amir.sdi

مشکل در نمایش محصولات ویرچومارت 2 در زبان فارسی جوملا 2.5

15 پست در این موضوع

سلام

من هم آخرین ورژن فروشگاه ساز ویرچومارت 2 رو از سایت اصلی و هم آخرین ورژن ویرچومارت2 فارسی ( جوملا فارسی )رو دانلود و روی جوملا 2.5 ( هم جوملا 2.5 اورجینال انگلیسی و هم قالب های تجاری 2.5 ) به دفعات متعدد نصب کردم و زبان فارسی موجود در سایت اصلی جوملا رو هم نصب کردم ، اما در نمایش محصولات پیش فرض ویرچومارت مشکل دارم .

وقتی زبان جوملا انگلیسی هست محصولات پیش فرض به درستی و استایل ویرچومارت نمایش داده میشه و مشکلی نیست

اما وقتی زبان جوملا رو به فارسی بر میگردونم هیچ محصولی رو نشون نمیده و از استایل هم خبری نیست

این مشکل حتما در تغییر زبان و اختصاص هر استایل به زبان مخصوص خودش هست

سعی کردم که زبان ویرچومارت رو با زبان جوملا یکی کنم که درست نشون بده اما نتیجه ای نداشت

لطفا در صورت امکان قدم به قدم راهنمایی بفرمایید

سپاسگذارم.

سایت :

http://www.facial.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

این سوال بسیاری از دوستان هست. من راهنمایی زیر رو که نتیجه بررسی تصادفی خودم بوده و نتیجه می ده رو براتون درج می کنم امیدوارم مفید باشه.

پس از نصب ویرچومارت برای نمایش محصولات ابتدا در پیکربندی فروشگاه ساز ویرچومارت در بخش Languages Settings زبان فارسی رو اضافه کن و مطمئن باشید که گزینه فعال کردن ابزار به روز رسانی پایگاه داده فعال است. حال تغییرات ذخیره را کلیک کن. در بالای صفحه می بینید که جداول فارسی ویرچومارت به دیتابیس شما افزوده شده اند اما همچنان مشکل باقی لست. در مرحله بعد از طریق phpMyAdmin کلیه جداول مانند _virtuemart_categories_fa_ir# که در انتهای آنها fa_ir می بینید را حذف کن و در مرحله آخر تک تک جداول که در انتهای آنها en_gb می بینید تغییر نام بده(فقط fa_ir بجای en_gb) جایگزین کن. حالا امتحان کن هم محصولات و هم تمام ماژول های شما نمایش داده حواهند شد.

ویرایش شده در توسط moussa75

من زبان فارسی رو برای ویچومارت انتخاب کردم و نصبش هم کردم !

وقتی می رم رو دیتابیس هام هیچ تغییری روشون ایجاد نمیشه ! همون خارجی هستند : نمونه اش :

ph06b_virtuemart_categories_en_gb

میشه کمک کنید !!!!!!!!!!!

دوستان خواهشا کمک کنید !!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی تایپیک زدم در این مورد ولی هیچ کسی جواب خوب بهم نداده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لطفا دوستانی که بلدن ، دریغ نکنید .

فایل زبان رو تو خود وب سایت ویرچومارت گرفتم ، تو مدیریت افزونه ها زدم نصب کردم نصب هم شد ؟؟؟

چطور مگه ؟؟؟

دوستان خواهشا کمک کنید !!!!!!!!!!!!!!!!

اینقدر اسپم می دم تا یکی جواب بده !!!!!! آخرش هم اینه اخراج بشم ولی مهم نیست ، باید یاد بگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!

یکم دقت کنید در بالا توضیح داده شده چکار کنید :

جداول که در انتهای آنها en_gb می بینید تغییر نام بده(فقط fa_ir بجای en_gb)

سلام دوستان

من روی عوض کردن اسم جدول مشکل دارم این ارور میاد

#1146 - Table 'test.kvi4c_virtuemart_manufacturercategories_fa_ir' doesn't exist

چیکار کنم

داداشی یدوووووووووووووووووووووووووووووووووووونه ای.. خداوکیلی چند هفته درگیر این داستان بودیم و شما با یه خط توضیح عاشقانه کار ما رو بدجوری راه انداختی

خدااااااااااااااااااااا همه جوره کارتو راه بندازه

که زکات علم ت رو میدی داداش گلم

سلام دوستان

من روی عوض کردن اسم جدول مشکل دارم این ارور میاد

#1146 - Table 'test.kvi4c_virtuemart_manufacturercategories_fa_ir' doesn't exist

چیکار کنم

Click on the database you wish to work on (from list of databases on the phpMyAdmin home screen).

Once inside of the database, select a table by clicking on it.

Once inside the table, click on the Operations tab.

Scroll down to Table options where there is the option to change the name of the table.

Where it says Rename table to, enter the new name for the table.

When you are ready to proceed, click on Go.

The table will be renamed to the new name.

دوستان من مشکل دارم در تغییر نام دیتابیس هام چه جوری از داخل PhpMyadmin

fa_ir بجای en_gb تغییر نام بدم

من قندشکن نداشتم از یوتیوپ ببینم میشه کلیپ رو تو انجمن بزارین یا راهنمایی کنید ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری