حجت مردانه زاده

*بشتابید* دانلود کامپوننت، افزونه ساز جوملا 1.7 ( شما هم کامپوننت و ماژول بنویسد!)

21 پست در این موضوع

با سلام

25173.jpg

امروز در حین جستجو در آرشیو افزونه های جوملا جهانی به افزونه جالب و خوبی برخوردم. کامپوننتی که میتونید بوسیله ی اون کامپوننت و ماژول ایجاد کنید .

بسیار ساده و با کاربری آسان!

ناگفته نماند که بی شک ، نمیتوان از این کامپوننت انتظارات بسیـــــــــــــــــار بالا و تخصصی ای داشت اما برای افرادی که به کامپوننت نویسی و ماژول نویسی علاقه دارند.بی فایده نخواهد بود . مطمئنا لذت زیادی از این کامپوننت خواهد برد!

نام این کامپوننت ShellManager محصول سایت Dazo.com و مخصوص جوملا 1.6 و 1.7 و 2.5 !

29187.jpg

ویژگیهای این کامپوننت :

create administration or user side forms .

nage a complex number of fields including simple select, select from the query, ajax select , radio, checkbox, file management,

permission management, category editor, managing links between tables etc

. ...

create lists administrative

create search filters

create view with tables, divs, lists, xml, json, etc

. ...

manage the parameters (xml) of the menu joomla

create modules, or view related to joomla articles

manage the joomla permissions or single user permission

export the components created

managing upgrades

etc. ....

1.2

Add help buttons in Italian and English.

Rename component and table

Clone form in frontend

Improved Permissions

bugs fixed

tested in joomla 2.5 beta

امیدوارم که به کار دوستان عزیز بیاید. کمکی هرچند کوچک در زمینه جوملا به این عزیزان بنماید.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام...

واقعا وقت تنگ است و کار هم بسیار بسیار بسیار...!!!

دوست عزیز خوشحال میشم شما دست به کار بشید. شروع به فارسی سازی کنید.

مطمئنا مورد نیاز خیلی از دوستان دیگر خواهد بود...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

بخش ادمینش خیلی زیاده فک نکنم یه نفر حالش و داشته باشه مگه چند نفری اگه میخواین فارسی کنید یه کم هم به من بدین

پس چي شد اين فارسيش

اين همه داوطلب اما يكي نبود فارسيش كنه

به خدا اگه خودم بلد بودم مي كردم

اما با اين همه بازم تشكر به خاطر اين پستتون

با تشكر

پس چي شد اين فارسيش

اين همه داوطلب اما يكي نبود فارسيش كنه

به خدا اگه خودم بلد بودم مي كردم

اما با اين همه بازم تشكر به خاطر اين پستتون

با تشكر

عزیز جان

فارسی سازی یک کامپوننت کار زیاد دشواری نیست .

کافی فایل های زیان را ترجمه کنید . اگر زبان بلد هستی شروع کن به ترجمه . در ترجمه کامپوننت ها چون اکثرا لغت هست. به راحتی میشود ترجمه کرد . توضیحات و جملات طولانی را هم به کمک دوستان ترجمه کن.

اگر هم زبان بلد نیستی . از مترجم گوگل استفاده کن. ولی خیلی ترجمه هاش دقیق و خوب نیست . یا از نرم افزار های مترجم انلاین استفاده کن . حداقل موقت کارهاتون را راه میندازه . تا ترجمه مناسب از طرف دوستان منتشر بشه .

البته فرایند فارسی سازی فقط مربوط به ترجمه نمیشه .

اما کسانی که نیاز به زبان فارسی دارند میتونند به همین راحتی مشکل را موقت حل کنند

موفق پایدار

دوستان کار با این خیلی سخته .خیلی برای من که فوق العاده خفن :a2d3: بود . مثل کار کردن با ویندوز سرور 2008 برای یک بچه

سلام دوستان عزیز یک قسمت هم برای من ارسال کنید فارسی میکنم با تشکر

سلام دوستان عزیز یک قسمت هم برای من ارسال کنید فارسی میکنم با تشکر

دوست عزیز دستت خودتت می بوسه ، من که وقتم شدیدا پره و بقیه ها خیلی وقت خبری ازشون نیست

کل فایل در اختیار شماست

دوست عزیز دستت خودتت می بوسه ، من که وقتم شدیدا پره و بقیه ها خیلی وقت خبری ازشون نیست

کل فایل در اختیار شماست

آقا رضا 1111 خط ادمینش هست :5: ممنونم اگر اجازه بدین من از همینجا انصراف میدم :bala: فقط ایشا الله اگر قسمت شد سایتشو ترجمه میکنم و قرار میدم

افزونه خوبیه صبر کن من درگیر چندتا کارم ، ( دارن زوری زروی من معاف رو می فرستند خدمت (خشم شب ، نصفه شب و ...) ، این مشکل رو حل کردم ، شروع به کار می کنیم )

افزونه خوبیه صبر کن من درگیر چندتا کارم ، ( دارن زوری زروی من معاف رو می فرستند خدمت (خشم شب ، نصفه شب و ...) ، این مشکل رو حل کردم ، شروع به کار می کنیم )

خوش بحالتون کاش منم معاف میشدم:ds6a5d: سر کلاسای دانشگاه فقط فکر قبول شدن و سربازی نرفتنم .. کابوسه واقعا :25r30wi:

------------------------------

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

سلام

فارسی سازی کامل کامپوننت افزونه ساز جوملا

من 1ماه هست که این افزونه رو کاملا فارسی کردم ، و میخواستم توی یک زمان مناسبت خوب انتشار بدم که کلا فراموش کردم و الان یک دفه دیدم که کامپوننت اومده ولی فارسی نیست.و خوشحال شدم که خوب من حد اقل فارسی سازیشو انجام دادم و انتشار میدهم.

فایل رو برای شما میفرستم آقا مجتبی . دیگه ضحمت قرار دادنش با شما

سلام

فارسی سازی کامل کامپوننت افزونه ساز جوملا

من 1ماه هست که این افزونه رو کاملا فارسی کردم ، و میخواستم توی یک زمان مناسبت خوب انتشار بدم که کلا فراموش کردم و الان یک دفه دیدم که کامپوننت اومده ولی فارسی نیست.و خوشحال شدم که خوب من حد اقل فارسی سازیشو انجام دادم و انتشار میدهم.

فایل رو برای شما میفرستم آقا مجتبی . دیگه ضحمت قرار دادنش با شما

دوست عزیز لطف کنید افزونه فارسی شده رو درج کنید تا دوستان استفاده کنند. mohammad2232 عزیز چند وقت حضور کمرنگی در انجمن دارند

سلام

یغیر از سایته سازنده جایی هست که کمی آموزشش برای این افزونه داده باشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری