Morteza Fard Saffari

:::: قالب مهد کودک :::: (برای اولین با)

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه دوستان گل عزیز و همیشه همراه انجمن جوملای ایران

بالاخره بعد از یه هفته زحمت دو نفری یعنی من و علی جان قالب مهد کودک رو آماده کردیم که تا به حال برای CMS جوملا قالبی در این زمینه نداشتیم

امیدوارم که قالب خوبی از آب در اومده باشه

این قالب هدیه دهه فجر ، و افتتاج مجموعه سایت های ایرانی هست که 10 همین ماه افتتاح شد

هر مشکلی هم بود بگید تا بعدا در نسخه های بعدی قالب رفع بشه

ویژگی های قالب :

1- استفاده شده از HTML5 و CSS3

2- استفاده از سیستم دیویژن بندی

3- کاملا RTL است ولی نسخه LTR نداره که انشالله در نسخه های بعدی

4- ظاهر زیبا

5- به صورت کلاس بندی نوشته شده و از چندین رنگ کلاس استفاده شده

6- منوی استاتیک و قابل ویرایش از داخل فایل index.php

7- سرعت لود خوب : بین 2 تا 4s

8- قالب رو از gtmetrix.com چک کنید

توجه : خواهشا کپی رایت رو تا حد امکان حذف نکنید ولی در صورتی که بودن کپی رایت برای شما سخته می تونید حذفش کنید ولی در عوضش یه لینک دوستی به خانواده سایت های ایرانی بدید.

کلاس ها

پسوند کلاس سری اول : _archive

این کلاس برای منو های کنار کاربرد دارد و منو ها رو برای شما در رنگ بندی زیر به وجود می آورد که نمونه اون در سمت راست صفحه اصلی قالب نمایش داده شده

پسوند کلاس سری دوم : _red و _blue و _orange

این پسوند کلاس های مازول طرح های یکسان ولی رنگ سه رتگ بندی قرمز ، آبی و نارنجی دارند که به طور کلی زمینه عنوان را به این سه رنگ در آورده و در صورت هاور شدن بر موقعیت رنگ سفید به زیمنه آن می دهند.

نمونه این کلاس ها با رنگ قرمز در سمت چپ دمو زنده و زیر ماژول جستجو نمایش داده شده است.

پسوند کلاس سری سوم : _allred و _allblue و _allorange

این پسوند کلاس های مازول نیز طرح های یکسان ولی رنگ سه رتگ بندی قرمز ، آبی و نارنجی هستند که به طور کلی زیمنه آن موقعیت را با به رنگ ها مورد نظر در می آورند و با هاور شدن دو گوشه آن ها گرم تر می شود.

نمونه این کلاس با رنگ آبی در چپ سمت دمو زنده نمایش داده شده است که در آن مجموعه ای از لینک ها دوستان قرار گرفته است.

منو ها

در مورد منو ها هم باید بگم که منو ها به صورت استاتیک هست و شما باید اون رو از داخل فایل index.php ادیت کنید یعنی متناسب با کار خودتون نام منو رو عوض کنید و به جای علامت # آدرس مورد نظر خودتون رو بذارید.

توضیحات مهم اضافه

خوب این قالب متناسب یا قالب Children School تیم websitetemplates.bz آماده شده.

این قالب در سایت ذکر شده با قیمت $54.99 هم اکنون به فروش میرسه که از نظر طراحی من از نسخه رایگان خودمون پایین تر میبینمش

حالا باقیش نظر شماست

می تونید دموی زنده این قالب رو هم از اینجا ببینید و با نسخه ما مقایسه کنید و در همین تایپیک بنویسید

البته بگم این قالب از پایه و فقط مشابه قالب اونها طراحی شده و هیچ چیز دیگه حتی یک خط کد هم از قالب طراحی اون ها کپی برداری نشده

دموی زنده

دانلود قالب

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

چرا این لینک ها هیچ کدومشون کار نمیکنه

ارور403 میده

درود

تست شد مشکل نداره . در آپلود سنتر انجمن قرار گرفته و سالمه . دوباره تست کنید :

irsi-MahdKoodak دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

منظور دوستمون لینک دمو بود

متاسفانه لینک دمو حذف شده

کسی نصب کرده یه دمو ازش بزاره

سلام

من این قالبو دانلود کردم و توی جوملام نصب کردم ولی اصلا مثل اون چیزی که توی پیش نمایش قالب هست نیست.

باید چکارش کنم؟

سلام من این قالبو دانلود کردم و توی جوملام نصب کردم ولی اصلا مثل اون چیزی که توی پیش نمایش قالب هست نیست. باید چکارش کنم؟
با سلام خب میبایست خودتون ماژول ها و محتواش رو ست کنید... زمانی میتونید سایتی مشابه دموی قالب داشته باشید که نسخه کوئیک استارت از اون دمو رو نصب کرده باشید.در غیراینصورت میبایست تک تک ماژولها و کلا س ها رو استفا کنید . موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری