhostingtalk.ir/f41/68473

مشخص شدن دلیل قطعی

ما هم خدا رو شکر همون روز اول قطعی تونستیم مشکل رو حل کنیم البته بعد کلی فحش خوری از مشتریا :oom:

قضیه ربطی به تحریم نداشته بلکه به دلیل مشکلات Abuse فراوان از سوی مشتریان بوده ، شرکت گذرگاه جهانی (پرشین هویز) به زور تونسته تا 72 ساعت وقت بگیره تا مدیران شرکت های هاستینگ وقت انتقال رو داشته باشن

اینجا رو بخونید متوجه میشید

http://www.webhostingtalk.ir/f41/68473

مشخص شدن دلیل قطعی

ما هم خدا رو شکر همون روز اول قطعی تونستیم مشکل رو حل کنیم البته بعد کلی فحش خوری از مشتریا :oom:

از مشکلی که پیش اومده واقعا متاسف شدم و خدا رو شکر کردم 10 روز پیش کل سایت های خودمو و مشتریان مو آوردم روی یکی از بزرگترین دیتاسنترهای ایران که مشتریان غول دولتی داره و صد البته امنیت و سرعتش چندبرابر هاستینگ های خارجیه و البته قیمتش.

برای خیلی سخت بود که بعد از 6 سال ریسلری خودم سرور رو بگردونم ولی خوب کار نشد نداره و الحمدالله راضیم. و امشب با خوندن این خبر خدا رو شکر کردم.

به دوستان هم پیشنهاد می کنم زودتر بیان این طرف چه با تحریم چه بی تحریم اونور آب ها هیچ وقت خیرشون به ما نمی رسه اگر هم تا حالا رسیده نفع مالیشون در این بوده.

در یک اقدام هماهنگ میشه یه کم این تعرفه ها رو برد بالاتر تا جبران این افزایش قیمت بشه. به نظر من اگر دیتا سنترهای داخلی هم ببینند مشتری بیشتری دارند خودبخود قیمت ها رو پایین میارن.

به دوستان هم پیشنهاد می کنم زودتر بیان این طرف چه با تحریم چه بی تحریم اونور آب ها هیچ وقت خیرشون به ما نمی رسه اگر هم تا حالا رسیده نفع مالیشون در این بوده.

حرف مهندس عزیز کاملا درسته

بیایم داخل ایران

خیلی بهتره هم از نظر امنیت و هم از نظر دستیابی

اگه خدای نکرده اون خارجیه پولتو خورد نمیشه کاری کرد

ولی اینجا میشه

درسته قیمت ها کمی بالاست ولی اگه متقاضی باشه پایین میاد

منم قبلا همین مشکل رو داشتم که میگفتم سرور های ایران اصلا به درد نمیخوره و امنیت و ایناش پایینه

از وقتی که سرور ایران گرفتم ، صدبرابر راضی بودم نسبت به اون خارجیه ، یکم گرون تره ولی همه چیزش عالیه

هرچی زود تر اطلاعات رو به دیتاهای ایران منتقل کنید

برقرار باشید gift

سلام

دوستان سرور ایران جایی هست ریسلر بده ؟

جایی هست سرور مجازی حجم کم و ارزون بده ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری