delshad1522

راهنمایی سایت موسسه آموزش عالی ( غیرانتفایی )

13 پست در این موضوع

با سلام از اساتید محترم .

من میخوام برا یه موسسه آموزش عالی وب سایت راه اندازی کنم ولی به کمک شما دوستان نیازمندم.

برا سایت علاوه بر قالب زیبا نبازمند یه سری افزونه ها هستم .

1- سیستم ثبت نام دانشجو از طریق سایت و پرداخت حق عضویت

2- سیستم آموزشی انتخاب واحد ورود نمرات دانشجو و ...

یه چیزی شبیه سیستم دانشگاه آزاد ...

ممنون از همه عزیزانی که بنده را راهنمایی میکنند .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای گزینه های یک و دو باید افزونه های اختصاصی نوشته بشه (100%) ، افزونه های موجود برای اینکار بسیار ناقص یا دارای مشکل متعدد هستند .

بهتر راه استفاده از متد های rup , uml هستند ، طراحی یک بستر و اتصال زیر سیستم ها به یکدیگر و ... .

برای گزینه های یک و دو باید افزونه های اختصاصی نوشته بشه (100%) ، افزونه های موجود برای اینکار بسیار ناقص یا دارای مشکل متعدد هستند .

بهتر راه استفاده از متد های rup , uml هستند ، طراحی یک بستر و اتصال زیر سیستم ها به یکدیگر و ... .

ممنونم ولی میشه بیشتر توضیح بدین و ایا حداکثر هزینه ای که اگه این سیستم نوشته بشه چنده ؟

مقدار هزینه بستگی داره چه سیستم هایی (جزیی) با چه امکاناتی و در چه محیط هایی بخواید

در اوایل حضور در انجمن بحثی بود مبنا بر ایجاد یک سیستم دانشگاهی مجتمع که متاسفانه شکست خورد : "که از این سیستم های بی مصرف ، بی معنی ، دور از منطق ، و ... بهتر باشه که چهار تا دانشجو میرن توش برای یک هفته تعطیل نشه".

طراحی و کار بر اساس اصول کار یک شخص نیست و باید به صورت گروهی اجرا بشه (برای کیفیت بهتر) . دامنه کار رو باید مشخص کنید (اگر مثل این سیستم ها دارای امکانات باشه {} هزینه اش چند ده میلیونی یا بیشتره و اگه برای تست و یه کار ساده ست ، که هزینه اش خیلی خیلی کمتره )

حتما باید دامنه کار رو باید مشخص کنید

با سلام و خسته نباشد

یک مطلب در این مورد بگم اون هم این که این چنین سیستمی هایی وجود داره و نوشته شده است ( حداقل اش در مورد مدارس وجود داره بنده برای یکی از مدارس این کار رو انجام دادم

هزینه خرید اون سیستم هم 400 هزار تومان شد بنظرم می شه اون سیستم رو از طریق اون شرکت ها سفارشی کرد

با سلام و خسته نباشد

یک مطلب در این مورد بگم اون هم این که این چنین سیستمی هایی وجود داره و نوشته شده است ( حداقل اش در مورد مدارس وجود داره بنده برای یکی از مدارس این کار رو انجام دادم

هزینه خرید اون سیستم هم 400 هزار تومان شد بنظرم می شه اون سیستم رو از طریق اون شرکت ها سفارشی کرد

گفته شما 100% درسته و منطقیه ........

ولی این رو هم باید قبول کرد که :

سیستم هایی مثل سیدا ، مروارید ،سما ، صدف و .... ولی همه اینها در حد یک سیستم افتضاح و ناکارآمدند زمانی که باید کار کنند میرند تعطیلات !!!!!!!!!

در مورد مدارس هم بنده تحلیلگر یکی از این به اصطلاح شرکت ها !!! بودم و یه مقدار بر کد نویسی ش رو دیدم ، که متاسفانه فقط میشه گفت سمبل کردن و نه کار دیگه

(هر چند دو تا از سیستم هایی که تو نمایشگاه ارائه شده بودند در حد قابل قبول بودند)

ممنون از همه دوستانی که نظرشونو اعلام کردن . ولی من هنوز به نتیجه ای کامل نرسیدم .

شما باید اینو اول مشخص کنید می خواید بخرید یا بنویسید ؟ (با شرایط بالا و ...)

ممنون از همه دوستانی که نظرشونو اعلام کردن . ولی من هنوز به نتیجه ای کامل نرسیدم .

سلام

پیشنهاد می کنم از سیستم های آماده که جواب خودشون رو پس دادن استفاده کنید.

مثل سماء که الآن روی دانشگاه غیر انتفایی اروندان در حال کار هست،یا سیستم دانشگاه آزاد (اهواز) که توسط شرکت افرانت تولید و پشتیبانی میشه.

باز نویسی برنامه هایی که وجود دارند و قابل تغییر هستند اشتباه محض.

موفق باشید.

شما باید اینو اول مشخص کنید می خواید بخرید یا بنویسید ؟ (با شرایط بالا و ...)

بخرم ولی حداکثر تا 500 تومان میتونم هزینه کنم . حالا .

1- دوست عزیز برای ارائه بعنوان پروژه می خواید بدید ؟

2- قراره بصورت واقعی مورد استفاده قرار بگیره ؟

3- دقیقا اگه مثل سیستم آزاد باشه هزینه اش چند ده میلیونی (یک سیستم واقعیه و در حال کردن و ... ).

4- قرار شبیه سازی بشه ؟

سیستم شما به صورت واقعی قرار باشه کار کنه ،باید اصول مهندسی نرم افزار (چرخه نرم افزار و ...)و ... توش اعمال کنید ، حالا بگذریم که باید پایگاه داده شما چند thread رو به صورت ACID انجام بده ، هم تحت وب باشه و تحت ویندوز و ...

می تونید یک سیستمی که دانشجویی رو بخرید ، (که همه امکانات دانشگاه آزاد ندارده) ، حد دانشجویی نه چیزی بیشتر ..........

اينو ببينيد

http://www.hoomad.ir/

كسي با سيستمش كار كرده

امروز من يكي از مدرسه ها داشت

تنظيم كردم خيلي سيستم خوبيه

به نظر شما چند هزينه درس كردن پرتال مث اينه

اينو ببينيد

http://www.hoomad.ir/

كسي با سيستمش كار كرده

امروز من يكي از مدرسه ها داشت

تنظيم كردم خيلي سيستم خوبيه

به نظر شما چند هزينه درس كردن پرتال مث اينه

( تا زمانی که حداقل یک مدرسه وجود داره) while

}

(اون هم یکی از سیستم هایی هست که سالی یه بار میاید و جایگزین سیستم ضعیف قبلی میشه)

{

:::::::::::::::: هزینه اش نباید زیاد باشه ، نسبت به یک سیستم دانشگاهی . برای هزینه دقیق تر باید تمام امکانات مورد تقاضا رو لیست کنید ::::::::::

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری