majidchamran

یاز نشدن زیر منو

17 پست در این موضوع

به نام خدا

سلام و درود خدمت همه .

من یک قالب با نرم افزار ارتیستر ساختم . وقتی روی یک منو قرار میگیرم زیر منوهای اون نشون نمی ده . لازم به ذکر هست که در قسمت subitem گزینه ی multilevel رو فعال کردم اما بازم مشکل برطرف نشده. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در ماژول منو که در برخی نسخه ها نقشه سایت ترجمه شده نمایش زیرمنو رو روی بله قرار بدین باید مشکل حل بشه

سلام . سایتم رو از حالت لوکال به هاستم انتقال دادم بازم همین مشکل برام پیش اومده . نکات گفته شده رو رعایت کردم اما مشکل برطرف نشد.

دیگه چه مشکلی داره ؟؟؟؟

آدرس سایتتون رو بدین تا بررسی بشه.همچنین الان که روی هاستید یه بار دیگه اون چیزی که در پست قبل گفتم رو چک کنید

سلامی دوباره و تشکر از همکاری شما .

من همه یمواردی که به ذهنم می رسید رو چندین بار چک کردم .همه ی به درستی تنظیم شده.

الان یک منو به صورت آزمایشی ساختم تا شما ببینید.

main menu در سمت راست که لیست باز شونده ی اون باز نمی شه و فقط تیتر اول رو نمایش میده.

آدرس سایت : http://www.jondolmahdi.ir

با تشکر دوباره

در فایل tamplate.css قالب دنبال عبارت ul.art-vmenu ul بگردین و مقدار display رو روی block بزارین یا کلا عبارت display:none رو پاک کنید و سایت رو باز کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

مطالب زیر منو نشون میده با این تغییر اما حالت کشویی نداره و ساده هست .

وقتی قالب رو طراحی کردم منو رو طوری ساختم که با قرار گرفتن ماوس بر روی منوی اصلی زیر منوی اون نشون میداد اما الان اینطور نیست

ببینید.

http://www.jondolmahdi.com

ویرایش شده در توسط majidchamran

ممکنه هاستتون از یکی از کدهایی که آرتیستر دراون منو استفاده کرده پشتیانی نمیکنه

در هر صورت من منوساز هایی چون maximenu ck که فارسی شده و بهینه شدش در انجمن موجوده رو پیشنهاد میکنم.هم زیبا تره و هم بهتر

راستش نتونستم با هاش کار کنم هر چند تمایلی هم نداشتم . چون دلم میخواد در جوملا محدود باشم. و با قالبی که خودم ساختم کار کنم و مشکل رو برطرف کنم نه دورش بزنم. به هر حال ممنون از راهنماییتون. اگه راهی به ذهنتون رسید.ممنون میشم

سلام سایت من زیرمنوهارو بازنمیکنه؟چیکار باید کرد؟

www.iranposh.ir

در ماژول منو ، نمایش زیر منوها رو بر روی بلی قرار بدید

این گزینه وجود نداره!

تنظیمات ماژولی رو که برای منوی خودتون ساختید به دقت چک کنید گزینه نمایش زیر منوها باید باشه

من دارم از قالب رایگان استفاده میکنم!منوها قبللا ساخته شده

فرقی نمیکنه شما به مدیریت ماژولها برید و ماژول مربوط به منوها رو پیدا کنید و تنظیماتش رو چک کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

من ازاین روشم استفاده کردم نماایش زیرمنوهارو فعال کردم ولی باز ج نداد؟

ویرایش شده در توسط hirbod

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری