tnt6667

مهم - خطا بعد از انتقال سرور - session/session.php

11 پست در این موضوع

درود

بر همه دوستان

کلی داستان داشتیم تا انتقال انجام دادیم این حرفا حالا یکی از سایت ها این خطا رو داریم هرکاری هم کردیم

دیتابیس کش ..... ولی بازم هستش

اگر دوستانی که به این مشکل خوردن و رفع کرد راهنمایی کنند ممنون

http://haftkel.com/news/

Warning: session_start() [function.session-start]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 685 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /home/haftkell/public_html/news/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Fatal error: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Failed to initialize storage module: files (path: ) in /home/haftkell/public_html/news/libraries/joomla/session/session.php on line 423

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز اگر از یوهاستینگ منتقل کردی و در زمان بکاپ گرفتن دستی با اف تی پی بکاپ گرفتی و روی سرور جدید ریستور کردی باید خدمتت عرض کنم که متاسفانه با ایراد بکاپ گرفته شده، باید بری تو پنل و از اونجا بزنی بکاپ بگیره و رو سرور جدید ریستور کنی تا این مشکل پیش نیاد! چون عین همین مشکل برای من با همین شرایطی که توضیح دادم قبلاً پیش اومده بود...

دوست عزیز اینجا رو هم یه نگاه بندازی شاید بتونه کمکت بکنه:

http://www.webhostingtalk.ir/f58/30417

ویرایش شده در توسط DAPOUR

درود

نه عزیز

سرورو اختصاصی مال خودمون بود انتقال به سرورو جدید دادیم

100 جوملا بود هیچ کدوم مشکل نداشته این اینطوری شده

بک آپ دوباره گرفته شده ریستور شد بازم مشکل داره

مرسی

مرسی

ولی من گفتم خیلی سرچ و خیلی دست کاری کردم

این خطا ها درست متغییرها همون ولی کلیت خطا ما فرق داره خطا هارو شما بخونید

کنترل پنل سرور قبلی و سرور جدید سی پنل هست ؟

انتقال چطور انجام شد ؟ به صورت دستی یا multi ؟

درود جفت سی پنل

انتقال هم مستقیم مولتی شما بوده !

این که مشخصه

روش اول : به هاست اکانت مورد نظر برید، در قسمت بکاپ ، بکاپ فول بگیرید و بعد از سرور ریستور کنید .

روش دوم : به phpmyadmin برید و export بگیرید .

در هر دو صورت دیتابیس رو repair کنید، این روش ها رو تست کردید ؟

این رو هم یه تستی بکن شاید درست بشه: تو ریشه قبل از public_html یه فولدر به نام temp ایجاد کن و دسترسی رو هم بزار 777 و بعد تو فایل configuration.php بگرد دنبال var $tmp_path و مقدارشو بزار: /home/user/temp/ و ذخیره کن، ممکنه مشکلت حل بشه! بجای user نام کاربریش تو cPanel رو بزن، طبق ایرادی که میده فکر کنم نام کاربریش haftkell باشه!

مشکل از فایل کانفیگه .. این خطا مربوط به ارور در سینتکس فایل کانفیگه . چک کنید . فاصله ها و ?> <? درست خورده باشند توی فایل

آقا نیما درست میگن احتمالا فایل Config مشکل داره .چک کنید در فایل Config فاصله یا خط خالی نباشه و حتما اینکدینگ = UTF-8 without bom باشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری