Reza Dasdar

سایتم هک شده

17 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام خدمت دوستان

من یکی از سایتهام تا دیشب سالم بود ولی امروز صبح دیدم که هک شده

دوستان کمک بکنن ، البته وارد مدیریت جوملا شدم و به نظر مشکلی وجود نداره

لطفاً کمک کنید

البته الان متوجه شدم که کل سروری که هاستم رو اون هستش هک شده

الان باید چیکار کنم ؟؟؟

joomlaforum.ir_13602161061.jpg

ویرایش شده در توسط Reza Dasdar

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

بکاپ از سایتتون دارید اگه دارید انتقال بدید به یه هاست دیگه

همیشه تو انجمن میگن اول از همه سرور خوب مهمه که تو رزومه سال کاریش هک نشده باشه

اگه هاست خوب خواستید با اپتایم 99.98% و بدون سابقه هک شدن پ. خ بدید

شاد موفق باشید

احتمالا يه index.html روي روت هاستتون گذاشتن. بررسي كنيد.

همونطور كه آقا سامان گفت يه سرور خوب و با امنيت يكي از اولويت هاست

درود

پس امنیت سرورتون خیلی ضعیف بوده و هکر به یکی از سایت ها نفوذ و بعد همه رو مس دیفیس کرده

ایراد از سایت شما نیست بلکه قربانی ضعف امنیت یکی از سایت ها و ضعف سرور شدید

توصیه من اینه از یک جای مطمئن هاست بگیرید

متاسفانه اکثر هاستینگ های ایران اینقدر که به فکر کیفیت هستند بفکر امنیت نیستند

احتمالا يه index.html روي روت هاستتون گذاشتن. بررسي كنيد.

همونطور كه آقا سامان گفت يه سرور خوب و با امنيت يكي از اولويت هاست

آقای فلاح حق با شماست یه فایل index.html توی روت هاستم هستش

اون رو پاک کنم ؟ راهنمایی خاصی به نظرتون میرسه ؟ چه اقدامی بکنم ؟

فایل index.html رو پاک کنید مشکلتون حل میشه . چون احتمالا نتونسته به سایت شما نفوذ کنه وگرنه فایلهاتون رو پاک میکرد . فقط این فایل index.html را تونسته رو همه سرور پخش بکنه.

فایل index.html رو پاک کنید مشکلتون حل میشه . چون احتمالا نتونسته به سایت شما نفوذ کنه وگرنه فایلهاتون رو پاک میکرد . فقط این فایل index.html را تونسته رو همه سرور پخش بکنه.

من حدود یه ساعت پیش میتونستم وارد بخش مدیریت جوملا بشم ولی الان نه میتونم وارد اونجا بشم و وقتی هم میخوام وارد سی پنل بشم ارور یوزر و پس میده.

این مسئله میتونه از سمت سرور باشه ؟

همونطور که مدیر امنیت انجمن آقای افضلی گفتن دقیقا شما از سمت سرور یا یکی از سایت های دیگه که روی سرور بودن هک شدین

البته جا داره همینجا از آقای افضلی تشکر فروان کنم بابت جلسه آموزشی امنیت که توی نمایشگاه الکامپ امسال برگزار کردند.

واقعا که عالی بود. آقای Dasdar شما هم که توی اون جلسه بودین دیگه چرا ... :33::33:

اگه نمی تونید وارد سی پنل بشید روی سرورتون دارن کارایی می کنند. باید منتظر باشید تا ببینید مدیر سرورتون چه کاری می کنه یا این مسئله را چه طور توجیح می کنه.

فایل index.html را پاک کنید باید مشکلتون حل بشه البته اگه بتونید وارد cpanel بشید :37::37::37:

با مدیریت هاستیگتون در ارتباط نیستــــین؟!!!!

کاش بکاپ گرفته بودین همون موقع که میتونستین وارد cpanel بشید:14:

همونطور که مدیر امنیت انجمن آقای افضلی گفتن دقیقا شما از سمت سرور یا یکی از سایت های دیگه که روی سرور بودن هک شدین

البته جا داره همینجا از آقای افضلی تشکر فروان کنم بابت جلسه آموزشی امنیت که توی نمایشگاه الکامپ امسال برگزار کردند.

واقعا که عالی بود. آقای Dasdar شما هم که توی اون جلسه بودین دیگه چرا ... :33::33:

اگه نمی تونید وارد سی پنل بشید روی سرورتون دارن کارایی می کنند. باید منتظر باشید تا ببینید مدیر سرورتون چه کاری می کنه یا این مسئله را چه طور توجیح می کنه.

فایل index.html را پاک کنید باید مشکلتون حل بشه البته اگه بتونید وارد cpanel بشید :37::37::37:

تشکر آقای فلاح

از بابت سرور تا حالا مشکلی نداشتم حتی تو اون جلسه امنیت وقتی داشتم سرورم رو تست میکردم آقای افضلی هم گفتند که سرور بدی نیست ؛ ولی حالا کاری ست که شده ، چی میشه کرد.

دارن رو سرور کار میکنن ببینیم بالاخره چی میشه !!

با مدیریت هاستیگتون در ارتباط نیستــــین؟!!!!

کاش بکاپ گرفته بودین همون موقع که میتونستین وارد cpanel بشید:14:

چرا با مدیریت هاستینگ صحبت کردم دارن رو سرور کار میکنن تا بک آپ ها رو برگردونن ببینیم آخر کار چی میشه .

من 2 از سایتام که یه قالب روش نصب بود هک میشه تند تند !!ورژن 1.5 ولی قالب 2.5 براش ندادن یوزر هم نمیخواد تم عوش بشه به نضرتون با ارتقا جوملا مشکل هک حل میشه؟!! یا مازوال خاصیه این سایته laserbaran.com

من 2 از سایتام که یه قالب روش نصب بود هک میشه تند تند !!ورژن 1.5 ولی قالب 2.5 براش ندادن یوزر هم نمیخواد تم عوش بشه به نضرتون با ارتقا جوملا مشکل هک حل میشه؟!! یا مازوال خاصیه این سایته laserbaran.com

قالبش که چیز خاصی نداره.

مشابهش برای 2.5 زیاد هست.

توصیه میشه هر چه زودترارتقا بدید.

همین جور که آقای فلاح گفتند قالبش چیز خاصی ندارد خیلی قالب هست که می توانید باهاش سایتتون را بالا بیارید نخواستید خودتون می توانید با آرتیستر هم طراحیش کنید

موفق و پیروز باشید

درود

علت هک سایت شما اینه که داخلش فایل مخرب وجود دار و هکر ازش دسترسی داره

باید کل سایت رو توی لوکال تست کنید و اون فایل یا کد رو پیدا کنید

وگرنه هر قالبی بزارید بازم هک میشید چون هکر از هاستتون دسترسی داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری