حجت مردانه زاده

*مرجع سوالات و نظرات پیرامون جشنواره 30شب300 هدیه ی انجمن جوملای ایران*

5 پست در این موضوع

با سلام

پیرو اعلام چند و چون جشنواره ی 30شب ،300هدیه ی انجمن جوملای ایران .و نظر به اینکه تاپیک مرجع ، صرفاً برای دایرکتوری بودن و هدایای منتشر شده خواهد بود، به همین دلیل از دوستان عزیز خواهشمندیم که تمامی سوالات، نظرات، و حرفهای خود را پیرامون تاپیک مذکور را در این تاپیک مطرح نمایند.

انشالله که بتوانیم شگفتانه ی دیگری بیافرینیم و رکورد جدید دیگری به ثبت برسانیم...

لینک تاپیک مرجع :

[h=3]جشن نوروز به مناسبت برگزیده شدن انجمن جوملای ایران در جشنواره وب ایران[/h]

موفق و سربلند و پایدار باشید

با تشکر

حجت مردانه زاده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای اینکه کاربران در آینده دچار سردرگمی نشوند و از ابتدا با روند درستی شروع شود .بنده سوالات و نظراتی که در تاپیک مرجع ایجاد شده بودند ، را در این تاپیک بصورت نقل قول درج میکنم.

alirezazareجنا اقای مهندس طالبی

اینجانب به عنوان یک عضو مبتدی این موفقیت را به شما تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان موفقیت روز افزون جنابعالی را خواستارم

majid.fathiمهندس من یک پیشنهاد دارم این محدودیت را ایجاد نکنید که اگر تعداد رای بالاتر از 20 شد شرکت کنه در قرعه کشی.

به این صورت باشه که به اندازه ی هر تعداد می پسندم برای هدیه، یک امتیاز مثبت در نظر گرفته بشه. مثل قرعه کشی بانک ها. و اگر کاربری تعداد زیادی هدیه منتشر نمود جمع این امتیاز ها به امتیاز نهایی برای شرکت در قرعه کشی باشه. در نهایت قرعه کشی هم بر مبنای این امتیازها باشه . این طوری هدیه ایی که خیلی برای کاربرا ارزش داشته امکان برنده شدن بالاتری داره در عین حال یک هدیه کوچک نیز شانس خودش را داره. یک کاربر خیلی فعال نیز شانس بیشتر از یک کاربر کمتر فعال داره

auizz3ffy9vla57584xq.gif1.gif

نیما حبیب خدایعنی نمیشه چیزی بنویسیم؟ یا تو این مایه ها

با عذر و سپاس....

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

ضمن سپاس از زحمات شما

به نظر من دوستانی که قبلا هدیه منتشر کرده اند و مشکل دار است بهتر است بجای هدیه جدید همونها را رفع اشکال کنند.برخی از هدیه ها که اتفاقا توسط مدیران رده بالا هم منتظر شده نه تنها اشکال دارد بلکه اصلا قابل استفاده هم نیست و این دوستان هم با وجود درخواستهای مکرر اقدامی در جهت رفع اشکال نداشته اند. به نظر من این برای اعتبار انجمن خیلی مهم است که هدایایی که منتشر میشود قابل استفاده هم باشد.

مرسی

ارسال شده در (ویرایش شده)

نقل قول ها :

آقای طالبی یه گوگل نکسوس هدیه بدین چیز توپیه یا گلکسی تب دو. :1::1::1:

گوگل نکسوس خوبیش اینه که خود شرکت گوگل پشتیبانیش میکنه و جدید ترین ورژن ها و امکانات رو سریعا برای این سری از مدل نکسوس ارائه میده.

-----------------------------------------------------

یعنی اگه یکی زیر 20 تا پست مفید داشت نمی تونه شرکت کنه؟! من کلی وقت گذاشتم و ماژول ترجمه کردم الان این تیکه رو دیدم یهو دپرس شدم اصلاً!!

خواهشاً محدود نکنید.. تعداد پست چه اهمیتی داره؟ شاید یکی تازه عضو شده یا به دلایلی نمی تونسته بیاد انجمن و حالا می خواد فعالیت کنه... این انگیزه رو نگیرید خواهشاً

-----------------------------------------------------------------------

پاسخ استاد مردانه زاده به این دو پست :(البته با عرض پوزش)

با سلام

در این تاپیک هیچگونه سوال و نظر و ...ای پرسیده نشه!!! لطفا به تاپیکی که در پست اول ذکر شده، سوالات خودتون رو وارد کنید.

این تاپیک ها هم تا شب حذف خواهند شد.

-----------------------------

شما به فعالیتتون ادامه بدید...مدیران در حال رصد کاربران و فعالیتهاشون هستند.

جل الخالق...!!!!!؟؟؟؟؟

------------------------------------------------------------------

ضمن تشكر از مديريت كل انجمن جناب آقاي ابوالفضل طالبي

بنده هم از مديريت تيم سئو انجمن جوملاي ايران (جوملا فروم) با ارزش ترين و بهترين هديه خود را در اين عرصه (سئو سايت) كه تا بحال در اينترنت منتشر شده را در آخرين روز دريافت هدايا از طرف انجمن ارائه خواهم كرد.

البته شما هم مي توانيد چه نوع آموزش سئويي براي قوي تر كردن سايت در عرصه بهينه سازي سايت نياز داريد

(تعداد درخواست هاي شما بزرگواران مزيت علت بر ارائه اين محصول مي باشد)

--------------------------------------------

من هم ده قالب html را به انتخاب کاربران فارسی می کنم فقط در به من پیام بزنید

-------------------------------

پاسخ دوباره استاد مردانه زاده به این پست ها:

واقعا که جالبه.... دوستان اصلا لازم نیست که به حرفهای ما گوش بدیدااااااا!!!

چه وضعشه !!!!؟؟؟ مگر در پست اول اعلام نشدکه در این تاپیک هیچگونه، سوال، نظر، حرف و....درج نشه!!؟؟؟؟

از این به بعد دوستانی که چندین بار بهشون تذکر داده و باز هم بی هوا و بی دقت، به تذکرات گفته شده، د راین تاپیک پست بزنند. جریمه ، کسر امتیاز خواهند شد.

------------------------------------------

قالب حرفه ای نارسا دانلود

طبق قوانین مسابقه پذیرفته نیست

لطفا از قرار دادن تاپیک های قدیمی در تاپیک نوروز 92 خودداری نمایید

--------------------------------------------

سلام

برای جوملا 1.5 چیزی نیست؟؟!!!

----------------------------------------------

پاسخ بنده به آقای ebr11mohammad:

اولا به تاپیک اول توجه میکردید نوشته شده بود نظر و پست اضافه ندید و فقط هدایا!!

دوما جوملا 1.5 عمرش داره به پایان میرسه.جوملا 2.5 و 3 جایگزینش هستن(البته 3 فعلا جانشین خوبی نیست)

البته این پست ها برای سازماندهی و نظم بیشتر تاپیک هدایا از تاپیک مرجع حذف شد و در اینجا قرار گرفت.لذا از سایر دوستان خواهشمندیم نظرات و سوالات را در اینجا مطرح کنید

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

ضمن سپاس از زحمات شما

به نظر من دوستانی که قبلا هدیه منتشر کرده اند و مشکل دار است بهتر است بجای هدیه جدید همونها را رفع اشکال کنند.برخی از هدیه ها که اتفاقا توسط مدیران رده بالا هم منتظر شده نه تنها اشکال دارد بلکه اصلا قابل استفاده هم نیست و این دوستان هم با وجود درخواستهای مکرر اقدامی در جهت رفع اشکال نداشته اند. به نظر من این برای اعتبار انجمن خیلی مهم است که هدایایی که منتشر میشود قابل استفاده هم باشد.

مرسی

نظر خوبیه ولی میشه یه نمونش رو بگین تا بهتر متوجه بشیم؟؟؟