bestboy7

----->>> خزنده های گوگل چه مطالبی رو اندکس میکنند؟؟؟

5 پست در این موضوع

سلام دوستان

یه سوال از سئوکاران و دوستانی که در این رابطه اطلاع دارند:

گوگل روزانه به سایتهای ما سر میزنه و مطالب جدید رو بررسی میدنه و اونا رو در دیتابیس خودش ذخیره میکنه. حالا بعضا میبینیم مطلبی با اینکه قبلا اضافه کردی اما توی لیست گوگل نیست. حالا سوال من اینه:

وقتی ما مطلب جدیدی اضافه میکنیم باید کدام حالتهای زیر باشه که گوگل اونو بخونه و احیانا ذخیره کنه؟؟؟

1- حتما لازمه که بصورت "منتشر شده" باشه

2- حتما لازمه در جایی از صفحه نمایش داده بشه یا میتونه بدون نمایش در جایی (فقط در حالت منتشر شده باشه) هم دیده بشه

3- اگه زمان انتشار رو در آینده بزنیم خزنده های گوگل اونو میبینن و اندکس میکنند یا تا زمان انتشار سراغش نمیرن؟

در کل چه راه حلی دارید برای اینکه مطلبی از نظر گوگل موجود باشه و اونو ببینه ولی کاربر اونو نبینه (در صورتی که مجموعه ای که مطلب درون اونه در صفحه دیده میشه)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

:78::78::78:

سلام عزیز

همچین سئو ی در بازار موجود نیست .

شما مطلب رو یه سال بعد هم منتشر کنی گوگل یا هر خزنده دیگری یه سال بعد مزاحم مطلب شما خواهند شد . شما یه مطلب رو بزن در آینده منتشر بشه و در سورس کد صفحه ت ببین مطلب هست یا نه چون خزنده سورس کد رو میخونه اگه خواست میبره برای کاربرا اگه خوشش نمیومد صد سال بعد هم نمیبره :25r30wi:

من متوجه جواب شما نشدم دوست عزیز

یا شاید شما متوجه سوال من نشدید. ببینید من یه مطلب رو ایجاد میکنم و میخوام مثلا از فردا روی سایت نمایش داده بشه اما میخوام توی این مدت(از الان تا فردا و قبل از زمان انتشار که فرداست) گوگل اینو ببینه و اندکس کنه.

آخه گوگل روزانه چندین بار سایت من رو بررسی میکنه و مطالبم معمولا چند ساعت بعد ایجاد اندکس میشه. حالا من میخوام این چند ساعت رو هم دور بزنم و در واقع حداقل وقتی مطلب میاد روی سایت همون موقع توی گوگل هم باشه ، نه چند ساعت بعدش.

سلام دوستان

یه سوال از سئوکاران و دوستانی که در این رابطه اطلاع دارند:

گوگل روزانه به سایتهای ما سر میزنه و مطالب جدید رو بررسی میدنه و اونا رو در دیتابیس خودش ذخیره میکنه. حالا بعضا میبینیم مطلبی با اینکه قبلا اضافه کردی اما توی لیست گوگل نیست. حالا سوال من اینه:

وقتی ما مطلب جدیدی اضافه میکنیم باید کدام حالتهای زیر باشه که گوگل اونو بخونه و احیانا ذخیره کنه؟؟؟

1- حتما لازمه که بصورت "منتشر شده" باشه

2- حتما لازمه در جایی از صفحه نمایش داده بشه یا میتونه بدون نمایش در جایی (فقط در حالت منتشر شده باشه) هم دیده بشه

3- اگه زمان انتشار رو در آینده بزنیم خزنده های گوگل اونو میبینن و اندکس میکنند یا تا زمان انتشار سراغش نمیرن؟

در کل چه راه حلی دارید برای اینکه مطلبی از نظر گوگل موجود باشه و اونو ببینه ولی کاربر اونو نبینه (در صورتی که مجموعه ای که مطلب درون اونه در صفحه دیده میشه)

داداش گلم نگاه کن

فرض کن تو میری سفر مسیر رو هم بلد نیستی از قضا تو همون جایی هم که هیچ جاش رو بلد نیستی یه جایی دعوتی خوب تو مسیر هایی رو که وجود داره میگردی تا به اون مسیر دلخواه برسی و بتونی به هدفت که اون محل دعوت هست بررسی

حالا این موضع برای همین موردی که گفتی مشابه فقط این فرق رو داره که اون هدف یا غایتی نداره و فقط مسیر های تو در تو وبسایتت رو پیمایش میکنه و هرچی تو مسیرش باشه رو ایندکس میکنه

تو با انتشار یه مطلب اون رو تو مسیر راه این روبوت یا هر چیز دیگه میذاری یه جورایی عین این میمونه که تو بگی ان رو هم وردار با خودت ببر و اون هم همه رو ورمیداره میره مقصد نهایی که بعد طی یه سری عملیات کپی رایتش چک میشه ، نمیدونم حالت های هدینگ و هزار چیز دیگه چک میشه و همینطور فیلتر به فیلتر عبور میکنه و در نهایت تو دسته بندی خودش قرار میگیره که حالا ایندکس میشه و امکان داره همون مطلب یه امتیاز مثبت برات باشه یا نه یه امتیاز منفی

دیگه ببخشید که خوب توضیح ندادم شایدم تو مثال زدن بعضی چیز های تغییر کرده باشه و نتونستم منورم رو درست برسونم

حالا مسیر دقیقا مثل این چیزی که من گفتم نیست من فقط سعی کردم با زبان ساده برات یه سباهت ایجاد کنم

موفق و پیروز باشی

زنده باد ایران و ایرانی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست عزيز سعي كنيد براي ايندكس شدن بهتر حتما كارهاي زير را انجام بديد . البته اختيار باشماست و اين فقط يك پيشنهاده

حتما سایت مپ (نقشه سایت) داشته باشید و تو وبمستر گوگل حتما ثبتش کنید.

به گوگل پینگ بدید

سعی کنید لینک ورودی به سایت مپ بگیرید

هر مطلب رو که میزنی تو شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و ... ثبت کن که تو ایندکس خیلی تاثیر داره.

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری