bi.bi

راهنمایی در باره گوگل آنالیتیک

8 پست در این موضوع

با سلام

از دوستان یه سوال داشتم در رابطه با گوگل آنالیتیک

چند روزه سایت رو ثبت و وری فای کردمدر گوگل وب مستر و آنالیتیک

اما تعداد بازدید سایت رو ۱ نشون می ده در صورتی که در وبگذر تقریبا روزی ۱۰۰ تا بازدید داره

از یه پلاگین هم برای ثبت ای دی آنالیتیک استفاده کردم

حالا می خواستم بپرسم اعداد مربوط به گوگل آنالیتیک چرا ۱ بازدید رو نشون می ده و تغییر نمی کنه!!!!!!!۱

باتشکر از دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

و همین طور می خواستم بدونم اگه از پلاگین استفاده نکنم

کدی که گوگل آنالیتیک می ده رو دقیقا باید کجا بزارم

متاسفانه دسترسی به گوگل آنالیز در ایران بسته شده و عملا هیچ بازدیدی برای شما نمایش داده نمی شه

شخصا از گوگل آنالیز استفاده می کردم. ولی بعد از بسته شدن سایت به روی کاربران ایرانی از کامپوننت joomla watch استفاده می کنم (دمو)

متاسفانه دسترسی به گوگل آنالیز در ایران بسته شده و عملا هیچ بازدیدی برای شما نمایش داده نمی شه

شخصا از گوگل آنالیز استفاده می کردم. ولی بعد از بسته شدن سایت به روی کاربران ایرانی از کامپوننت joomla watch استفاده می کنم (دمو)

با سلام

ممنون از پاسختون

با فیلتر شکن در گوگل آنالزور ثبت کردم سایتو

یعنی کسانی که با فیلتر شکنم هم میان تو سایت، در نظر گرفته نمی شن؟

من دارم کار می کنم دوست عزیز مشکلی نداره اما به دلیل مسدود شدن تکیه گاه خوبی نیست

با سلام

ممنون از پاسختون

با فیلتر شکن در گوگل آنالزور ثبت کردم سایتو

یعنی کسانی که با فیلتر شکنم هم میان تو سایت، در نظر گرفته نمی شن؟

کسانی که با فیلترشکن به سایتتون مراجعه می کنن آی پی اون کشور که فیلترشکن رو ارایه می کنه تو سیستم گوگل آنالیز ثبت می شه و عملا نمایش کاربران براساس موقعیت جغرافیایی قابل استناد نخواهد بود.

بنا به پیشنهاد mrshir بهتره تا مشخص شدن وضعیت گوگل آنالیز در ایران (برای ایران) از یک سیستم آمارگیر دیگری استفاده کنید...

سلام دوست عزیز من هم دقیقا همین سوال رو دارم و اینکه این دمویی که دادید اون کد رو که میده دقیقا باید کجا بزارم و اینکه این کار بهتره به نظرتون؟یعنی دیگه نمیخواد سایت رو توی گوگل آنالیتیک ثبت کنیم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری