javancop

هدیه22 بهمن جومشاپینگ با پلاگین های زرین پال و بانک ملت وپاسار گارد برای جوملا2.5

15 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

اینم هدیه ی من به خاطر 22 بهمن این افزونه ها را گذاشتم که برای جوملا 2.5 است

ببخشید بعضی از دوستان فایل من را ویرایش و لینک دانلود را پاک کردند

لینک دانلود م

ویرایش شده در توسط javancop
لینک دانلود در |پلودسنتر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قابل توجه دوستان اگر این پلاگین ها کار ندادند من سالمشو دارم

درضمن برای قاصدک هم کار میدن

ببخشید بعضی از دوستان لینک دانلود را پاک کرده بودند دوباره گذاشته شد در انجمن!

ممنون عالی بود اما اگه میشه پلاگین های پرداخت را مجزا قرار بدهید

ارسال شده در (ویرایش شده)

اینم هدیه ی من به خاطر 22 بهمن این افزونه ها که در پی سی جوملا پولی اند رایگان گذاشتم برای جوملا 2.5 است

ببخشید بعضی از دوستان فایل من را ویرایش و لینک دانلود را پاک کردند

لینک دانلود

دوست گرامی ممنون از هدیه تون . البته فکر کنم این هدیه اگر تو این انجمن قرار نمی گرفت بهتر بود ولی چون جناب آقای طالبی زیر پست شما لایک کردند من به خودم اجازه نمی دم روی نظر ایشون حرفی بزنم. ولی برای آگاهی شما لازم می دونم یکی دو نکته رو یادآوری کنم.

اول اینکه این هدیه شما قبلا و خیلی وقت پیش توسط یک وب سایت دیگر برای دانلود گذاشته شده و چنانچه اعضای انجمن که همگی جوملاباز هستند تمایل داشته باشند از همون سایت دانلود می کنند و از اون گذشته چیز جدیدی نیست که شما به عنوان هدیه قرار می دی.

دوما شما چقدر از اون وب سایت مطئنی و شناخت داری؟ اگر این افزونه ای که شما از اونجا دانلود کردی و بعد مستقیما اینجا آپلود کردی آلوده بود چی؟ منظور من اینه که این افزونه به خاطر درگاه های بانکی که داخلش داره خیلی حساسه. آیا شما اینو بعد از دانلود از اون سایت بازبینی کردی؟

لازم به ذکر است که افزونه هایی که توی این انجمن یا پی سی جوملا گذاشته میشه قبلا توسط چند مدیر بررسی می شه و اگر هم مشکلی پیش بیاد حداقل اینه که جا و مکان مهندس طالبی مشخصه. ولی از اون سایت شما چه رد و نشونی داری؟

و سوم اینکه اون جمله ات هم یا از روی ناآگاهی بوده و یا.... "

این افزونه ها که در پی سی جوملا پولی اند رایگان گذاشتم" . دوست عزیز این انجمن هم مربوطه به پی سی جوملا و هر دو متعلق به مهندس طالبی.حالا خودت قضاوت کن این جمله ات چقدر معرفت ازش می باره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بازهم عرض می کنم به خاطر لایک مهندس طالبی از این مطلب شما که نهایت بزرگواری و چشم و دل سیریشون رو می رسونه پستتون رو حذف نکردم ولی دوست دارم این کار رو تو انجمن های مشابه تکرار کنی تا ببنی چطوری و با چه ادبیاتی با شما برخورد می کنند.

پیروز باشید

ویرایش شده در توسط senator

دوست گرامی ممنون از هدیه تون . البته فکر کنم این هدیه اگر تو این انجمن قرار نمی گرفت بهتر بود ولی چون جناب آقای طالبی زیر پست شما لایک کردند من به خودم اجازه نمی دم روی نظر ایشون حرفی بزنم. ولی برای آگاهی شما لازم می دونم یکی دو نکته رو یادآوری کنم.

اول اینکه این هدیه شما قبلا و خیلی وقت پیش توسط یک وب سایت دیگر برای دانلود گذاشته شده و چنانچه اعضای انجمن که همگی جوملاباز هستند تمایل داشته باشند از همون سایت دانلود می کنند و از اون گذشته چیز جدیدی نیست که شما به عنوان هدیه قرار می دی.

دوما شما چقدر از اون وب سایت مطئنی و شناخت داری؟ اگر این افزونه ای که شما از اونجا دانلود کردی و بعد مستقیما اینجا آپلود کردی آلوده بود چی؟ منظور من اینه که این افزونه به خاطر درگاه های بانکی که داخلش داره خیلی حساسه. آیا شما اینو بعد از دانلود از اون سایت بازبینی کردی؟

لازم به ذکر است که افزونه هایی که توی این انجمن یا پی سی جوملا گذاشته میشه قبلا توسط چند مدیر بررسی می شه و اگر هم مشکلی پیش بیاد حداقل اینه که جا و مکان مهندس طالبی مشخصه. ولی از اون سایت شما چه رد و نشونی داری؟

و سوم اینکه اون جمله ات هم یا از روی ناآگاهی بوده و یا.... "

این افزونه ها که در پی سی جوملا پولی اند رایگان گذاشتم" . دوست عزیز این انجمن هم مربوطه به پی سی جوملا و هر دو متعلق به مهندس طالبی.حالا خودت قضاوت کن این جمله ات چقدر معرفت ازش می باره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بازهم عرض می کنم به خاطر لایک مهندس طالبی از این مطلب شما که نهایت بزرگواری و چشم و دل سیریشون رو می رسونه پستتون رو حذف نکردم ولی دوست دارم این کار رو تو انجمن های مشابه تکرار کنی تا ببنی چطوری و با چه ادبیاتی با شما برخورد می کنند.

پیروز باشید

با تشکر از شما به خاطر این جوابتون به این کاربر محترم.

ولی باید یک چیز رو بهتون بگم و اونم این هست که سیستم جوم پاپینک یک افزونه اپن سورس هست و درگاه های بانکی دارای امنیت کامل هستند و برای سایت ها 3 کد داره که اگر اون کد ها هم بیفته دست دیگران نه تنها به دردشون نمیخوره هیچ ارزشی هم براشون نداره چون بعد از ورود به درگاه بانک دیگه سایت هیچ چیزی رو نمیتونه بفرسته و فقط میتونه کد تائید پرداخت رو بگیره. درضمن درگاه فقط برای ایپی شما باز میشه و غیر از اون باز نمیشه.

ولی نکته مهم این هست

هر در گاهی یک سری کد داره که باید اون کد ها رو با سیستم مورد نظرتون ست کنید و به نظر من نباید اون افزونه طراحی شده رو کد کرد و فقط برای یک سایت فعالش کرد و مبلغ رو دریافت کرد.

البته این نظر من هست و هر کسسی ممکن هست در این مورد یه نظری داشته باشه که نظر همه برای من محترم هستند و به نظرات دیگران هم احترام میزارم.

با تشکر

(راستی من پلاگین ملت رو از خود برنامه نویس اون سایتی که گفتید دارم و به نحو احسن هم برام کار میده)

دوست عزیز شما از سه مورد گفته شده فقط مورد دوم رو گفتی و اینکه افزونه شما هم به خوبی کار می کنه (مگه قراره کار نکنه)

بحث اصلی من در مورد سوم گنجونده شده بود که عرض کردم دور از معرفت بود که این افزونه رو اینجا به رایگان بگذارند و حالا که گذاشتند چرا نام ببرند پی سی جوملا داره می فروشه و ....

و عرض کردم اگر چنین تاپیکی با چنین محتوایی در همان سایتی که شما می فرمایید و سایت های اقماری دیگر ایشان مطرح می شد کمترین حالت حذف پست و بن کردن کاربر و آی پی و چند پیام و ایمیل خصوصی تهدید آمیز بود.

و این واقعیت داره و خیلی از کاربران و مدیران انجمن به این موضوع واقفند ولی ما شاهد هستیم جناب مهندس طالبی خودش میاد لایک می کنه این پست رو که دیگه حرفی باقی نمونه و الا مطمئنا بنده و سایر مدیران تحمل نمی کردیم و اجازه نمی دادیم.

پیروز باشید

آموزش نصبش چه طوری هستش؟

بررسی شود.

با تشکر.

دوست عزیز تاپیک مربوط به 2 سال پیشه . به تاریخ تاپیک ها دقت کنید . الان این نسخه جز آثار باستانی به حساب میاد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری