cible

نحوه راست چین کردن قالب سایت و تغییر فونت ها به فونت فارسی استاندارد

8 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای راست چین کردن بهترین کار استفاده از فایرباگ هستش با استفاده از فایرباگ کدهای سی اس اس رو آنلاین میتونید مشاهده و تغییرات رو بدید

سپس در فایلهای اصلی همون تغییرات رو ذخیره کنید فونتها رو هم همینطوری میتونید محلش رو پیدا کنید و تغییر بدید

البته قبلش قالبتون رو چک کنید اگر rtl ساپورت بود نیازی به راست چین نداره و فقط با انتخاب زبان فارسی برای سایت خودش راست چین میشه

می تونید هم از chroom و autosave استفاده کنید کد های css را right to left کنید همون جا ذخیره می کنه داخل فایل اصلی

ممنون راست چین داشت اما مشکلات دیگه هم پیدا کرده cible-co.com

1- بک گراند کامل مشکی با دایره کوچک نمیاد

2- نوشته های سفید نه تغییر میده ، نه راست چین میشه

برای راست چین شدن کامل به فایل template_rtl.css خط 174 کلاس زیر برید و left رو به right تغییر بدید

.blog-featured h1, .item-page h1, h3.s5_mod_h3 {
   text-align: left;
}

برای تغییر رنگ نوشته ها هم در فایل template.css خط 802 به آی دی زیر برید و تغییر بدید

#s5_register, #s5_login, #s5_nav li a, .S5_parent_subtext, .s5_h3_first, h3.s5_mod_h3, .blog-featured h1, .item-page h1, #s5_date_wrap, #s5_bottom_menu_wrap ul.menu li a, #s5_footer, #s5_footer_module, #s5_footer a, #s5_footer_module a, #s5_button_frame ul li a, #s5_breadcrumb_wrap, #s5_breadcrumb_wrap a, #s5_component_wrap_inner {
   color: rgb(255, 255, 255);
}

نحوه راست چین کردن قالب سایت و تغییر فونت ها به فونت فارسی استاندارد.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان یکی کمک کنه من این قالب راست چین کردم و یکی چک کردم فقط عنوان مطالب چپ چین هستش باید چیکار کنم؟!!

در ضمن به نظر شما قالبو خوب راست چین کردم یا نه؟!

http://school.sms-samaneh.ir/

ویرایش شده در توسط mohsensada

سلام دوستان یکی کمک کنه من این قالب راست چین کردم و یکی چک کردم فقط عنوان مطالب چپ چین هستش باید چیکار کنم؟!!

در ضمن به نظر شما قالبو خوب راست چین کردم یا نه؟!

عزیز کد زیر رو در انتهای فایل template_rtl.css اضافه کنید تموم قالبتون و عنواین هم راست چین میشن

h1, h2, h3, h4, h5, h6
{
direction:rtl;
text-align: right;
}

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری