bestboy7

سوال در مورد ایجاد فایل php.ini توسط RSfirewall

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

وی روی یکی از سایتهام RSfirewall رو آپدیت کردم و سکن کردم تو نتایج توی قسمتی اعلام کرده بود فابل configuration امن نیست و کلیک کنید تا خلاصه مطلب امنش کنیم. منم بعد از بکاپ کرفتن از فایل کانفیگ کلیک کردم یه فایل php.ini توی ریشه ساخته که 5 خط داره

register_globals=Off
safe_mode=Off
allow_url_fopen=Off
allow_url_include=Off
disable_functions=show_source, system, shell_exec, passthru, exec, phpinfo, popen, proc_open

کسانی که با این افزونه امنیتی آشنا هستند و میدونن مکانیزمش چه جوریه آیا توی این عملیات کار دیگه ای هم انجام داده منظورم اینه تغییری جای دیگه هم داده؟ مثلا خود فایل کانفیگ(ظاهرا تغییری در این فایل انجام نداده)

و آیا لازمه این فایل php.ini رو نگه دارم؟ خطوط فایل رو گذاشتم بدونید با حذفش خطریه یا نه؟ یادمه fopen رو خودم به مدیر سرور گفتم واسم فعال کنه.

ویرایش شده در توسط bestboy7

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکلی نداره .

این افزونه با ایجاد یک فایل php.ini برای شما یک سری توابع و مدهای php را بسته . مثلا امده safe_mode را خاموش کرده که کمک خوبیه ولی خوب گاهی مواقع نیازه safe_mode روشن باشه . باید حواستون باشه چیا الان قطع شدن. مثلا خود من یک روز کامل برای همین افزونه الاف شدم. امده بود javascitp هایی که در html ها استفاده کرده بودم غیر فعال کرده بود. منم هرچی دونبال علت بودم نمی فهمیدم. تا اینکه دیدم تو تنظماتش میشه غیر فعال کرد.

راستی این php.ini را هم حذف کنید تغییراتی که افزونه برای شما ایجاد کرده از بین می ره php.ini یک جورایی برای تنیظمات php هست.

درود

php.ini

در واقع مسول پیکربندی وب سرور آپاچی در سرور شما هست و معولا مدیر سرور تغییرات رو در اون میبنده که کاربر نتونه تغییر بده

و توابع php خیلی زیاد تری هستند که باید بسته باشند روی سرور برای انیت بیشتر از جمله توابع بالا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری