samira afra

درخواست کامپوننت En Masse

13 پست در این موضوع

سلام دوستان

من کامپوننت خرید گروهی En Masse رو برای جوملا 2.5 میخام. اما چیزی پیدا نکردم. یا لینک های دانلود خرابه یا اینکه باید پول پرداخت کنم بابتش:5:

حتما باید ازش استفاده کنم.اگه لینک سالم برای دانلود میشناسید ممنون میشم کمکم کنید:ds6a5d:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

افزونه های تجاری به صورت عمومی در این انجمن پشتیبای نمیشه

بعید میدونم بتونید نسخه نال شده اون رو برا 2.5 پیدا کنید

من برای جوملا 1.5 ، 1.6 و 1.7 رو دارم

اگه خواستید پیام خصوصی بدید

موفق باشید

حالا اگه برای 2.5 ام نبود اشکال نداره.

چون من از جایی دانلود کردم واسه 1.7 اما درست کار نمیکنه:((((((

رو هر ورژنی از جوملا نصب شه ام خوبه

سلام samira afra من نسخه 3.1 رو برای جوملا 2.5 و 3 دارم خواستید پیام خصوصی بدیدتا براتون ایمیل بزنم.

سلام samira afra من نسخه 3.1 رو برای جوملا 2.5 و 3 دارم خواستید پیام خصوصی بدیدتا براتون ایمیل بزنم.

خیلی ممنون میشم ازتون

همین الان پ خ میکنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

افزونه تجاری هست و باید لایسنسش خریداری بشه...

من کامپوننت خرید گروهی En Masse رو برای جوملا 2.5 میخام. اما چیزی پیدا نکردم. یا لینک های دانلود خرابه یا اینکه باید پول پرداخت کنم بابتش5.gif

حتما باید ازش استفاده کنم.اگه لینک سالم برای دانلود میشناسید ممنون میشم کمکم کنیدds6a5d.gif

یه گپ دوستانه :

واقعا چرا ایقدر خودتون رو دردسر میدید؟؟

مطمئن هستم بالای 1-2 دو هفته درگیر پیدا کردن لینک دانلود ، افزونه و نالش و نصب کردنش و خراب بودنش و....هستید. (شک ندارم!!!)

کارتون هم که میخواید انجام بدید، طبیعتا کار ارزونی نیست و حداقلش 1-2 میلیون از مشتری دریافتی خواهید داشت.

خب خودتون بشینین یه کم سبک و سنگین .ایا واقعا اگه 200-300 تومن پول لایسنس بدید. به جایی از این عالم بر میخوره؟

واقعا لذتی نداره از اینکه یه محصول سالم و درست رو استفاده میکنین؟

واقعا میکنین لایسنس خریدن ، ضرره؟ خب شما الان اینهمه وقتتون رو باید هدر بدین خب توی همین مدت یه سایت دیگه میتونستید طراحی کنید و به مشتری تحویل بدید. ولی اونو برای پیداکردن و تست کردن دانلود کردن افوزنه نال صرف میکنید!!!

خب هرکاری ؛ یک مایه ای داره دیگه! قرار نیست که از تومنی که در میاریم.تمامً تو جیب خودمون بره که!

میدونم حرفام تاثیری نداره ، طبق معمول..اما خب چه کنیم مبجوریم بگیم.یک گوش شنوا هم پیدا بشه، بسه مونه!!!heey.gif!book]heey.gif

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

دوست گرامی سلام

بنده هم دنبال این کامپوننت هستم (یا کامپوننت مشابه) از کجا تهیه کنم سایت اصلی نسخه انگلیسی را ارائه کرده و بعلاوه ماژوها و پلاگینهای کاربردی آن همچون پلاگین پرداخت را نیز نیاز دارم . اگر ممکن است راهنمایی فرمایید . هزینه هم تا حد معقول مشکی ندارد.

دوست گرامی سلام

بنده هم دنبال این کامپوننت هستم (یا کامپوننت مشابه) از کجا تهیه کنم سایت اصلی نسخه انگلیسی را ارائه کرده و بعلاوه ماژوها و پلاگینهای کاربردی آن همچون پلاگین پرداخت را نیز نیاز دارم . اگر ممکن است راهنمایی فرمایید . هزینه هم تا حد معقول مشکی ندارد.

دوست عزیز با آقای مهندس مردان زاده ارتباط برقرار کنید لایسنس اصلی برنامه را براتون تهیه می کنند .

سایت افزونه ها

در قسمت نیازمندیهای تجاری انجمن تاپیک بزنید دوستان راهنمایی می کنن

سلام

سایت افزونه ها دیگه بالا نمیاد چطور می تونم تهیه کنم؟

باسلام

در حال تغییر سرور ایران به اروپا هستیم.

در صورت نیاز از طریق پیام خصوصی انجمن در ارتباط باشید.

دوست عزیز.

موفق و سربلند و پایدار باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری