spyman

تیم بررسی امنیت سایت ها جوملا

نظر شما در باره بستی امنیتی آسان نصب چیست ؟   23 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. نظر شما در باره بستی امنیتی آسان نصب چیست ؟

• با امکانات دیده شده بسیار عالیست. می پسندم
      10
    • امکانات خوبی دارد ولی کم است. خوب
      11
    • امکانات خوبی ندارد . نمی پسندم
      2

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

252 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت همه دوستان

:auizz3ffy9vla57584x بررسی امنیت سایتها جوملایی توسط تیم امنیتی انجمن جوملای ایران :ad54ad:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 - در صورتی که با پستی موافق هستید فقط دگمه تشکر رو بزنید تا مدیریت هم از آمار موافق اون مورد اطلاع پیدا کنه.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

suw0g7b1tsaowdm0va3p.png

تیم امنیتی انجمن جوملا با افتخار اعلام می کند :1:

بستی امنیتی آسان نصب جوملا 1.7 فارسی - انجمن جوملای ایران ( نسخه یک " بیتا " ساخت شد )( در حال ساخت نسخه دوم )

با توجه به استقبال کاربران گرامی تیم بررسی امنیت سایتها جوملایی ایران از مجموعه امنیتی نسخه پک "بیتا" را به تمام دوستان خود در انجمن خبر میدهد . کاربران گرامی میتوانند بستی ارزشمند مجموعه امنیتی نسخه پک "بیتا" را دانلود کنن .

امکانات مجموعه :

1 - شاخهAdministrator قفل شده و برای ورود به شاخه مدیریت به غیر از بخش "ورود به بخش مدیریت جوملا" رمز عبور لازم است .

2 - بست شدن تمامی شاخها در این بسه

3- بستن کلیک راست و اجازه ندادن برای کپی رایت .

4 - بستن تمامی تصاویر ساید برای استفاده عموم ( تمام عکس های شما در سایت شما قابل نمایش دادن است و افراد دیگه درسایت خود نمیتوانن استفاده کنن )

5- غیر فعال شدن تمام سایت برای نرم افزار های هک .

6 - تغییر شاخه ادمین

7 - داشتن رمز مادر

8- دارا بودن امکارن تغییر , ویرایش پیشوند دیتابیس

9 - امکان پیکربندی سطوح دسترسی

و .....

دانلود :

نسخه یک

----------------

پارت اول حجم فایل 1,424

KB پارت دوم حجم فایل 1,424 KB

پارت سوم حجم فایل 1,424 KB

پارت چهارم حجم فایل 679 KB

---------------------------

روش نصب :

1-اول از همه قبل از نصب به پوشه administrator برید و فایل .htaccess را با Notepad++ یا Notepad ویرایش کنین . و گزینه زیرو

AuthUserfile "../11/.htpasswd"

تغییر بدین بجای /11/ اسم شاخه اصلی سایت خودتونو بدین

2 - و بعد به پوشه اصلی برید و فایل .htpasswd را با Notepad++ یا Notepad ویرایش کنین . کلم عبور و رمز کاربری را بدین و بعد از نصب کلمه و رمز اول همین فایل میخواد .

3- شما مثل همه بسته نصبی نصب کنین ولی نصب اطلاعات نمونه را نصب نکنید / اگر نصب کنید تمامی فعالیت برنامه های امنیتی نصب نمیشن

4 - برای رفتن به شاخ ادمین از آدرس زیر استفاده کنین .

/administrator/?secure_key=secure_value

5 - در بسته نصبی شاخی برای ارورهای 404 که برای دوستان آماده کردم .

این بسته رایگان استبه شرط این که برای خواهرم که از دنیا رفته فاته بدی .

لطفا اطلایه این تضمینی صد درصدی برای محافظت از سایت شما نمیباشد اما به جرات میتوان گفت شما را در این راه بسیار کمک خواهد نمود و کار هکرها را سخت خواهد کرد .

با احترام مدیریت تیم امنیت جوملا

ویرایش شده در توسط spyman

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بسیار تایپک خوبی هست .. این تاپیک رو در بالای انجمن قرار میدم تا برای استفاده از این خدمت ، کاربران انجمن جوملای ایران بتوانند مطلع شوند.

منم تمام تلاشم برای این کار میزارم و این یکی از آرزو های بزرگ منه .امید دارم با کمک شما بزرگان این کارو به خوبی انجام بدم . فقط برای هم وطنام کاری کرده باشم . ایران دوست دارم :auizz3ffy9vla57584x:25::1::35::thanks:

دوستانی که در تیم میتوانند فعالیت کنن بگن تا تیم تکمیل بشه . لطفا :auizz3ffy9vla57584x

درود

منم همجوره هستم و تاپیک متفاوتیه ولی در ابزارک ها چیزی تازه وجود نداره تمام کار هارو ما به نوعی هم دربارش بحث شده مسابقه گذاشتیم و انجام میدیدم

من می خوام و انتظار دارم این بحث با اکپ جمع بندی کامل و جامع ادامه داشته باشه

بدرود

سلام :ad54ad:

با بودن بزرگانی مثل شما امکان داره

بسته نصب کنین و ایراد بگیرین تا من بتونم نسخه دو رو بهتر و با امکانات بیشتر خدمت دوستان بدم و از این که من پشتیبانی میکنین خیلی مچکرم

من یک تیم جدید برای این بسه میخوام از دوستانی که تم درست میکنن با موضوع بسه یه تیم خوب درست کنن تا جیلوی این پکیچ بهتر بشه .

با احترام مدیریت تیم امنیت جوملا :35:

سلام

من دوست دارم توی تیم باشم

راهنمایی کنید لطفا

سلام،

به انجمن خودتون، انجمن جوملای ایران خوش اومدید.

برای عضویت در این تیم با spyman هماهنگ کنید.

پیروز باشید

درود

من داوطلب در تیم امنیت جوملا هستم و در زمینه امنیت سایت و بررسی تست نفوذ و بررسی آسیب پذیری کار کردم

بسته خوبی هست فقط اگه رو جوملا 2.5 باشه خیلی بهتره.

موفق باشید

سلام به همه اساتید گرامی.ببخشید واسه جوملا 1.5 این پک وجود نداره؟

سلام به اساتید محترم انجمن.

ممکنه سایت من رو از نظر امنیتی عیب یابی کنید و به من بگید که باید چه کارایی انجام بدم؟

با تشکر از لطف شما

www.taje-arezooha.com

سلام به اساتید محترم انجمن.

ممکنه سایت من رو از نظر امنیتی عیب یابی کنید و به من بگید که باید چه کارایی انجام بدم؟

با تشکر از لطف شما

www.taje-arezooha.com

اولین و مهمترین برای امنیت سرور مناسب می باشد و اینکه آخرین پچ های سیستم شما نصب شده باشد

در قسمت امنیت سایت اگه ممکنه چک کنید که سایتم ایرادی داره یا نه؟اگه داره چارش چیه؟ممنون از شما

ممنونم آقای حیاطی چطور باید این کار رو بکنم؟:33:

درود

چند راه دارید

یا میتونید از افزونه rsfirewall استفاده کنید که آموزش رو گزاشتم

یا باید از طریق htaccess اقدام کنید

یا از طریق پنل هاست روی پوشه بسته به نوع پنل پسورد بزارید

موفق باشید

این مقاله رو بخونید (امنیت در جوملا).

در سایت خودم در قسمت دانلودها/مقالات جوملا قرار دادم.(اسم سایت در امضا هست).

درود

چند وقتیه این تاپیک به حال خودش رها شده و غیر فعال هست

این چند وقت درگیر یک کار بودم و الان تموم شد

میخوام به امید خدا این تاپیک رو دوباره فعال کنم و در حد توان و سواد محدود و ناچیز خودم به دوستانی

که نیاز دارند با کمک بقیه دوستان کمک کنم که امنیتشونو بالاتر ببرند و توصیه هایی که میتونم رو بهشون بگم

(نکات آموزشی در تاپیک های جداگانه موجود هست )

فقط لطفا نکات زیر رو رعایت کنید که بی نظمی و مشکلی پیش نیاد

1- از اونجایی که امنیت سایت خیلی کلیدی هست لطفا وقتی از چیزی واقعا مطمئن نیستید پاسخ دوستی رو ندید که امنیت سایتش بخطر بیفته!!

چرا که توصیه امنیت اشتباه و ناقص میتونه سایت رو بفرسته رو هوا ... مثلا من وقتی یک سایتی رو تصادفی بررسی کردم دیدم که سایتش باگ sql داره فرضا!!!

که اشاره ای نشده بود!!

2- اگه مشکلی رو بیان میکنید حتما سعی کنید راه کارشم بیان کنید یا حداقل رفرنس بدید

3-صرفا پوشه ادمین و نصب چند افزونه امنیت رو کامل نمیکنه بلکه برای بررسی یک سایت باید حتی کد های استفاده شده توسط افزونه ها رو بررسی کرد

و متد های باز بر روی یک سایت بررسی بشه و خیلی پارامتر های دیگه مثل پسورد انتخابی، نوع مرور گر و نسخش، نرم افزار های امنیتی روی سیستم شخص، تعداد دفعات لوگین به مدیریت و....

د واقع باید همه جانبه و کامل بررسی بشه نه صرفا یک افزونه و ..

4- من از دوستانی که درخواست بررسی سایتشونو میدند میخوام که یوزر و پسورد هاست و سایتشونو واسم پ.خ کنند پس اگه میتونند به من اطمینان کنند درخواست بدند!!:ad54ad:

5-ممکنه بررسی یک سایت حتی چند روزم طول بکشه و طی اون مدت ممکنه فقط اون سایت رو بررسی کنم و جواب بقیه دوستان رو ندم پس لطفا به حساب جواب ندادن و ... نزارید/

:28:

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

سلام با تشكر كه تايپتون فعاله من يك سايت زدم قالب سايت خودم بلدم بسازم درخواستي از شما داشتم كه ببينيد امنيت سايتم خوبه به خاطر درسام سي روز كارم را تعطيل مي كنم اما به سايتم سر مي زنم با تشكر اين قالب سايتم حول حولي ساختم چون مي خواستم درساما بخونم

taktazpc.ir

ویرایش شده در توسط mojtaba031

درود

دوست عزیز mojtaba031

سایتتون در حال تست شدن هست

نهایتا تا فردا شب نتیجه بررسیهامو + راهنمایی های لازم رو اعلام میکنم

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

با سلام

من هم میخوام اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم

ضمنا اگر میشه سایت سیبل را چک کنید

cible-co.com

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری