ali.masoudkhah

** دانلود قالب coming soon back ** برای جوملا 2.5 و جوملا 3

11 پست در این موضوع

با سلام

توسط این قالب می تونید سایتتون رو به حالت افلاین در بیارید. مشاهده دمو گویای همه چیر هست.

مشاهده دمو

[ATTACH=CONFIG]2983[/ATTACH]

و اینم قالب

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

توسط این قالب می تونید سایتتون رو به حالت افلاین در بیارید. مشاهده دمو گویای همه چیر هست.

مشاهده دمو

و اینم قالب

سلام. در مورد قسمتی که ایمیل وارد میشه توضیح بدید. ایمیل هایی که وارد میشه کجا میشه مشاهده کرد ؟؟؟

با سلام

مشاهده دمو

و اینم قالب

برای بار چندم:

اگر موردی را معرفی میکنید .مسئول هستید که به سئوالات شده پاسخ دهید

معمولا در این قالب ها از کامپوننت های خبرنامه ac و .. استفاده میشه (که باید نصبش کنید )

سلام

آقای رضا در مورد کامپوننتی که گفتید توضیح بدید . و بگید چطور میشه دانلودش کرد و چطور میشه متصلش کرد به جایی که در قالب ایمیل ها را قرار میدهند

در خود قالب برای قسمت ایمیل لینکی وجود دارد که ایمیل ها به آن ارسال میشود.طبیعتا برای اینکه ایمیل ها به جوملا ما ارسال شود ما باید لینک خودمان را با لینک فعلی جایگزین کنیم. راهنمایی کنید

قرار نیست جوابی ارسال بشه

من این قالب را دارم استفاده میکنم. فقط اینکه در قسمت وارد کردن ایمیل نمیدونم چطور باید ایمیل هایی که میزارن به محتویات جوملا من اضافه بشه. در صورتی که بصورت پیش فرض هر ایمیلی که میزارن به لینک خود شرکت سازنده قالب ارسال میشه...................

سلام اگه میشه نحوه تنظیمات روز شمار معکوس رو بگید ممنون میشم

درود و سلام

دوستان. قالب رو طبق روشهای معمول نصب کنید. از منوی افزونه ها و مدیریت قالبها قالب رو فعال کنید. روی استایل قالب کلیک کنید تمام تنظیمات اونجاست

دوست عزیز اگه برید تنظیمات قالب اونجا میتونید روز شمار رو تنظیم کنید.

میشه این قالب رو جوری تنظیم کرد که مثلا من الان قالب اصلی سایتم اماده شده و شمارش مثلا 1 روز مونده

میشه کاری کرده که وقتی زمان به صفر رسید قالب اصلی رو باز کنه و دیگه زمان رو نشون نده

میشه همچین کاری کرد ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری