farzad.najafi88

سیستم ثبت نام آموزشگاهی نسخه رایگان اختصاصی انجمن جوملای ایران :: تیم پی سی جوملا

41 پست در این موضوع

سلام

من نصب کردم.کار می کنه ولی به نظرم چند تا ایراد داره که اگه دوستان لطف کنند و این کامپوننت رو تکمیل کنند واقعا لطف کردند.

1-وقتی کاربر ثبت نام می کنه شماره همراه رو وارد کردم ولی تو قسمت مدیریت ثبت نشده.

2-وقتی کاربر ثبت نام می کنه در پایان پیغام ثبت نام با موفقیت انجام شد نمی ده و ای کاش کاربر می تونست فرم کامل شده رو پرینت بگیره.

3-تو قسمت مدیریت سفارش ها شماره فاکتور با قسمت ثبت نامی ها یکی نیست.باید یکی باشه اصولا؟!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
اسم لاتین این افزونه چیه؟

و یا سایت اصلی سازنده رو میشه بذارید؟

این افزونه محصول اختصاصی انجمن جوملای ایران هست و کار تیم توسعه انجمن :1::1::1::1::1::1:

ارسال شده در (ویرایش شده)

چه مشکلی ؟

مرسی مشکل حل شد

البته ظرفیت هر کلاس که پر میشه باز هم ثبت نام انجام میشه

ویرایش شده در توسط mitra1980

مشکل از خود کامپوننت هست که شرط براش تعریف نشده فقط نشون میده ظرفیت چقدر هست

مشکلش رو حل نمیکنید؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

وقتي ميخواهم بخش ثبت نامی ها رو ببينم اين اخطار مياد و چيزي نشون نميده

فكر كنم مشكل از تاريخها باشه در بخش ساخت مجموعه ها به ميلاي هست و در بخش ساخت دوره هاي آموزشي شمسي هست!!!!

لطفا مشكلي كه دوستمون در پست قبلي گفت رو حل كنيد بعضي مشكلات در افزونه هاي يعني اون افزونه غيرقابل استفاده ميشه

500 - یک خطا رخ داده است .

DateTime::__construct() [datetime.--construct]: Failed to parse time string (1392/2/) at position 4 (/): Unexpected character

برگشت به کنترل پنل

ویرایش شده در توسط amir90

قرار بود فقط افزونه های پرداخت تجاری باشه لطفا در صورت امکان اشکالات افزونه رو برای نسخه رایگان رفع کنید

سلام

من هم به این مشکل خوردم که ارور تاریخ میده. یعنی موقع ثبت نام یه تاریخ الکی 12-12 رو وارد کردم و حالا همون رو به عنوان ارور تعریف میکنه، چطور میشه جلوگیری کرد از ورود تاریخ های اشتباه ؟ و اینکه حالا که اینطور شده چطور میشه ریستش کرد ؟

500 - یک خطا رخ داده است

DateTime::__construct(): Failed to parse time string (12-12) at position 0 (1): Unexpected character

سلام چزا وقتی آپلود میکنم این ارور رو میده؟؟؟؟(این افزونه برای جوملا 3 هم کار میکنه؟؟)

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

سلام دوستان ممنونم از افزونه بسیار خوبتون ای کاش حداقل این افزونه خیلی خوب را با یک بانک یا حداقل زرین پل به صورت رایگان ارائه می دادید .تشکر از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری