ابوالفضل طالبی

جشن نوروز به مناسبت برگزیده شدن انجمن جوملای ایران در جشنواره وب ایران

148 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

و هم اکنون ویژه ترین و برجسته ترین هدیه

انتظار ها دور از باور نیست

gift

ورود به تایپیک کامپوننت نمایندگی املاک پارسی

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سومين هديه: بهينه سازي تصاوير وب سايت

پلاگین alt زن حودکار تصاویر برای جوملا 2.5

joomlaforum.ir_13636370881.png

با توجه به مشكل بسياري ازدوستان در خصوص بهينه سازي تصاوير و سرچ گوگل در گوگل براي ظهور سايت خودشون اين پلايگن رو هديه مي كنم

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

هديه چهارم :

اين هديه هديه اي با گستردگي وسيع در حوزه بهينه سازي وب سايت با همكاري صميمانه انجمن جوملافروم مي باشد

سئو رايگان سايتهاي ايراني

f198_29.gif

فردا منتظر باشيد ارزشمندترين هديه در عرصه سئو در راه است .......

همگي از آپلود سنتر جوملا دانلود كنيد و آنرا گسترش دهيد ........

سلام

با قالبی شیک در خدمت شما هستم . یک قالب فلش برای جوملا 2.5 و مخصوص سایت های گیم و بازی و.... حقیقتش فارسی سازی کامل این قالب رو 10 روز پیش تموم کردم اما بدلیل اینکه مشغول و درگیر انجام یک پروژه بودم و هنوز هم هستم اصلا وقت به انتشار آن در جوملافروم نمی کردم . و اما امروز بالاخره این قالب فوق شیک را منتشر کردم.امیدوارم از آن لذت کافی را ببرید .

نکته : درصورتی که از جوملا 3 استفاده می کنید و به استفاده از این تمپلت تمایل دارید بفرمایید تا برای این ورژن جوملا هم آمادش کنم.

برای مشاهده دمو قالب فارسی شده تصویر زیر را آماده کردم...

x667_FireShot_Screen_Capt.gif

دانلود قالب فلش و فوق زیبا world_of_warcraft

اولین طراحی قالب من تازه از تمومش کردم

امیدوارم خوشتان بیاید

لینک تاپیک

بسته ی نصبی دارد اپلود می شود می گذارم

joomlaforum.ir_13637105801.png

ویرایش شده در توسط javan44

سلام و درود بر کاربران و مهندسین عزیز

پیشاپیش فراررسیدن سال جدید را تبریک عرض نمود و سالی سرشار از شادی و خوشی و سلامتی را برای تک تکتان آرزو می کنم.

اکنون دوم هدیه بنده در طرح بزرگ آماده باش آماده شد.و آن قالب فلش و فارسی شده ی gored_ultra .

متاسفانه این روزها بسیار درگیریک پروزه شخصی هستم و بدلیل کمبود وقتی که داشتم نتوانستم دموی فارسی شده ی آنرا همچون قالب قبلی تهیه کنم. و از همه ی دوستان از این بابت معذرت می خواهم.

دموی انگلیسی این قالب را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید...

s238_gored_ultra_middle.jpg

دانلود قالب فلش و فارسی شده ی gored_ultra

هدیه پنجم و آخرین در این لحظات پایانی سال 1391 از تیم سئو انجمن جوملافروم

کتاب پرفروش اکسیر جاودانگی سایت ویرایش اول در زمینه آموزش سئو و بهینه سازی سایت

اولین هدیه ای که در بین وب سایتهای ارائه دهنده خدمات وب منتشر شده و دارای پشتیبانی 24 ساعته و گارانتی و حمایت میباشد

joomlaforum.ir_13637221071.jpg

تاپیک توضیحات و دانلود کتاب آموزش سئو - اکسیر1

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

سلام و شب بخیر خدمت همه ی عزیزان و بزرگواران

با هدیه سوم و قالبی دیگر در خدمت شما هستم. قالب ساده و در عین حال شیک allrounder . امیدوارم دانلود کنید و استفاده لازم رو ببرید.

توجه : در صورتی که از ورژن های پایین تر مثل 1.6 یا بالاتر درواقع ورژن 3 استفاده می کنید و به این قالب نیاز دارید فقط کافی است امر کنید تا براتون آمادش کنم!

خوب دموی انگلیسی قالب رو در قالب یک عکس در ادامه میتونید شاهده کنید:

e2361_allrounder25middle.jpg

دانلود قالب allrounder

سلام

ابتدا فرارسیدن سال نو رو به همه ی کاربران و مدیران و مهندسان و مدیریت جوملا فروم مهندس طالبی تبریک عرض می کنم.

خوب قالبی که در ادامه می آید فارسی شده ی قالب feuerwehr_4 می باشد.یک قالب ساده و اما شیک

دموی انگلیسی قالب در قالب یک عکس رو می تونید در ادامه مشاهده کنید:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13637862451.jpg

برای دانلود قالب هم اینجا کلیک کنید.

سلام

خوب بالاخره موفق شدم در آخرین لحظات طرح بزرگ آماده باش هدیه پنجم رو آماده و منتشر کنم. البته بسیار ناراحتم که زودتر از این زمان نتونستم به آماده سازی هدایا اقدام کنم :oom:

دموی انگلیسی این قالب را می توانید در تصویر زیر ببینید:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13638019441.jpg

و اما

برای دانلود این قالب دوست داشتنی اینجا کلیک کنید.

پلاگین نمایش نمایه کاربر(سیستم آواتار برای بخش پروفایل کاربری)

سلام بر همگی این یه هدیه دیگه برای کاربران عزیز جوملایی

بعد از نصب این پلاگین که فارسی و بهینه اش کردم .کاربر میتونه برای خودش آواتار یا همونه نمایه (تصویر) انتخاب کنه میتونه تصویرشو عوض کنه و مدیر سایتم میتونه تو بخش مدیریت کاربر قسمت مشخصات کاربری تصویر کاربر رو ببینه حذف کنه تغییر بده

این سیستم واقعا عالیه کمبودش حس میشد. برای دانلود به تایپک مراجه کنید