Morteza Fard Saffari

:: چه قالبی دوست داری بگو طراحی کنم ::

29 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان گل جوملا فرومی

13 اسفند روز تولد منه بنابر این و بنابر هدیه ای که من میخواستم به همه شما عزیزان بدم در روز تولدم تصمیم گرفتم 1 قالب بنابر نظر ها و در خواست های شما با کیفیت عالی طراحی کنم و در اختیارتون قرار بدم. اونم به صورت رایگان البته به جز این هدایای دیگه هم خواهم داشت برای تموم جوملا کاران ولی خوب این نیاز به نظرات شما دوستان داره تا آماده بشه

پس از امروز که 91/10/27 لغایت 91/11/10 که روز ولادت حضرت محمد ( ص ) و اما صادق ( ع ) و همینطور روز انتشار رسمی مجموعه سایت های ایرانی هست وقت دارید که نظر های خودتون رو بگید تا بر طبق کل این نظر ها قالب طراحی بشه

نظر های شما می تونه در مورد همه چی باشه مثل :

1- تعداد پوزیشن ها

2- گرافیک قالب مثل رنگ بندی و استایل ها و جلوه های دیگه و ...

3- و ...

در ضمن یه چیزی قابل ذکر هست که بگم از بابت مرورگر IE هم دیگه نگران نباشین و اقتضای حالش رو نکنین که تو نسخه جدیدش که همراه با ویندوز 8 ارائه کرد از تموم خاصیت های فوق العاده CSS که قبلا پشتیبانی نمیکرد ، پشتیبانی میکنه و در ضمن اون هایی که نسخه 8 به پایین این مرورگر رو استفاده میکنن هم دیگه بذار کنار اون چیزی که بهش نمیشه حتی مرورگر گفت و اگرم سیستم هاشون ضعیفه سیستم هاشون رو به روز رسانی کنن که این قالب برای اون مروگر ها بهینه نمیشه ولی تا مدتی دیگه آموزشی ارائه خواهد شد که این کار رو خودشون بتونن انجام بدن

خوب پس همین الان زنگ تایمر به صدا در اومده و من منتظر نظرات شما خواهم بود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام....

پیشاپیش تبریک میگم.

کار خوبی میشه صد در صد.

ایده آرشیو سایتهای ایرانی هم ؛ ایده ی خوبیه و نفسش کار نوئیه؛ ایشالله که با استقبال همگی روبرو میشه و رکورد خوب دیگه از جوملا در ایران باقی میمونه ....

موفق باشی و سربلند همشهری جان:5:

giftتی جانا قوربانgift

من با توجه به کم بودن قالب های اداری و سازمانی که مناسب سلایق ایرانی ها باشه یک قالب سازمانی را پیشنهاد می کنم.

البته این قالب با توجه به گستره فعالیت های مختلف سازمان ها و ادارات باید با یک طرح بسیار کامل طراحی شود تا هر گونه کمی و کاستی را برطرف نماید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام....

پیشاپیش تبریک میگم.

کار خوبی میشه صد در صد.

ایده آرشیو سایتهای ایرانی هم ؛ ایده ی خوبیه و نفسش کار نوئیه؛ ایشالله که با استقبال همگی روبرو میشه و رکورد خوب دیگه از جوملا در ایران باقی میمونه ....

موفق باشی و سربلند همشهری جان:5:

giftتی جانا قوربانgift

سلام عزیز دل

خسته هم نباشی

ممنون بابت تبریکت

امیدوارم که چیزی بشه که همه دوست داشته باشن

:yoho:تی فدا

من با توجه به کم بودن قالب های اداری و سازمانی که مناسب سلایق ایرانی ها باشه یک قالب سازمانی را پیشنهاد می کنم.

البته این قالب با توجه به گستره فعالیت های مختلف سازمان ها و ادارات باید با یک طرح بسیار کامل طراحی شود تا هر گونه کمی و کاستی را برطرف نماید.

اول : سلام

دوم : تشکر میکنم بابت منظرت آقا محمد مهدی

سوم : میشه در مورد سلایق ایرانی بیشتر توضیح بدی

در ضمن یه چیز دیگه هم که باید گفته بشه ما اینقدر سازمان داریم تو ایران که اگه بخوایم برای همه بهینش کنیم یه سال فقط باید بریم سازمان های مختلف رو بشناسیم

راستی یه چیزی هم هست که میخواستم بگم که طبق تحقیق هایی که من به عمل آوردم قالب های زیر برای جوملا رایگان دیده نشده یا اگه هم بوده خیلی ضعیف کار شده بودن

1- قالب مهد کودک ها و مدارس ابتدائی

2- قالب سازمان های هواپیمایی

3- قالب های شیک و درماتیک ( منظورم رو اگه فمیده باشید این سبک تو قالب های خارجی قیمت های بالا و طرفدار های زیادی دارن )

4- قالب های موزیک ( البته به این علت که کمتر سایت موزیک دیده میشه که با جوملا زده بشه به خاطر انعطافی که نیوک برای این کار داره )

5- قالب های فانتزی هم اصلا دیده نمیشه

6- و ... که زیادن ولی همه الان یادم نمیاد

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

باسلام و عرض تبريك

پيشنهاد من : يه قالب همه فن حريف و چند منظوره براي طراحي همه نوع سايت :4d564ad6:compat_25compat_30

سلام ماهان جان و خسته نباشيد

پيشاپيش تولدت مبارک و بگم که ما چقد دوستان بدي هستيم که بجاي اينکه ما هديه بديم شما داريد اين کارو ميکنيد

در مورد اينکه با سليقه همه سازگار باشه بايد گفت تو (و هيچ کس ديگه) نميتونه چيزي (قالبي) طراحي کنه که تمام سلايق و استفاده ها رو پوشش بده اونم در مورد قالب که بسيار متنوع و از نظر وبمسترها بسيار سليقه اي هست. پس وقت و ذهنت رو روي اينکه تمام نظرات رو پوشش بده و يا براي کاربردهاي مختلف جواب بده تلف نکن. چون حتي قالبهاي تخصصي براي فلان کار رو وبمستر مياد استفاده ميکنه و کلي تغييرات ميده تا بشه اوني که بخواد حداقلش رنگ رو تغيير ميده.

به نظر من زوم کن روي قالبي که بيشتر سايتهاي ايراني در اون موردها هستند (مثلا خبري يا علمي يا سرگرمي) يکي از اينا رو انتخاب کن و براي اينکه جامع باشه بيا از چندين ترکيب رنگ استفاده کن تا قابليت انتخاب رنگ داشته باشه واسه استفاده کننده. حتي توي افکتها هم بنظر من حق انتخاب ايجاد کن چون مثلا توي سايتهاي سرگرمي افکتهاي زيادي باشه زيباست اما توي سايت علمي شايد سايت رو سبک کنه و بايد کمي کلاسيکتر باشه.

در مورد پوزيشن ها و تعدادشون هم من پيشنهاد ميکنم از تکنيک پوزيشن گروپ استفاده کن تا کارايي قالبت بيشتر بشه و با اين جالت ميتوني يک قالب طراحي کني اما براي کاربردهاي مختلف و رنگهاي مختلف

اميدوارم کاري خوبي از آب در بياد که حتما با تلاش شما اين اتفاق ميفته.

راستي: اين قصه آرشيو سايتهاي ايراني چيه؟ من در جريان نيستم

باسلام و عرض تبريك

پيشنهاد من : يه قالب همه فن حريف و چند منظوره براي طراحي همه نوع سايت :4d564ad6:compat_25compat_30

سلام دوست من خسته نباشی و ممنون از نظرت ولی خواهش میکنم که یکم محدودش کن بابا به خدا نمیشه یه قالب زد که همه نوع سایت رو ساپورت کنه اینجوری باید 1 میلیون خط کد بنویسم که هرکس خواست یه سایتی راه بندازه کلاس مربوط به اون رو اجرا کنه ولی آخه این که نمیشه امکانش نیست چون هم کد اضافه سرعت لود قالب رو پایین میاره بعدا میشه عین یه استفاده از فریم ورکی برای قالب که بلد نباشی یه سری کد ها رو محدود کنی و یه سری امکانات رو غیر فعال کنیو این هر بار با قالب لود بشه با اینکه در قالب ازشون استفاده نمیکی

خوب میشه خودتون بگید چنینی قالبی از نظر شما چه ویژگی هایی داره ؟

سلام ماهان جان و خسته نباشيد

پيشاپيش تولدت مبارک و بگم که ما چقد دوستان بدي هستيم که بجاي اينکه ما هديه بديم شما داريد اين کارو ميکنيد

در مورد اينکه با سليقه همه سازگار باشه بايد گفت تو (و هيچ کس ديگه) نميتونه چيزي (قالبي) طراحي کنه که تمام سلايق و استفاده ها رو پوشش بده اونم در مورد قالب که بسيار متنوع و از نظر وبمسترها بسيار سليقه اي هست. پس وقت و ذهنت رو روي اينکه تمام نظرات رو پوشش بده و يا براي کاربردهاي مختلف جواب بده تلف نکن. چون حتي قالبهاي تخصصي براي فلان کار رو وبمستر مياد استفاده ميکنه و کلي تغييرات ميده تا بشه اوني که بخواد حداقلش رنگ رو تغيير ميده.

به نظر من زوم کن روي قالبي که بيشتر سايتهاي ايراني در اون موردها هستند (مثلا خبري يا علمي يا سرگرمي) يکي از اينا رو انتخاب کن و براي اينکه جامع باشه بيا از چندين ترکيب رنگ استفاده کن تا قابليت انتخاب رنگ داشته باشه واسه استفاده کننده. حتي توي افکتها هم بنظر من حق انتخاب ايجاد کن چون مثلا توي سايتهاي سرگرمي افکتهاي زيادي باشه زيباست اما توي سايت علمي شايد سايت رو سبک کنه و بايد کمي کلاسيکتر باشه.

در مورد پوزيشن ها و تعدادشون هم من پيشنهاد ميکنم از تکنيک پوزيشن گروپ استفاده کن تا کارايي قالبت بيشتر بشه و با اين جالت ميتوني يک قالب طراحي کني اما براي کاربردهاي مختلف و رنگهاي مختلف

اميدوارم کاري خوبي از آب در بياد که حتما با تلاش شما اين اتفاق ميفته.

راستي: اين قصه آرشيو سايتهاي ايراني چيه؟ من در جريان نيستم

سلام داداش ممنون از نظر و تبریکت بابا آخه قالب الان تو نت زیاده ولی در بعضی موارد مثل همون هایی که گفتم اصلا قالب نیست مثلا میشه تعدادی از دوستان خواستن سایت های خوبی بزنن که رایگان فعالبت کنه ولی قالب خوبی در اون بخش نیست که رایگان باشه به همین منظوره که از بچه ها نظر خواهی شد تا بهترین بخش برای طراحی قالب با بهترین ویژگی ها انتخاب بشه

و مجموعه یه سری فکر باشه که یه قالب زیبا از آب در بیاد چون همیشه چنتا فکر بهتر از یه فکر کار میکنه

واسه اون مجموعه هم که اگه خدا بخواد داریم تمم ساتهای ایرانی رو ساماندهی میکنیم یعنی ما یه هاست نامحدود با یه هزینه که خودم متقبل شدم تهیه کردیم و تا جایی که باشه اول تیم متخصصی در زمینه های مختلف دور هم جمع میکنیم و در اختیارشون هاست قرار دادیم که تحت یه دامنه همه سایت هایی رو باسزن که مرجع باشه و در نهایت هم بهترین سایت هایی که تو سزح نت در زمینه های مختلف هست که واقعا تیم عالی داره اونجا قرار میگیره به عنوان عضو اختیاری که هر کس نیاز به سایت خاصی در زمینه خاصی داشته باشه بره به مجموعه و از اونجا خیلی راحت مثل یه فروشگاه که همه چی داره استفاده کنه

مثلا تیم انجمن جوملای ایران به عنوان یه عضو افتخاری هست که اگه به ما رخصت بدن اسمشون به عنوان بهترین تیم پشتیبانی جوملا درج بشه در خانواده

و کلا میگردیم و بهترین ها رو از باقی جدا میکنیم و به همه معذفی میکنیم حتی اگه زیاد معروف نباشن چون همیشه معروف ها بهترین نیستن و خیلی ها اون گوشه کنار بهترین سواد رو با کمترین امکانات دارن

موفق باشی عزیز

سلام ماهان جان

پیشا پیش تولدت مبارک

اگر امکان داشت یه قالب برای سایت املاک بزن

تو این سایت مموعه سایتهای ایرانی، از چی استفاده کردید، css هستش یا افزونه خاصی است ؟

ماهان جان روی موضوع قالب کار نکن .. روی سبک و استاندارد قالب کار کن . مثلا سایت خودتو که دیدم ، قالبش منحصر به فرده و ایجاد چنین قالب های توی جوملا خیلی دشوار و وقت گیره و ارزشمنده .

به موضوع کار فکر نکن .. به کیفیت و تک بودن فکر کن . پارامترهایی تعیین کن که بتونن خودشون گرافیک رو راحت با خواسته خودشون تغییر بدن .. ولی استفاده از جی کوئری + html5 میتونه خیلی ایده های قشنگی بده .

از فریم ورک ها هم استفاده نکن . خودت استارت رو بزن برو جلو .

سلام ماهان جان

پیشا پیش تولدت مبارک

ممنون دوست گلم بابت تبریک و نظرت. خوب طرح خاصی هم در نظرتون هست یا نه ؟

عزیز شما دومین نفری هستین که قالب سایت املاک طلب میکنین ولی ایا چیز خاصی مد نظرتون هست ؟ مثلا طرح پوزیشنی یا چیزی چون که قراره قالبی که زده میشه بر اساس چیزی باشه که همه دوستان میخوان

تو این سایت مموعه سایتهای ایرانی، از چی استفاده کردید، css هستش یا افزونه خاصی است ؟

عزیز دل من همش از css3 استفاده شده از هیچ افزونه خاصی استفاده نشده

ماهان جان روی موضوع قالب کار نکن .. روی سبک و استاندارد قالب کار کن . مثلا سایت خودتو که دیدم ، قالبش منحصر به فرده و ایجاد چنین قالب های توی جوملا خیلی دشوار و وقت گیره و ارزشمنده .

به موضوع کار فکر نکن .. به کیفیت و تک بودن فکر کن . پارامترهایی تعیین کن که بتونن خودشون گرافیک رو راحت با خواسته خودشون تغییر بدن .. ولی استفاده از جی کوئری + html5 میتونه خیلی ایده های قشنگی بده .

از فریم ورک ها هم استفاده نکن . خودت استارت رو بزن برو جلو .

سلام نیما جان استاد گل خودم که باعث شدی برم طراحی قالب رو با هزار دردسر یاد بگیرم و بشم طراح قالب جوملا

بهت مدیونم و بابت نظرتم اینجا ممنون چشم بروی چشم

سعی خودم رو میکنم که حتما همه از این کار راضی باشن مخصوصا خودت

درود

امیدوارم هر روز در زندگی دوباره متولد بشی . :35::35::ds6a5d:gift:thanks::25:

یک قالبی بزن که شروع یک حرکت متفاوت و جدید در زندگیت باشه . نه برای من یا کس دیگه بلکه برای هدف بزرگی که داری.

ویرایش شده در توسط farsiwebhost.com

سلامممممممم

مـــــــــــــاهــــــــــــان جــــان

:35:تــــــــــولــــــــــــــدتـــــ مــــــــــبـــــــــــارکــــــــــــــــ:35:

من هم با آقا نیما موافقم قالب باید از تکنولوژی های روز وب بهره ببره HTML5+CCS3+jQuery که یه قالب با سرعت لود بالا جذاب از لحاظ زیبایی باشه

که بترکونـــــــــــــــــــه

موفق باشییییییییییییی بازم تولدت مبارککککککککککککککککککک:35::35:[h=3][/h]

درود

امیدوارم هر روز در زندگی دوباره متولد بشی . :35::35::ds6a5d:gift:thanks::25:

یک قالبی بزن که شروع یک حرکت متفاوت و جدید در زندگیت باشه . نه برای من یا کس دیگه بلکه برای هدف بزرگی که داری.

ممنون ازت بابت نظرت نمیدونم در جوابت چی باید بگم ولی تشکر میکنم و میگم بروی چشم و با دیده منت حرفت رو پذیرا شدم

سلامممممممم

مـــــــــــــاهــــــــــــان جــــان

:35:تــــــــــولــــــــــــــدتـــــ مــــــــــبـــــــــــارکــــــــــــــــ:35:

من هم با آقا نیما موافقم قالب باید از تکنولوژی های روز وب بهره ببره HTML5+CCS3+jQuery که یه قالب با سرعت لود بالا جذاب از لحاظ زیبایی باشه

که بترکونـــــــــــــــــــه

موفق باشییییییییییییی بازم تولدت مبارککککککککککککککککککک:35::35:[h=3][/h]

سلام دوست گلم به روی چشم من هم به نیما جان گفتم حتما راضیش میکنم البته امیدوارم که پیشش رو سیاه نشم

با این وضع و اوضاع کارم در اومده باید شبانه روز رو قالب کار کنم تا تو اون چند روز قالب برسه و آماده بشه

سلام ماهان جان اول از همه پیشاپیش تولدتون رو تبریک میگم ایشالله همیشه در همه مراحل زندگی موفق باشی

دوم هم که در مورد قالب به نظر منم همانطور که دوستان گفتن بیشتر از موضوع قالب اون نوع اوری و ایده ای که در قالب به کار میبری مهمه

یه کاری انجام بدی که طرح جدید و ایده جدیدی برای ارائه داشته باشه که مطمئنا با برنامه ریزی و خلاقیت میتونید انجامش بدید

موفق و پایدار باشید

سلام

1 - منوی اون fixed باشه

2 - لاگین و ثبت نام اون به صورت پاپ آپ باشه

3 - width بهشه قالب

4 - منوی اون سراسر قالب رو بگیره و همینطور مطالب

5 - برای موبایل و تبلت هم هماهنگ باشه

6 - در هدرش یک موقعیت ماژول داشته باشه

7 - موقعیت ماژول هاش زیاد و عالی باشه ( در اطراف هر کدام 2 عدد که یکی از بالا تا گایین باشه یکی هم به ادازه مطالب باشه در قسمت بالای مطالب هم به صورت سرارسری ماژول باشه هم به صورت اینکه فقط بالای مطالب باشه در بالا این ها هم یدونه ماژول سرار سری در فوتر هم که مثل بالا ماژول باشه)

8 - html 5 + jquery

9 - سازگار با internet explorer هم باشه

10 - رنگ و طرح سایت

سلام ماهان جان اول از همه پیشاپیش تولدتون رو تبریک میگم ایشالله همیشه در همه مراحل زندگی موفق باشی

دوم هم که در مورد قالب به نظر منم همانطور که دوستان گفتن بیشتر از موضوع قالب اون نوع اوری و ایده ای که در قالب به کار میبری مهمه

یه کاری انجام بدی که طرح جدید و ایده جدیدی برای ارائه داشته باشه که مطمئنا با برنامه ریزی و خلاقیت میتونید انجامش بدید

موفق و پایدار باشید

سلام صابر جان دوست گلم

عزیز ممنون بابت لطفی که به من کردی و نظر گذاشتی تشکر هم میکنم بابت تبریکت و همینطور شما هم موفق باشی

به جان خودم منظور من از نظر دادن همه فقط موضوع نبود من میخواستم علایق جوملا کار ها رو بفهمم مثلا که چه سبک قالبی رو بیشتر دوست دارن یا با چه رنگ بندی هایی عجین ترن و یه سری از این موارد این موضوع قالب نونی بود که ناخواسته تو کاسه ما موند

ولی چشم بروی چشم سعی میکنم یه چیزی بزنم که نو آوری توش به کار رفته باشه

سلام

1 - منوی اون fixed باشه

2 - لاگین و ثبت نام اون به صورت پاپ آپ باشه

3 - width بهشه قالب

4 - منوی اون سراسر قالب رو بگیره و همینطور مطالب

5 - برای موبایل و تبلت هم هماهنگ باشه

6 - در هدرش یک موقعیت ماژول داشته باشه

7 - موقعیت ماژول هاش زیاد و عالی باشه ( در اطراف هر کدام 2 عدد که یکی از بالا تا گایین باشه یکی هم به ادازه مطالب باشه در قسمت بالای مطالب هم به صورت سرارسری ماژول باشه هم به صورت اینکه فقط بالای مطالب باشه در بالا این ها هم یدونه ماژول سرار سری در فوتر هم که مثل بالا ماژول باشه)

8 - html 5 + jquery

9 - سازگار با internet explorer هم باشه

10 - رنگ و طرح سایت

سلام دوست من

خوب مثلینکه بالاخره یکی اومد قشنگ پرده دلش رو باز کرد و گفت که آقا من چی نیاز دارم

خوبدوست گلم در جواب شما میگم چشم سعی میکنم که این موارد گفته شده توسط شما رو لحاظ کنم

ولی از طرفی خیلی از این موقعیت های نام برده توسط شما استفاده ای نداره و اضافه هستن معمولا و زیاد کردن موقعیت ها و بیش اندازه بودنشون هم سرعت لود قالب رو پایین میاره

برای مرورگر اینترنت اکسپلورر هم که گفتید دیگه در نسخه جدیدی نیاز به بهمینه سازی نداره والان از تموم قابلیت هایی CSS3 و HTML5 پشتیبانی میکنه برای نسخه های پایین تر هم نمیشه کار کرد چون از خاصیت های CSS3 پشتیبانی نمیکنن البته قالب رو طوری می نویسم بهم نریزه ولی نمیشه ظاهرش رو چون اکثرا با css نوشته میشه توی اینترنت اکسپلورر های نسخه های قدیمی تر هم همونطوری نمایش داد که در باقی مرورگر ها نمایش پیدا میکنه

برای تبلت و موبایل ها هم اگه برسیم چشم حتما بهینه میکنیم

من که میگم قالب برای سایتهای مذهبی خیلی کمه بهتره قالب مذهبی زده بشه...:auizz3ffy9vla57584x

من که میگم قالب برای سایتهای مذهبی خیلی کمه بهتره قالب مذهبی زده بشه...:auizz3ffy9vla57584x

نوین جان سلام و ممنون از نظرت

عزیز قالب های مذهبی کمه درسته ، ولی به نظرت مثلا یه قالب مذهبی چه ویزگی هایی داشته باشه مثل پوزیشن ها و رنگ بندی ها و اینا رو هم بنویس . اینجوری میشه قالب مورد نظر طوری نوشته بشه مثلا پوزیشن هاش و چیز های دیگه که به سبک های بیشتری از قالب بخوره و فقط یه تغییر کوچیک توسط شما رو نیاز داشته باشه

موفق باشی و پیروز

ماهان جان به نظرم قالب مذهبی باید یه ترکیب رنگی داشته باشه هم بشه رمضان-هم ماه محرم و هم روز عادی استفاده کرد !! مثلا ما از رنگ سیاه استفاده کنیم مخصوص محرم و صفر میشه پس خوب نیست-بیایم از رنگ هایی استفاده کنیم خوب باشه مثلا سبز -آبی و... من خیلی دوس دارم قالب موقعیت هم زیاد داشته باشه

ماهان جان به نظرم قالب مذهبی باید یه ترکیب رنگی داشته باشه هم بشه رمضان-هم ماه محرم و هم روز عادی استفاده کرد !! مثلا ما از رنگ سیاه استفاده کنیم مخصوص محرم و صفر میشه پس خوب نیست-بیایم از رنگ هایی استفاده کنیم خوب باشه مثلا سبز -آبی و... من خیلی دوس دارم قالب موقعیت هم زیاد داشته باشه

بله ممنون از نظر مجددتون چشم منتظر می مونیم ببینیم بقیه چه نظر هایی میدن که در مجموعه یه جمع بندی کنیم و نتیجه نهایی برای طراحی قالب رو اعلام میکنیم بعدا

بازم اگه نظری بود گوش شنوا داریم که بشنویم

:25:با سلام

ماهان جان مبارکه :))

من نظر دوستان رو خودنم خوبه :)) ولی فلن چون بنده تو اون مورد نیازمدم گزینه 1 رو میگم :) سایت مهدکودک

gift

در مورد قالب مذهبی یک مطلب بگم اونم اینه تا حالا هر چی قالبه مذهبی زدشه شده شخصآ هیچ کدام قابل پسند نبودن به جز یکی 2 مورد

اگه قصد زدن قالب مذهبی داری بگو یه تحقیق کلی برات انجام بدم ( از یه چند تا موسسه مذهبی برات میرم تحقیق میکنم ) قبلآ هم در مورد یه

سایتا مذهبی اگه یادت باشه سوالاتی کردم و اطلاعتی در مورد ویژگی های سایت های مذهبی جمع کردم ولی اگه قصد زدن سایت مذهبی

داشتی بگو تکمیل ترش کنم

با تشکر از دوستان بخصوص شما دوست عزیز خودم

ویرایش شده در توسط ali1234

:25:با سلام

ماهان جان مبارکه :))

من نظر دوستان رو خودنم خوبه :)) ولی فلن چون بنده تو اون مورد نیازمدم گزینه 1 رو میگم :) سایت مهدکودک

gift

در مورد قالب مذهبی یک مطلب بگم اونم اینه تا حالا هر چی قالبه مذهبی زدشه شده شخصآ هیچ کدام قابل پسند نبودن به جز یکی 2 مورد

اگه قصد زدن قالب مذهبی داری بگو یه تحقیق کلی برات انجام بدم ( از یه چند تا موسسه مذهبی برات میرم تحقیق میکنم ) قبلآ هم در مورد یه

سایتا مذهبی اگه یادت باشه سوالاتی کردم و اطلاعتی در مورد ویژگی های سایت های مذهبی جمع کردم ولی اگه قصد زدن سایت مذهبی

داشتی بگو تکمیل ترش کنم

با تشکر از دوستان بخصوص شما دوست عزیز خودم

ببخش علی جان من پیامت رو ندیده بودم که اینجا گذاشته بودی بله چشم حتما

در مورد قالب مهد کودک هم یگم که من در حال آماده سازی یه قالب مهد کودک هستم و اون رو مجزا از این قالب به زودی انتشار میدم البته این قالب مهد کودک متناسب با یکی از قالب ها تجاری خارجی داره زده میشه که انشاالله مورد قبول همه بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری