marjijak

یه طراح سایت کجا تبلیغ کنه و مطرح بشه؟

34 پست در این موضوع

بهترین راه ثبت یک شرکت و دفتر... هست با تبلیغات چاپی و جذب مشتری به روش هایی که شرکت های بزرگ انجام می دهند مثلا همایش ها ... هست بیشتر کاربران ممکنه توانایی لازم را نداشته باشند پیشنهاد من تا وقتی تجربه و سرمایه لازم را بدست بیارند کار در شرکت های معتبر به صورت تمام وقت یا پاره وقت هست. درامدی که شما با جذب مشتری از طریق محیط اینترنت بدست می یارید معموملا کمتر از حتی کار پاره وقت در یک شرکت معتبر هست و درد سر زیادی که در پی داره... ببنید ممکنه با تبلیغات و فعالیت در اینترنت مشتری پیدا کنید ولی معمولا این مشتری ها توقع بسیار زیاد، هزینه ی کم و ... دارند ولی مشتری که یک شرکت حرفه ایی جذب کرده متفاوت هست

دقیییییقا همینطوره !

شرکت خیلی تاثیر داره الان با هرکی حرف میزنی اولش اسم و آدرس شرکت میخواد !

کار در اینترنت هم همونی که شما فرمودید > توقع بالا قیمت پایین .. ! مرسی مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
بله این حرف واقعا درسته من خودم با دفاتر و شرکت های زیادی در ارتباط هستم و کار میگیرم چیزی که اونا معرفی میکنن با چیزی که از اینترنت به دست میاد تفاوته 180 دجه ای داره آفرین

آفرین کار خوبی میکنی

حالا میتونی بگی با چه نوع شرکتایی کار میکنی و چجوری ؟ و اینکه چجوری آشنا شدی چجوری پیشنهاد دادی و.. ؟

منم با دوتا شرکت تبلیغاتی (طراحی و چاپ و..) قرار داد بستم که بعنوان طراحشون کار واسشون انجام بدم

با سلام

به نظر بنده جایی که تبلیغ میکنید 10% اهمیت داره مهترین چیزی که اهمیت داره وقتی من به عنوان کاربر به سایت شما میام به چه صورت اطلاعات بنده که شامل نام و ایمیل میباشد را آیا دریافت میکنید .

92% کسایی که به سایت شما میان دیگه به سایت شما برنمیگردن .

خوب پس توجه کنید که اگه میلیون ها تومن تبلیغ تو بهترین جاها تبلیغ کنید اگه اطلاعات کاربر رو نگیرید شاید چند درصد کمتر برای شما سود داشته باشد

با تشکر از شما

مرسی مرسی خیلی مفید بود بله دقیقا همینطوره ، تو ورژن جدید سایتمون این امکانو میزاریم . فعلا استاتیک هست سایت !

بودجه داری بزار تو سایت خبری معروف مثله ایمنا خبر انلاین و .... بعد بورو فقط پولاتو بشمار! :)) مطمئن باش خوبه

انم یه مشاوره تخصصی : دلیل : تمامی مدیران شرکت ها و موسسات و کارخانه جات به طور 25 ساعته ! در این سایتا ول میتابن! دیدم که میگما!!

با یه تیتر عالی!

آره اتفاقا یکی از دوستان هم پیشنهاد دادن ! ولی هزینه تبلیغ بالاست + اینکه باید شرکت باشی و.....

این سایت ایمنا رو دیدم زیاد فکر نمیکنم معروف باشه! ممنون میشم شما یا دوستان دیگه چند تا دیگه ازین سایت ها معرفی کنید بهم !

ویرایش شده در توسط marjijak

مرسی مرسی و مرسی از همه دوستان !

حالا یک سوال :

برای اعتماد سازی باید چکار کرد ؟

بارها شده واسه بازاریابی و... رفتم و بخاطر اینکه شرکت نبودم از دست دادم کارو

با ثبت شرکت میشه اعتمادو جلب کرد ؟ ( بدون داشتن دفتر )

راستی ! تقویم رومیزی هم جواب میده بزنم ؟ واسه عید ؟

در آخر یه نگاهی به نمونه کارام بندازید و نظرتونم بگید !

ویرایش شده در توسط marjijak

باید به سایت های مرتبط لینک داده بشه و تبلیغ بشه. من خیلی از دوستان رو میبینم که در همه جا تبلیغات خودشون رو به نمایش میگذارند.

این کار اشتباهی هست. باید یک قشر از جامعه هدف قرار داده شود.

فرقشون مانند نور لامپ با نور لیزر هست. نور لیزر متمرکز به یک نقطه و توجه بیشتریو جلب می کنه ، شما هم باید همین کار رو انجام بدید.

به نظرم در anetwork.ir تبلیغ کنید . در گروهی هدفمند تا بازدهی داشته باشه

با سلام دوست عزیز

روشی که من در پیش گرفتم و دارم انجامش می دم اینه

1- استخدام چند بازار یاب دختر

2- جمع آوری بانک اطلاعاتی از شرکت هایی که وبسایت ندارند

3- تهیه کاتالوگ با نامه اداری معتبر

4- پرداخت هرینه طراحی سایت به صورت اقساط

5-مهمتر از همه پیدا کردن لینک های ارتباطی منظورم همون شخصیه که برات وبسایت شرکتشو در قبال گرقتم وجهی برات اوکی میکنه

6-فرستادن اس ام اس های تبلیغاتی روزانه به بازار هدف که همون بانک اطلاعاتی باشه

تبلیغ سایت برای اینه که رتبه سایتتون تو گوگل بیاد بالا.به این کار بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو میگن.من یه سایتی بهتون معرفی میکنم.اطلاعات فوق العاده ای راجع به سئو توش هست.من خیلی از مطالب اموزشیش استفاده میکنم.یه سر بزنید بهش خیلی راهنمایی تون میکنه.اینم لینکش:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری