شاهین

آموزش برگرداندن فول بک آپ به سایت

24 پست در این موضوع

سلام . از سایتم فول بک آپ گرفتم چطور اونو برگردونم.لطفا راهنمایی کنید.

ممنون:33:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

شما نمیتونید فول بکاپ رو برگردونید!!

باید اونو در اختیار مدیر هاستتون بگذارید و از اونها بخخواین که براتون انجام بدند.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

1 کاربر پسند دیده است

مدیره هاست برای این کار از من مبلغی رو می خواد .

آیا همه جا همینطوره ؟

یا باید رایگان انجام بدن ؟

بسته به قوانین و سیاست های اون شرکت داره. بعضی ها هم رایگان انجام میدن

من از سایت فارسی وب هاست هاست تهیه کردم .

الان بکاپ رو بهم دادن و میگن خودت برش گردون .

خودشون 85 هزار تومن هزینه می خوان .

من از سایت فارسی وب هاست هاست تهیه کردم .

الان بکاپ رو بهم دادن و میگن خودت برش گردون .

خودشون 85 هزار تومن هزینه می خوان .

درود

بعضی از هاست ها زیر بار برگرداندن بکاپ میرن و بعضی نه . الان فایل بکاپی که به شما دادن به چه صورت هست ؟ پسوند فایل چیه ؟

سلام و خسته نباشید

دلیل اینکه خودمون نمی تونیم فول بک آپ رو برگردونیم چیه؟؟

دلیلش دسترسی پایین شما به هاست هستش. اجرا گذاشتن بک آپ یکی از وضایف هاستینگ هستش . هاستینگ به کاربرا اجازه اجرای بک آپ رو نمیدن

مرسی از شما دوست عزیز

میشه واضح تر راجع به دسترسی ها صحبت کنید که من بتونم هاستینگ رو قانع کنم که وظیفه ی اوناست

ببینید بعضی چیز ها مثل نصب افزونه i on cube یا فعال سازی افزونه zip برعهده هاستینگه . شما حق ورود به بعضی از قسمت هارو ندارید . یعنی اصلا بعضی از قسمت هارو نمیتونید ببینید اما مدیرهاستینگ میتونه ببینه و بهش وارد بشه. فکر نمیکنم نیازی باشه قانعشون کنید. یک تیکت بدید که فول بک آپ رو برگردونن خودشون بر میگردونن. من با شرکت های هاستینگ زیادی کار کردم . صابقه نداشته برای برگردونن بک آپ بخان اذیتت کنن

مرسی خیلی ممنون

والا من فیلمی دارم واسه این هاست

رو یه سرور ویندوزی بود سایتمون انتقال دادن رو سرور لینوکس .چون سرور عوض شده میگن دیگه نمیشه فول بک آپ رو برگردونن

مرسی خیلی ممنون

والا من فیلمی دارم واسه این هاست

رو یه سرور ویندوزی بود سایتمون انتقال دادن رو سرور لینوکس .چون سرور عوض شده میگن دیگه نمیشه فول بک آپ رو برگردونن

اصولا هر هفته خوده هاستینگ ها بک اپ میگیرن تا اگه مشکلی به وجود اومد بتونن بک آپ رو اجرا کنن. اما خب چون کلا انتقال سرور داده شده برگردوندن بک آپ یکم دور از انتظاره

سرور سایت از ویندوزی به لینوکسی تغییر کرده . سایت شما الان مشکلش چیه ? وقتی سرور جابجا شده چه نیازی به فول بک آپ هست اصلا ?

والا سرور و که خواستن عوض کنن به ما کفتن بک آپ بگیرین .چون هاست قبلی ریست میشه

ما همین کارو کردیم یه هاست جدید لینوکسی به ما دادن و الان به مشکلات خوردیم

جسارتا کامل توضیح نمیدید مجبورم سوال بپرسم :)

الان سایت منتقل شده یا نشده ? سایت روی ویندوز چی شده ? پاک کردند ? کلا الان سایت شما بالا میاد یا نه ?

یعنی شما به هاستینگ گفتید سایت شما رو از یک سرور ویندوزی که در حال کار بوده به لینوکس منتقل کنند باز هم در همون هاستینگ ?

شرکت رو تغییر ندادید ?

فول بک آپ رو با خود هاست گرفتید ? الان دست شماست ? پسوند فایل چیه ?

مرسی از پاسخ گویی شما

سایت رو پنل hellm بود.سرور کانادا مشکل پیدا کرد خواستن انتقال بدن رو یه سرور ویندوز دیگه که سایت ما به مشکل خورد نتونستن سایت رو آپلود کنند.

به ما پیشنهاد کردند که سرور و عوض کنیم و سرور لینوکس استفاده کنیم.

من از دیتابیس بک آپ گرفتم .از داخل پنل هلم هم یه بک آپ گرفتم (350mb) فضاش شده.

هاستینگ میگه چون تغییر سرور دادین ما دیگه نمیتونیم واسه بازگشت سایت کاری بکنیم.

سایت ما هم 5 روزه الان پایینه.پسونده فایل بک آپ هم zip

www.totan.co

مرسی از پاسخ گویی شما

سایت رو پنل hellm بود.سرور کانادا مشکل پیدا کرد خواستن انتقال بدن رو یه سرور ویندوز دیگه که سایت ما به مشکل خورد نتونستن سایت رو آپلود کنند.

به ما پیشنهاد کردند که سرور و عوض کنیم و سرور لینوکس استفاده کنیم.

من از دیتابیس بک آپ گرفتم .از داخل پنل هلم هم یه بک آپ گرفتم (350mb) فضاش شده.

هاستینگ میگه چون تغییر سرور دادین ما دیگه نمیتونیم واسه بازگشت سایت کاری بکنیم.

سایت ما هم 5 روزه الان پایینه.پسونده فایل بک آپ هم zip

www.totan.co

شما فایل بک آپتون رو آپلود کنید روی سرور لینوکس که جدید گرفتید . فضا چقد داره هاست ? . دسترسی هاست رو برای من پیام خصوصی کنید . ببینم چطوریه

برای انتقال فول بکاپ از سرورهایی از قبیل هلم و...به سی پنل و یا دایرکت ادمین انجام نشدنی نیست.اما سخت انجام میشه.

الان بفرمایید که کنترل پنل جدیدی که روی ویندوز نصب شده چی هستش؟ مجدداً هلم نصب شده؟

ضمناً در این جور موارد مجبورید هستید که ری استور کردن فول بکاپ رو نادیده بگیرید . و یک چندساعت تا یکی دو روز وقت بگذارید و بسته به حجم دیتای سایتتون، وقت بگذارید و سایتتون رو دستی ری استور کنید.

به این شکل که از فایل بکاپی که دارید فایل sql رو خارج کنید .و فولدر اصلی سایت رو هم به همین شکل.سپس اینها رو روی سرور آپ کنید.برا آپلود حجم بالای دیتابیس هم باید ؛ دیتابیس رو خوردش کنید و به چند فایل دیتابیس تبدیل کنید و بعد تک تک آپلود کنید....

صد در صد اگر تابحال خودتون به شخصه چنین کاری رو انجام نداده باشید، براتون مشکلات نه چندان کمی؛ رخ میده...حالا خطای دیتابیس؛خطاهای جوملا و... ولی خب اگر تایم بگذارید میتونید اوکی کنید .

موفق باشید و سربلند

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من هم تقریبا همین مشکل رو دارم. سایتی که داشتم از طرف هاست گفته شد که هک شده و بسته شده. به من گفتند که یا باید خودم مشکل امنیتی رو برطرف کنم و یا اگه هاست بخواد اون رو انجام بده باید هزینه پرداخت کنم. با کارفرما که صحبت کردم هزینه رو تقبل نکرد و من از هاست خواستم که دیتابیس و سایت رو در اختیارم بذاره که خودم این کار رو بکنم. ولی هاست فول بک آپ رو با حجم 280 گیگ برام ارسال کرده. با توجه به توضیحاتی که دوستان دادند و من نمی توانم این فول بک آپ رو استفاده کنم و روی هاست خودم اکسترکت کنم، پس اصلا چرا اون رو به من دادند؟؟ حالا با این فول بک آپ باید چکار کنم؟؟؟ آیا نباید دیتابیس و خود سایت را به من می دادند که بتوانم مشکل امنیتی اون رو برطرف کنم؟؟

لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

از دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنند.

ویرایش شده در توسط roozeabi

جسارتا کامل توضیح نمیدید مجبورم سوال بپرسم :)

الان سایت منتقل شده یا نشده ? سایت روی ویندوز چی شده ? پاک کردند ? کلا الان سایت شما بالا میاد یا نه ?

یعنی شما به هاستینگ گفتید سایت شما رو از یک سرور ویندوزی که در حال کار بوده به لینوکس منتقل کنند باز هم در همون هاستینگ ?

شرکت رو تغییر ندادید ?

فول بک آپ رو با خود هاست گرفتید ? الان دست شماست ? پسوند فایل چیه ?

سلام آیا مدیریت هاست وقتی ازش تقاضای در اختیار گذاشتن دیتابیس و اطلاعات سایت می کنیم اونها رو به ما بدن؟؟؟ آیا دادن فول بکاپ با توجه به این که نمی شه اون رو استفاده کرد کار درستیه؟؟

فول بک آپ رو خود هاستینگ ها میتونند برگردونند . معمولا وقتی قراره هاست از یک سرور به سرور دیگه ، در همون هاستینگ جابجا بشه استفاده میکنند . بهترین کار بک آپ دستی یا اکیبا هست . بدون دردسر جابجا میشه .

فول بک آپ پیچیدگی های خودش رو داره .

فول بک آپ رو خود هاستینگ ها میتونند برگردونند . معمولا وقتی قراره هاست از یک سرور به سرور دیگه ، در همون هاستینگ جابجا بشه استفاده میکنند . بهترین کار بک آپ دستی یا اکیبا هست . بدون دردسر جابجا میشه .

فول بک آپ پیچیدگی های خودش رو داره .

خیلی خیلی ممنون

یکی از سایت هایی که من روی این هاست دارم طبق گفته مدیریت هایت به دلیل ابیوز بسته شده. من از مدیر هاست درخواست کردم که فایل زیپ سایت و دیتابیس رو به من بده تا اون رو برطرف کنم (چون از من درخواست مبلغی رو برای رفع مشکلات امنیتی سایت کرده بودند که وقتی با کارفرما در میان گذاشتم قبول نکرد که اون مبلغ رو بده) به همین دلیل از مدیر هاست خواستم این اطلاعات را به من بده که مشکل رو حل کنم ولی ایشون به جای اون فول بکاپ بهم داده که طبق فرمایش شما استفاده از اون برای من مقدور نیست. حالا به نظر شما من باید چکار کنم؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری