Vahid Taheri

*ویژه*ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی برای جوملا 3

39 پست در این موضوع

با سلام

برای داشتن کامل منو (بجز خرید از سایت اصلی)چکار باید کرد؟

من منو را نصب کردم ولی خیلی ساده است و تنظیمات گرافیکی که در دمو هست را نمیتونم اعمال کنم

ممنون

منظورتون از تنظیمات گرافیکی ، قالب هاست؟یا چند ستونه بودن.ماژول در زیر منو. نمایش تصویر یا ....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا من آخرین ورژن از پلاگین موبایل ماکسی منو رو لازم دارم.یعنی یه ورژنی که بشه با ماکسی منو 8 یکپارچه کرد. یه پلاگین موبایل دوستان زحمت کشیده بودند گذاشته بودند داخل انجمن اما به ورژن 8 ماکسی منو نمیخوره. کسی این پلاگین رو داره؟

ممنون و منتظر خبر دوستان هستم.

:ooof:

آقا من آخرین ورژن از پلاگین موبایل ماکسی منو رو لازم دارم.یعنی یه ورژنی که بشه با ماکسی منو 8 یکپارچه کرد. یه پلاگین موبایل دوستان زحمت کشیده بودند گذاشته بودند داخل انجمن اما به ورژن 8 ماکسی منو نمیخوره. کسی این پلاگین رو داره؟

ممنون و منتظر خبر دوستان هستم.

این پلاگین تجاریه و انتشار افزونه تجاری خلاف قوانین انجمن هست و متاسفانه من هم پلاگینش رو ندارم

به مهندس طالبی بگین براتون بخرند یا اینکه در بخش درخواست های تجاری(بازارچه) درخواست ارسال کنید

سلام دوستان من از این ماژول استفاده میکنم اگه بخوام اونو در محلی که توی تصویر نشون دادم بذارم در حالی که اونجا پوزیشنی تعریف نشده چکار باید بکنم سوال دیگه اینکه همزمان باحرکت در صفحه تمام مدت دیده بشه یعنی اونهم بالا و پایین بره

[ATTACH=CONFIG]8053[/ATTACH]

سلام

شما باید سختار قالب را تغییر دهید و در ایندکس قالب یه موقعیت جدید ایجاد کنید و در css هم بعد از مشخص کردن محل آن اون موقعیت را فیکس نمایید.

سلام دوستان من از این ماژول استفاده میکنم اگه بخوام اونو در محلی که توی تصویر نشون دادم بذارم در حالی که اونجا پوزیشنی تعریف نشده چکار باید بکنم سوال دیگه اینکه همزمان باحرکت در صفحه تمام مدت دیده بشه یعنی اونهم بالا و پایین بره

[ATTACH=CONFIG]8053[/ATTACH]

توی یه موقعیت دلخواه قرارش بدید (اگر موقعیت abosulte داشته باشید که چه بهتر) و از خاصیت position: fixed; در Css ماژول استفاده کنید.

CSS position Property

سلام آقای طاهری یک مشکل اینه که همونطور که توی تصویر نشون دادم جایی که میخوام بذارم پوزیشن نداره

آقای طاهری خیلی خیلی ممنون من تا الان نمیدونستم abosulte یک پوزیشنه دو هفته س با این در گیرم

ببخشید یک سوال دیگه من اونو توی موقعیت قرار دادم اما به نظر میاد منوها به سمت چپ باز میشن من میخوام به سمت راست باز بشن نوشته هاروهم نشون نمیده اما مشخص هست که منوی اصلی براش تعریف شده چون وقتی روش کلیک میکنی دقیقا همون منو باز میشه اما نوشته ای نداره میشه راهنمایی کنید

سلام

لطفا پلاگین مرتبط با این ماژول که برای تنظیمات پیشرفته این ماژول هست هم قرار بدید. هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم و ظاهرا فقط تجاریش تو سایت اصلیش هست.

منظورم Plugin Maximenu CK Params هستش

در ضمن این ماژول حالت ریسپانسیو نداره؟ و تنظیماتش برای موبایل و غیره ظاهرا غیر فعاله و توی گوشی ریسپانسیو نیست و سایت رو درست نشون نمیده

باسلام ...

چطوری باید مثل دیجیکالا در هر زیر منو یک عکس بذارم ...

؟

گذاشتم عکس کوچیکه و بالا میوفته ...

راهنمایی لطفا؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری