samira afra

مشکل تاریخ در k2

15 پست در این موضوع

سلام دوستان

من k2 نصب کردم روی لوکالم به نت هم وصل هستم

اما k2 کار نمیکنه. مثلا ذخیره نمیشه.تاریخ سیستم رو هم عوض کردم اما بازم درست نشددددددددددددددد:auau:

کمک

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا مشکل شما تاریخ K2 هست

K2 به صورت پیش فرض از تاریخ فارسی استفاده نمی کنه و با استفاده از این روش می تونید تاریخ رو درست کنید و مطالبتون پس از ذخیره به خوبی نمایش داده می شه

K2 به صورت پیش فرض از تاریخ فارسی استفاده نمی کنه و با استفاده از این روش می تونید تاریخ رو درست کنید و مطالبتون پس از ذخیره به خوبی نمایش داده می شه

سلام و عرض ادب خدمت دوست گلم

مشکله تاریخه کی تو همچنان پابرجاست

و راه حل گفته شده تنها برروی یک زبانه بودن سایت و اونم زمانی که آپدیتی انجام نشه عمل میکنه . تنها راه حل اینه که من هروقت مطلبی رو ذخیره میکنم تاریخ ها رو پاک میکنم

البته مشکل تاریخ در جوملا 2.5 تنها مربوط به این افزونه نمیشه و افزونه های دیگه هم با تاریخ شمسی در 2.5 مشکل دارن

یاعلی

کمک کمک

k2 من روی هاست کار نمیکنه:(((

روی لوکال با عوض کردن تاریخ درست شد اما روی هاست باید چه کنم؟ اصلا وارد کامپوننت نمیشه :auau:

k2 من ورژنش 2.6.2 هست. این روش برای این ورژن هم جواب میده؟

k2 من ورژنش 2.6.2 هست. این روش برای این ورژن هم جواب میده؟

بله

به خوبی جواب می ده

من از آخرین نسخه k2 استفاده می کنم و مشکل خاصی ندارم...

500 - یک خطا رخ داده است

DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (624-1--1014 T_1C5) at position 0 (6): Unexpected character

برگشت به کنترل پنل

حالا این خطا رو میده-البته زبان ادمین فارسی هست وقتی انگلیسی میکنم درست میشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

500 - یک خطا رخ داده است

DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (624-1--1014 T_1C5) at position 0 (6): Unexpected character

برگشت به کنترل پنل

حالا این خطا رو میده-البته زبان ادمین فارسی هست وقتی انگلیسی میکنم درست میشه

مشکل برا تاریخ شمسی هستش

دوستان راهنماییای زیادی در این باره کردن ولی من بشخصه مشکلم حل نشد باهاش (در حالت استفاده از دو زبانه)

راهش اینه:

شما بذار زبان مدیریت رو رو انگلیسی

بعد بیا اون مطلب که ارور رو میده رو باز کن و بعدش تاریخ انتشار و ایجاد رو پاک کن و بعدش

زبانت رو برگردون به فارسی و از این به بعد هروقت خاصتی مطلبی رو اضافه و یا ویرایش کنی تاریخ ایجاد و انتشار رو پاک کن اینجوری هیچوقت بمشکل نمیخوری

ویرایش شده در توسط mohsen farahani

مشکل برا تاریخ شمسی هستش

دوستان راهنماییای زیادی در این باره کردن ولی من بشخصه مشکلم حل نشد باهاش (در حالت استفاده از دو زبانه)

راهش اینه:

شما بذار زبان مدیریت رو رو انگلیسی

بعد بیا اون مطلب که ارور رو میده رو باز کن و بعدش تاریخ انتشار و ایجاد رو پاک کن و بعدش

زبانت رو برگردون به فارسی و از این به بعد هروقت خاصتی مطلبی رو اضافه و یا ویرایش کنی تاریخ ایجاد و انتشار رو پاک کن اینجوری هیچوقت بمشکل نمیخوری

با این روش مشکل حل میشه اما تمام تنظیمات بهم میخوره مثلا جاهایی که قراره آخرین مطالب رو نشون بده

چون وقتی تاریخ رو پاک میکنم تاریخ جاری سیستم رو برمیداره

مثلا اگر من بخواهم یه مطلب قدیمی رو ادیت کنم ولی به عنوان مطلب جدید نیاره نمیشه :13::13:

شما مطمئن هستید که روش ذکر شده در این صفحه رو دقیقا عمل کردید؟

http://joomlaforum.ir/showthread.php...DB%8C%D8%AE-k2

اگه جوابتون مثبته و براتون ممکن هست یوزر و پس سایت رو پ.خ. کنید تا بررسی کنم

شخصا در این سایت از K2 و البته زبان فارسی در قسمت ادمین استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان عزیز من هم مشکل جدی با تاریخ این کامپوننت دارم.

1- من جوملا فارسی و درست با تاریخ شمسی رو نصب کردم.

2- کامپوننت K2 آخرین ورژن 2.5.6 رو از سایت خود K2 دانلود و نصب کردم.

3- پکیج فارسی ساز رو از سایت K2 دانلود و نصب کردم.

حالا وقتی یک مطلب ایجاد میکنم در قسمت تاریخ مشکل داره و در بخش کاربری سایت تاریخ رو به شکل (دوشنبه, 23 خرداد 775 00:00) نمایش میده... جالب همه تایپکهای مرتبط و آموزشهای رفع مشکل تاریخ رو بررسی کردم و نتیجه ای نگرفتم.. فکر کنم در ورژن جدید کمی کدها و پارامترها عوض شده... :heey:

دوستانی که وارد هستن لطفاً کمک کنید...

ویرایش شده در توسط mehrdad_andami

سلام دوستان عزیز من هم مشکل جدی با تاریخ این کامپوننت دارم.

1- من جوملا فارسی و درست با تاریخ شمسی رو نصب کردم.

2- کامپوننت K2 آخرین ورژن 2.5.6 رو از سایت خود K2 دانلود و نصب کردم.

3- پکیج فارسی ساز رو از سایت K2 دانلود و نصب کردم.

حالا وقتی یک مطلب ایجاد میکنم در قسمت تاریخ مشکل داره و در بخش کاربری سایت تاریخ رو به شکل (دوشنبه, 23 خرداد 775 00:00) نمایش میده... جالب همه تایپکهای مرتبط و آموزشهای رفع مشکل تاریخ رو بررسی کردم و نتیجه ای نگرفتم.. فکر کنم در ورژن جدید کمی کدها و پارامترها عوض شده... :heey:

دوستانی که وارد هستن لطفاً کمک کنید...

ابتدا آخرین نسخه K2 رو نصب کنید و فایل فارسی رو از هر منبعی که خواستید دانلود و نصب کنید

سپس با استفاده از راهنمایی موجود در این پست اقدام به رفع مشکل تاریخ K2 کنید.

به همین سادگی...

ابتدا آخرین نسخه k2 رو نصب کنید و فایل فارسی رو از هر منبعی که خواستید دانلود و نصب کنید

سپس با استفاده از راهنمایی موجود در این پست اقدام به رفع مشکل تاریخ k2 کنید.

به همین سادگی...

ممنون درست شد در ورژن 2.5.6 k2 درست کار میکنه....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری